Įmonių sąrašas

Šaltlita, UAB

Gaižiūnų g. 70 (Žaliakalnis), 50111 Kaunas

(8 656) 29133
    www.stogodanga.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 656) 29133
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Eugenijus Mačiukas
Įmonės kodas
234922670
PVM kodas
LT349226716

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Šaltlita, UAB

Mes dirbame individualiai, todėl asmeniškai Jums:
padėsime išrinkti stogo dangą, suprojektuosime ir pagaminsime skardos lankstinius, patarsime kokių ir kiek reikės latakų bei lietvamzdžių.
Jei pageidausite, atvyksime į vietą, pamatuosime stogą, įvertinę situaciją suprojektuosime skardos lankstinius, išrinksime tinkamiausią lietaus nuvedimo sistemą. Skardos lankstymas pas mus atliekamas labai greitai, todėl savo užsakytus nestandartinius skardos gaminius gausite per maksimaliai trumpą laiką. Pagaminsime Jums net iki 3m ilgio kraigus, vėjalentes, įlajas ir kitus skardinius gaminius. Taip pat, su specialiomis segmentinėmis staklėmis, gaminame kamino kepures, stačiakampes alkūnes, tvoros stulpų kepurėles ar kitokias skardos dėžutes. Mūsų pagaminti stogo parapetai gali būti iš karto su stačiomis siūlėmis, todėl juos bus labai lengva montuoti. Mums nėra neįmanomų užduočių, Jūs tik pasakykite ką reiks pagaminti ir mes tai padarysime.
Atvykus pas mus, Jūs iš karto galėsite įsigyti įvairius metalinius latakus ir lietvamzdžius. Jei kokia nors detalė liks, mes priimsime ją atgal ir grąžinsime Jums pinigus. Jei norėsite, parinksime Jums pačią tinkamiausią stogo plėvelę, kurią iš karto galėsite ir įsigyti.
Kainos yra labai žemos, nes mes neturime didelių išlaidų. Mūsų šeimos
verslas jau virš 17 metų dirba Lietuvoje.
daugiau...

Prekiniai ženklai