Įmonių sąrašas

Žemaitijos paminklai, filialas, UAB

Plungės g. 6, šalia PC "IKI", 87326 Telšiai

(8 622) 10042
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 622) 10042
Tinklalapis
www.zemaitijospaminklai.lt
El. paštas
zemaitijosp@gmail.com

Žemaitijos paminklai, filialas, UAB

UAB Žemaitijos paminklai įsteigta 2007 metais. Įmonės steigėjai turėjo ilgametę akmens apdirbimo patirtį jau iki jos įsteigimo. UAB Žemaitijos paminklai užsiima įvairių gaminių iš granito ir marmuro gamyba, pagal individualius užsakymus pjausto nestandartines plokštes ir detales. Mūsų klientai gali rinktis norimą produkciją iš daugiau nei 14-kos skirtingų granito spalvų, faktūrų, raštų granito ir marmuro, gabenamo iš viso pasaulio: Lietuvos, Rusijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Indijos ir kt. Mūsų siūlomą produkciją ir paslaugas klientai gali įsigyti ir išsimokėtinai. Įmonėje dirbančių akmentašių - dailininkų, turinčių ilgametę patirtį ir naujų akmens apdirbimo technologijų dėka akmens luitas paverčiamas gražiu, subtiliu kūriniu, sukuria jaukumą ir prabangą interjere.
Pagrindinė įmonės veikla,paminklu gamyba iš įvairių rūšių granito bei marmuro,taippat prekiaujame granito blokais ir plokštėmis. Per ilgą laiką sukauptos žinios ir patirtis, padeda pasiekti aukščiausią akmens gaminio apdirbimo kokybę. Paminklas yra individualus gaminys,mūsų specialistai padės Jums išsirinkti,suprojektuoti ir pagamins paminklą pagal Jūsų norus ir poreikius. Paminklo gamyba bei kapavietės įrengimas-tai paskutinė dovana Jūsų artimui; Patikėkite ją mums,savo amato specialistams. Nenorime girtis,bet iš akmens pagaminti galime bet ką !
Pas mūsų įsigysite tik iš kokybiško granito pagamintus paminklus,mes niekada neprekiavome ir neprekiausime kinietiškais paminklais, todėl mūsų klientų artimųjų paminklai amžinai išlaiko pradinę išvaizdą ir nepradeda skilinėti ar keisti spalvą po kelių metų.
daugiau...
Filialai

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Pirkejams
2015.08.19
Aiksteleje prekiaujama gelemis,augalais,zvakemis ir gausybe aksesuaru is akmens bei skaldos
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas