Klausk specialisto

Klausimas ir atsakymas bus publikuojami šiame tinklalapyje.
Labai prašytume rašyti klausimus be rašybos klaidų.
Vitalij Jegorov (UAB „Dalmex“)

Į Jūsų klausimus apie epoksidinės ir poliuretaninės grindų dangas atsakys Vitalij Jegorov (UAB „Dalmex“).

 Mes gaminame ir tiekiame po prekiniu ženklu „CMT“ specializuotas medžiagas pramoninių (epoksidinių, poliuretaninių, polimercementinių) grindų dangų įrengimui ir remontui. Turėdami ilgametį patirtį šioje srityje konsultuojame užsakovus, statybininkus ir projektuotojus. Susisiekite su mumis, ir mūsų specialistai išanalizavę patalpų pagrindo būklę ir eksploatavimo ypatumus pasiūlys tinkamiausią grindų dangą ir patikimus rangovus. Jeigu panorėsite atlikti darbus savo jėgomis –  apmokinsime ir suteiksime techninę pagalbą.

Tel. 8 (5) 2330132,

Mob. +370 686 31202

Metalo 2  LT-02190 Vilnius

www.dalmex.lt

Klausimai ekspertui:

Visos temos

Nuo: Tatjana
2011-08-11
Здравствуйте, скажите пожалуйста как покрасить кирпичный фасад хоз.постройки ( дом жилой покрашен декор.штукатурки, но это дорого)
Atsako: Vitalij Jegorov (UAB „Dalmex“)
Здравствуйте, Татьяна.
Извините, не смогу помочь Вам советом насчет фасада. Мы занимаемся исключительно половыми вопросами☺.
Nuo: Angelė
2011-07-02
Sveiki. Daugiabučio namo laiptinės laiptai ir aukštelės eilę metų buvo dažomi. Dabar paskaičiau, kad yra epoksidinės grindų dangos. Norėtume laiptinės pirmo aukšto grindis ir laiptus padengti šia danga. Ar tai geras sprendimas? Jei taip, tai laukiame pasiūlymų ir patarimų. Mes esame Kaune.
Atsako: Vitalij Jegorov (UAB „Dalmex“)
Laba diena. Atsiprašau, kad tiek laiko neatsakiau – atostogavau.
Prieš atsakydamas į Jūsų klausimą, norėčiau informuoti, kad sąvoka „epoksidinė grindų danga“ apibrėžia daug besiūlių grindų dangų rūšių. Jos visos susideda iš epoksidinio rišiklio, įvairiausių užpildų (pigmentai, spalvotas arba natūralios spalvos kvarcinis smėlis, akmenukai, pabarstai ir kt.) ir gali būti įvairaus storio (dažniausiai nuo 0,4 mm iki 10 mm). Įrengimo technologija taip pat skiriasi – gali būti dažomos, liejamos, mechaniškai užtrinamos ir kt. Konkrečios grindų dangos sistemos pasirinkimas priklauso nuo pagrindo būk
daugiau...
Atsako: Vitalij Jegorov (UAB „Dalmex“)
Laba diena. Atsiprašau, kad tiek laiko neatsakiau – atostogavau.
Prieš atsakydamas į Jūsų klausimą, norėčiau informuoti, kad sąvoka „epoksidinė grindų danga“ apibrėžia daug besiūlių grindų dangų rūšių. Jos visos susideda iš epoksidinio rišiklio, įvairiausių užpildų (pigmentai, spalvotas arba natūralios spalvos kvarcinis smėlis, akmenukai, pabarstai ir kt.) ir gali būti įvairaus storio (dažniausiai nuo 0,4 mm iki 10 mm). Įrengimo technologija taip pat skiriasi – gali būti dažomos, liejamos, mechaniškai užtrinamos ir kt. Konkrečios grindų dangos sistemos pasirinkimas priklauso nuo pagrindo būklės ir patalpos paskirties (eksploatavimo sąlygų).
Jeigu grindų dangos tipas taisyklingai parinktas ir technologiškai taisyklingai įrengtas – tai tikrai geras sprendimas.
Realybė tokia, kad gyvenamojo namo laiptinėje dėl laiptų vertikalaus paviršiaus, laiko stygiaus ir ekonomiškų užsakovo reikalavimų, rangovai dažniausiai įrengia tik „plonasluoksnę grindų dangą“ – dažo laiptus epoksidiniais dažais ir dar gali paberti ją spalvotais „čipsais“. Todėl intensyvaus judėjimo zonose jau po 2–3 metų eksploatavimo epoksidiniai dažai prasitrina iki betono. Vienintelė išeitis šiuo atveju būtų „zonuoti“ patalpą – ten, kur intensyviausias judėjimas (pvz. pirmas aukštas, prie lifto), įrengti kuo storesnę dangą, kitur galima plonesnę.
Be to, atkreipkite dėmesį, kaip rangovas ruošia pagrindą prieš dangos įrengimą – jis būtinai turi pašlifuoti seną betoną, pašalinti senų dažų likučius ir užnešti epoksidinį gruntą. Priešingu atveju, dangos sukibimas su pagrindu bus menkas ir su laiku ji gali pradėti luptis.
P. S. Neturiu Jūsų kontaktų, prašau paskambinti numeriu +370 686 31202 arba parašyti laišką el. paštu lietuva@dalmex.lt.

Pagarbiai
Vitalijus Jegorovas

Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.