Klausk specialisto

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Andrius Šakurskis (UAB „Galmina“)

Ekspertas Andrius Šakurskis atsakys į Jūsų klausimus apie pamatų konstrukcijas, mūro darbus, stogų konstrukcijas, lauko ir vidaus apdailą

UAB „Galmina“ yra sertifikuota statybų įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis – darbo jėgos teikimas statybos įmonėms Skandinavijos šalyse ir Lietuvoje. Įmonė teikia statybos subrangos ir rangos paslaugas visoje Lietuvoje: gipso kartono montavimas, grindų dėjimas, pakabinamų lubų įrengimas, glaistymas, dažymas, tapetų ir plytelių klijavimas, hidroizoliacija, elektros instaliacijos ir santechnikos darbai bei kiti darbai pagal kliento poreikius.
Veiklos aprašymas: pamatų liejimas, mūro darbai, stogų dengimas, sandėlių statyba, renovacija, rekonstrukcija, generalinė ranga, ranga, subranga.

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: DAINIUS
2019-10-08
Sveiki noriu irengti vienslaiti namo stoga, kokia galimybe yra irengti iki 10laipsniu stogo konstrukcija, kai tarpatramis 7metrai. Kadangi bus svetaine ir nebus perdangos norisi aukscio patalpoje.

Laba diena, Dainiau,

Jeigu planuojate stogą daryti 10 laipsnių ir mažiau ir ilgesnį nei 7 metrai, reikia gaminti gegnes, o gegnių plotį ir auštį turi paskaičiuoti projektuotojas, techninėje dalyje.

Nuo: Erika
2019-10-08
Laba diena, naujai pastatytame name (prieš du metus) trūkinėja sienos. Kokios priežastys?

Laba diena, Erika,

Kad nustatyčiau sienų trukinėjimo priežastį turėčiau pamatyti sienas, bet dažniausia problema nekokybiškai įrengti pamatai.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.