Įmonių sąrašas

Šešupės vingis, UAB

Poilsio g. 26, 68127 Marijampolė
(8 343) 20981
Uždaryta dabar

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 343) 20981
El. paštas
direktorius@hotel-vingis.lt
Vadovas
Ritutis Balčiūnas

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Andrius
2019.06.06
Nepriekaištinga darbų kokybė, atsižvelgiama į kiekvieną kliento norą. Rekomenduoju.
Naudingas (0)
Pranešti
Tomas
2018.02.13
Nepriekaištingą kokybę siūlanti įmonė.
Aukšta atliktų darbų kokybė,puikus komunikavimas su klientu.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Spalvų harmonija, UAB "Darijus"
2,5 km | J. Jablonskio g. 14, Marijampolė
Platus dažų ir spalvų asortimentas
Struktūrinis tinkas lauko ir vidaus darbams
Suomiški medžio impregnantai ir aliejai
"Spalvų harmonija" prekiauja kokybiškais, laiko patikrintais skandinavų gamybos bei kitų gamintojų kokybiškais dažais. Daug dėmesio skiriama spalvų pasirinkimo galimybėms – tam sukaupta kelių dešimčių tūkstančių atspalvių duomenų bazė, naujausi spalvų katalogai, įvairios informacijos. "Spalvų harmonijoje" dažų spalvos tonuojamos pasitelkus naujausią tonavimo techniką. Tačiau daugiausia dėmesio "Spalvų harmonijoje" tenka pirkėjui. Svarbiausia – pateikti klientui kuo daugiau informacijos, reikalingos jo problemai spręsti, ir patikrinti tam tinkamiausias medžiagas.
Dažai ir spalvos Jūsų namams
Vidara, UAB
3,6 km | Gedimino g. 3A, Marijampolė
Platus stogo dangų, jų priedų bei saugos elementų asortimentas
Konsultuojame, parenkame tinkamiausią, matuojame ir skaičiuojame
Gaminame įvairius skardos lankstinius. Prekiaujame lygia skarda
UAB Vidara įsteigta 1992 m. Marijampolėje. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – prekyba statybinėmis medžiagomis ir statybos - restauracijos darbai.
PREKYBOS SKYRIUS
UAB Vidara turi 6 prekybos skyrius, kurie įsikūrę Marijampolėje, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje, Utenoje, Šiauliuose.
Prekiaujame stogų ir fasadų dangomis bei jų priedais, stogo saugos ir žaibosaugos elementais, stogo langais, difuzinėmis plėvelėmis, lietaus vandens nuvedimo sistemomis.
GAMYBOS SKYRIUS
UAB Vidara iš skardos, pilnai kompiuterizuotomis lankstymo staklėmis, gamina 4 m ilgio vienetinius lankstinius. Gamybos cechai yra Vilniuje, Klaipėdoje ir Marijampolėje.
STATYBOS SKYRIUS
UAB Vidara statybos skyriaus veikla – bendrieji statybos darbai, kultūros paveldo statinių tvarkomieji statybos darbai, inžineriniai tinklai, elektros, priešgaisrinės ir saugos signalizacijos montavimo darbai
UAB Vidara papildomos veiklos kryptys:
Projektavimo paslaugas-susijusias su laikančiųjų paklotų, daugiasluoksnių plokščių skaičiavimais ir šių medžiagų ekonominių variantų parinkimu.
Transporto paslaugos- medžiagų pristatymas ir iškrovimas su hidromanipuliatoriumi visoje Lietuvoje.
PREKINIAI ŽENKLAI
UAB Vidara atstovauja pasaulinio garso gamintojų prekinius ženklus: RUUKKI, ETERNIT BALTIC, WIENERBERGER, ROBEN, TONDACH, MONIER, RHEINZINK, VELUX, SCHIEDEL, TYVEK, SOUDAL, VILPE, EUROSYSTEM, ESSVE, JAPE, FREUND, GUTTAL.
J. Juodišiaus IĮ
5,3 km | Kaštonų g. 6, Mokolų k., Marijampolės sav.
Ekskavatoriaus-krautuvo, mini ekskavatoriaus, savivarčio darbai
Vandentiekio, kanalizacijos, nuotekų valymo įrenginių montavimas
Drenažo, lietaus, nuotekų įrengimas, elektros kabelių tiesimas
Sklypų lyginimas, birių medžiagų pakrovimas, tranšėjų kasimas, planiravimas
"Buiteka" atstovai Marijampolėje ir jos apskrityje
Avarijų šalinimo darbai visą parą
Lauko komunikacijų statyba ir remontas. Sertifikuotų valymo įrenginių "Buiteka" atstovas Marijampolėje ir jos apskrityje. Nuotekų valymo įrenginių pardavimas (didmeninė, mažmeninė prekyba), montavimas, aptarnavimas. Individualių namų ir daugiabučių namų vandentiekio, kanalizacijos, lietaus nuotekų, drenažo, buitinių nuotekų sistemų, naftos, riebalų gaudyklių įrengimas ir renovavimas. Santechnikos darbai, elektros įvadų montavimas. Melioracijos tiesimo, remonto darbai.
Įmonė taip pat teikia ir papildomas paslaugas: ekskavatoriaus-krautuvo, mini ekskavatoriaus nuomą su operatoriumi; žemės kasimo ir lyginimo darbus; birių medžiagų pakrovimo ir lyginimo darbus; grunto nukasimo, išvežimo darbus. Kelių, aikštelių, kiemų priežiūra, statyba ir remontas. Savivarčio paslaugos: grunto, statybinių atliekų išvežimas, juodžemio, žvyro, skaldos atvežimas.
Ramirent, Marijampolės padalinys
4,4 km | Stoties g. 49, Marijampolė
Statybinės įrangos ir klojinių nuoma, pardavimas bei techninis aptarnavimas. Pastolių montavimas, klojinių projektavimas, logistikos paslaugos. RAMIRENT – kompleksiniai nuomos sprendimai!

DIRBAME ŠEŠTADIENIAIS nuo 8:30 iki 13:30
Klaipėdos padalinys adresu – Šilutės plentas 17B
Vilniaus II padalinys adresu – Žalgirio g. 106
Kauno II padalinys adresu - Eletkrėnų g. 19
Marijampolės profesinio rengimo centras
5,4 km | Kauno g. 117, Marijampolė
Statybos specialistų ruošimas Marijampolėje
Statybos verslo paslaugų teikėjų rengimas
Kelių statybos ir priežiūros darbuotojų ruošimas
Apdailininkų (statybininkų), stalių, želdinių tvarkytojų mokymas
Statybos specialistų ruošimas Marijampolėje
Kelių statybos ir priežiūros darbuotojų ruošimas
Apdailininkų (statybininkų), stalių,
Marijampolės profesinio rengimo centras - tai moderni, didžiausia profesinio ugdymo įstaiga apskrityje, suteikianti profesinę kvalifikaciją bei bendrąjį vidurinį išsilavinimą. Centre vykdomas ir suaugusiųjų mokymas: galima įgyti specialybę ar persikvalifikuoti. Visuose penkiuose skyriuose rengiami statybinių specialybių mokiniai.
Marijampolės profesinio rengimo centras, Pataisos namų skyrius
5 km | Sporto g. 7, Marijampolė
Apdailininko (statybininko) mokymo programos tikslas – vykdyti mokymo programą laisvės atėmimu nuteistiesiems asmenims, suteikti pirminius įgūdžius, išplėsti teorines žinias, įgyti profesinius mokėjimus įvaldant apdailos ir statybos technologinius procesus. Įgytus įgūdžius pritaikyti išėjus iš įkalinimo įstaigos, mažinti nuteistųjų socialinę atskirtį, padėti integruotis į visuomenę. Mokymo programa skirta parengti specialistą, gebantį tinkuoti paprastais ir dekoratyviais skiediniais, kloti įvairių rūšių plyteles, klijuoti apmušalus, apšiltinti pastato vidaus ir išorės konstrukcijas, tvirtinti apdailos plokštes, dažyti įvairių rūšių dažymo mišiniais pastato konstrukcijų išorės ir vidaus paviršius, skaityti darbo brėžinius, mokėti apskaičiuoti atliktų darbų apimtį. Specialistas geba naudotis technine literatūra, informacinėmis priemonėmis, moka darbe pritaikyti darbo teisės, ekonomikos, verslo bei aplinkosaugos žinias. Moka apibūdinti statybos darbus, statinius, pastatų pagrindinius elementus, pastatų konstrukcinės schemas. Geba išvardinti ir apibūdinti statybos medžiagas, stalių ir dailidžių darbus statybos objekte, betonavimo technologijas.
Taip pat vykdoma suvirintojo elektra rankiniu būdu mokymo programa.
Staliaus mokymo programa skirta rengti stalius, gebančius apdirbti medieną rankiniu ir mechanizuotu būdu, gaminti ir montuoti medienos gaminius, statyti medinius pastatus, remontuoti medinius gaminius ir pastatus.
Siekiant šių tikslų būsimieji staliai teoriniuose užsiėmimuose mokomi medžio apdirbimo technologijos, medienos apdirbimo įrengimų naudojimo ir priežiūros, bendrosios elektrotechnikos pagrindų, žaliavų savybių ir naudojimo, braižybos ir brėžinių skaitymo, darbo su įrengimais ir mechanizacijos priemonėmis, produkcijos iš medžio ir nesudėtingų baldų gamybos bei remonto, gaminių apdailos, darbų kokybės įvertinimo, gamtos ir darbų saugos ir sveikatos ir kt.
Marijampolės profesinio rengimo centras, Paslaugų ir Statybos ir mechanikos skyrius
5,5 km | Kauno g. 119, Marijampolė
Staliaus mokymo programa skirta rengti stalius, gebančius apdirbti medieną rankiniu ir mechanizuotu būdu, gaminti ir montuoti medienos gaminius, statyti medinius pastatus, remontuoti medinius gaminius ir pastatus.

Siekiant šių tikslų būsimieji staliai teoriniuose užsiėmimuose mokomi medžio apdirbimo technologijos, medienos apdirbimo įrengimų konstrukcijos, bendrosios elektrotechnikos pagrindų, žaliavų savybių ir naudojimo, braižybos ir brėžinių skaitymo, darbo su įrengimais ir mechanizacijos priemonėmis, produkcijos iš medžio ir nesudėtingų baldų gamybos bei remonto, gaminių apdailos, darbų kokybės įvertinimo, darbų saugos ir sveikatos, ekonomikos ir verslo pagrindų, ir kt.

Baigus staliaus mokymo programą mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo architektūros ir statybos studijų krypties programas.
Kelranga, UAB
6,4 km | Gėlyno sk. 5, Marijampolė
Įvairios statybinės, kelių bei aplinkos priežiūros technikos nuoma
Kelių, aikštelių įrengimas, remontas, valymas žiemos metu, žvyruotų gatvių greideriavimas
Aplinkos apželdinimo bei priežiūros paslaugos, elektros tinklų įrengimas ir eksploatavimas
Įmonė specializuojasi miesto gatvių, kelių tiesimo ir remonto, želdinių, želdynų įrengimo ir priežiūros, gatvių apšvietimo įrengimo ir eksploatavimo darbuose. Atlieka teritorijų apželdinimą, tvarkymą, šakų smulkinimo bei genėjimo darbus. Teritorijų elektros, apšvietimo įrengimas, remontas. Teikia autobokštelio, kelių tiesimo, remonto bei kitos statybinės technikos nuomos paslaugas.
Rokmonas, UAB
3,8 km | Vasaros g. 48A, 15 korp., Marijampolė
UAB „Rokmonas“- tai bendrovė vandentiekio, šildymo, oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemas įrengianti visoje Lietuvoje. Darbams vadovauja kvalifikuoti, atestuoti darbų vadovai, darbuotojai. Profesionali, sąžininga darbuotojų komanda užtikrina aukštą darbų kokybę, trumpus paslaugos atlikimo terminus. Partneryste grįsti santykiai, susitarimų laikymasis – tai pagrindas, siekiant užtikrinti efektyvų klientų poreikių tenkinimą. Nepaisant kasdieninių pokyčių ir nuosmukio statybos srityje, esame sėkmingai dirbanti įmonė, kuri nuolat plečia užsakovų ratą. Įmonė teikia paslaugas fiziniams asmenims. Mūsų atlikti darbai: Marijampolės vienuolyno šildymo sistemos, Veisiejų lopšelio – darželio vandentiekio ir vėdinimo sistemų, Akmenynų pagrindinės mokyklos šildymo, vėdinimo sistemų, Marijampolės SODRA šildymo, vėdinimo pastatų, rekonstrukcija, UAB „Techalga“ automobilių apžiūros centro, Šakių valstybinio registrų centro statyba ir kt. taip pat daugelis namų fiziniams asmenims.

Sumeda, UAB
6,2 km | Kauno g. 135, Marijampolė
Langų sistemos
Plastikiniai langai
Mediniai langai
UAB “Sumeda” rinkoje veikia jau daugiau nei 20 metų. Per šiuos metus susiformavo platus spektras veiklų, kurias įmonė apima: klijuotos medienos ir plastiko langų, durų, stumdomų, sulankstomų terasos sistemų, žiemos sodų gamyba ir montavimas, gyvenamųjų ir pramoninių objektų statyba, renovacija ir remontas, inžinerinių tinklų klojimas bei tarptautiniai pervežimai.

Išlikti rinkoje tokį ilgą laiką su tuo pačiu prekės ženklu ir įgauti klientų pasitikėjimą galima tik prisitaikant prie nuolatinių technologinių pokyčių bei sparčiai besikeičiančių vartotojų poreikių. Puikiai išmanydama visas statybų ir joms gretimų verslų subtilybes, UAB “Sumeda” išsiugdė aukštą kompetenciją šiame versle, kurią patvirtina kompanijos turimi sertifikatai: darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos ISO 18001, kokybės vadybos sistemos ISO 9001 ir aplinkos vadybos sistemos ISO 14001 sertifikatai, kurie užtikrina visų įmonėje vykdomų procesų kokybę, nuo 2001 m. narystė Respublikinėje langų ir durų gamintojų asociacijoje, narystė Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijoje „Linava“.

Statybos srityje įmonės kompetencijos patvirtinamos Aplinkos ministerijos ir Žemės ūkio ministerijos atestatais. Įmonė ir jos specialistai yra atestuoti visiems susisiekimo, komunikacijų tiesimo, statybos ir remonto darbams, taip pat darbams ypatingos svarbos objektuose. Statybos darbai atliekami naudojant Lietuvos Respublikoje sertifikuotas medžiagas ir gaminius.

UAB “Sumeda” taip pat gabena krovinius iš ir į Vakarų bei Centrinės Europos valstybes, Maskvą ir Sankt-Peterburgą. Visi turimi vilkikai atitinka Euro 4 reikalavimus, o gabenami kroviniai aprūpinti tarptautinėmis TIR garantijomis. Turima kelių transporto licencija suteikia teisę vežti krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais.
Cramo, Marijampolės padalinys, UAB
6,7 km | Gėlyno g. 12, Marijampolė
„Cramo“ – tai statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos paslaugas teikianti įmonė. Nuomojamos įrangos ir technikos asortimentas yra itin platus, taip pat įmonė teikia papildomas su nuoma susijusias paslaugas. „Cramo“ užima pirmaujančias pozicijas tarp Europos įmonių: paslaugas siūlo Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir Rusijoje (Kaliningrado srityje). Vokietijoje, Austrijoje ir Vengrijoje įmonė veiklą vykdo per savo pavaldžiąją įmonę „Theisen Baumaschinen“, o Rusijoje ir Ukrainoje – per bendrąją įmonę „Fortrent“, kurios 50 proc. akcijų priklauso „Cramo“.
Šiuolaikiškas nuomos paslaugas įmonė teikia vadovaudamasi „Cramo“ koncepcija, kurios pagrindinis tikslas – sukurti išskirtinius technikos, įrangos ir modulinių patalpų nuomos sprendimus ir teikti paslaugas, pritaikytas statybos, prekybos, pramonės ir viešajame sektoriuje veikiančioms įmonėms ir privatiems klientams.
Platus nuomojamos technikos ir modulinių patalpų pasirinkimas bei siūlomos paslaugos padeda klientams sumažinti išlaidas. Visapusiški tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės nuomos sprendimai tenkina kiekvieno kliento poreikius.
„Cramo“ grupė turi 400 padalinių, nuomoja daugiau kaip 200 tūkst. skirtingos įrangos, joje dirba 2 550 darbuotojų, kurie aptarnauja 150 tūkst. klientų penkiolikoje šalių.
Mavista, UAB
6 km | Gamyklų g. 3A, Marijampolė
Inžinerinių statinių statybos ir projektavimo darbai
Vidaus ir išorės inžinerinių tinklų statyba
Lauko inžineriniai tinklai, šilumos tiekimo tinklai
Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai
Bendrieji statybos darbai
Uždaroji akcinė bendrovė "Mavista" įkurta 1996 metais. Bendrovės pagrindinė veikla - gyvenamųjų ir visuomeninių, pramonės, energetikos ir kitos ūkinės veiklos pastatų mechanikos statybos ir projektavimo darbai:
Šildymas; Vėdinimas; Oro kondicionavimas; Šilumos punktai; Katilinės; Vandentiekis ir nuotekų šalinimas;
Lauko inžineriniai tinklai.

E. Žilionio IVV
9,7 km | Pašešupio g. 33, Puskepurių k., Marijampolės sav.
Karkasinių namų - pirčių statyba, renovacija
Stogų profesionalai. Skiedrinai, gontiniai, skalūniniai, keramikinės čerpės
Statybos ir apdailos darbai, terasos
Mes esame lanksčių, energingų ir sumanių žmonių komanda, todėl mūsų užsakovai visada gauna geriausią aptarnavimą ir namus-pirtis statosi naudodami naujausias technologijas.
Tikslas
Mūsų tikslas - nepasiekiamas, nes tai procesas, nuolatinio darnaus, efektyvaus ir kokybiško darbo siekiamybė. Tik toks tikslas mums padeda nestovėti vietoje ir nuolatos tobulėti.
Mūsų istorija
Statau karkasinius namus-pirtis ir dengiu stogus pagal norvegišką technologiją, kuri pasižymi ypatingai tvirtomis konstrukcijomis ir ilgaamžiškumu. Karkasinius namus pradėjau statyti 2003 metais. Namus stačiau Norvegijoje, bei rekonstravau senus karkasinius pastatus Švedijoje ir Norvegijoje. Iš sukauptos patirties galiu pasakyti, kad karkasiniai namai yra ilgaamžiai, ekologiški, labai šilti ir patikimi, jei jie pastatyti kokybiškai ir laikantis technologijų.
Kadangi puikiai išmanau karkasinių namų technologiją dengiu medinių konstrukcijų stogus ir ant mūriniu statinių.
Dirbu labai kokybiškai, laiko patvirtinta technologija ir tik su profesionaliais darbo įrankiais, kurie man suteikia didelį darbo našumą, bei palankius klientui darbo įkainius (dirbu pagal verslo liudijimą).
Atlieku šiuos darbus:
medinių karkasinių konstrukcijų montavimas (sienos, perdangos, stogo, pertvarų),
išorinių sienų apdaila (medžio dailylentės, įvairios plokštės, skarda ir pan.),
stogų dengimas įvairiomis dangomis (keraminės ar betoninės čerpės, šiferis, skarda, bituminės čerpelės, skalūnas, gontais, skiedromis ir t.t.),
vidinių sienų apdaila (medžio dailylentės, GKP, OSB),
karkasinių konstrukcijų izoliavimas vata,
grindų klojimas (laminatas, parketlentės, medžio masyvas, parketas ir pan., ...)
medinių terasų montavimas,liejam pamatu,pirciu statyba-irengimas
Veikla
Norite turėti tvirtą, patikimą, šilumą tausojantį ir nebrangų namą, tai karkasinis namas kaip tik Jums! Mes padėsime Jums šią svajonę įgyvendinti nepatiriant diskomforto ar streso, kurį dažnai jaučia namus besistatantys žmonės. Pažadame Jums geras emocijas statybos metu. Kiekvieną kartą atvykę į statybos aikštelę galėsite džiaugtis darbų pažanga ir malonia atmosfera.
Šiuos pažadus mums įgyvendinti padeda vadovo patirtis ir jauni, energingi darbuotojai. Taip pat geras emocijas suteikia švari statybos aikštelė. Ji būna žymiai švaresnė, kai statomi karkasiniai namai.
Jei statotės namą pirmą kartą ir nežinote nuo ko reikia pradėti, mes galime Jums padėti!.
Žmonės, kurie turi daugiau patirties statybose, taupo pinigus, bet ne laiką, ir nori, kad mes atliktume tik dalį darbų, pavyzdžiui, pastatytume namą su daline vidaus ir pilna lauko apdaila. Tokius klientus taip pat kviečiame kreiptis į mus. Jums tai bus pats lengviausias statybos etapas, o mums malonumas dirbti Jums.
Mūsų specializacija yra medinės konstrukcijos ir jų apdaila, tačiau visada yra žmonių, kurie namą statosi pirmą kartą ir nežinodami kaip tai atlikti, iš vienos įmonės nori gauti visą paslaugų kompleksą, tada taip pat mes pagelbstime. Mūsų ilgalaikė darbo patirtis padėjo mums atsirinkti patikimiausius ir geriausius atskirų sričių specialistus, ir kai visi pradedame siekti bendro tikslo, prinoksta saldūs darbo vaisiai – patenkintas užsakovas ir puikus jo namas.
12,1 km | Kęstučio g. 16, Gižų k., Vilkaviškio r.
Inžinerinių tinklų įrengimas
Aplinkos tvarkymo darbai, trinkelių klojimas, pamatų įrengimas
Statybinės technikos nuoma, krovinių vežimas
Melioracijos statybos darbai
UAB “Hidrotechnika” atlieka hidrotechninių statinių, melioracinių sistemų statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbus. Mūsų patyrę darbuotojai stengiasi patenkinti visus Jūsų poreikius ir pranokti Jūsų lūkesčius. Mes siūlome didžiulį paslaugų, užtikrinančių puikius rezultatus ir turinčių teigiamą poveikį Jūsų verslui, spektrą! UAB "Hidrotechnika" teikiamos paslaugos ir atliekami darbai: Melioracija. Inžineriniai tinklai. Aplinkotvarka. Žemių, žvyro, skaldos atvežimas. Technikos nuoma: ratinis ir mini ekskavatorius, daugiakaušis ekskavatorius, manipuliatorius.
Lazdista, UAB
34,5 km | Vilniaus g. 55, Lazdijai
Vidaus ir išorės apdailos darbai. Griovimo darbai
Betonavimas, mūrijimas, tinkavimas, dažymas, šiltinimas
Stogų dengimas. Laitų, turėklų įrengimas. Terasų ir pavėsinių įrengimas
statybos darbai, statybos darbai Lazdijuose, santechnikos darbai, šiltinimo medžiagos, šiltinimas, pastatų šiltinimas, santechnikos darbai Lazdijuose, šiltinimo medžiagos Lazdijuose, pastatų šiltinimas Lazdijuose, lauko apdailos darbai, vidaus apdailos darbai, apdaila, plytelių klojimas, plytelių klijavimas, dažymas, dažymo darbai, pastatų, elektros darbai, elektrikas, griovimas, griovimo darbai, betonavimas, mūrijimas, tinkavimas, betonavimo darbai, mūrijimo paslaugos, namų statyba, individualių namų statyba, pamatų įrengimas, pamatai, Stogų dengimas, stogų montavimas, stogų remontas, stogų keitimas, stogai, terasų įrengimas, terasų statyba, pavėsinių, pavėsinės, Laiptai, turėklai, laiptų montavimas, laiptų įrengimas, Laiptai, remontas, remonto darbai, fasadų šiltinimas, elektros instaliavimas, glaistymas
Transportas ir kasyba, UAB
36,5 km | Kalnų g. 21, Bajoriškiai, Lazdijų r.
Žemės darbai, kelių tiesimas, įrengimas
Technikos nuoma, gabenimas
Krovinių transportavimas
Griovimo, sniego valymo darbai
Požeminių komunikacijų įrengimas
kasyba, transportas, sunkiasvorių automobilių nuoma, ekskavatorius, buldozeris, mini krautuvo nuoma, statybinės technikos nuoma Lazdijai, Inžineriniai tinklai, tvenkinių valymas Lazdijai, žemės darbai, kelių, tiesimas, kelių įrengimas, technikos nuoma ir gabenimas, krovinių, transportavimas, griovimo darbai, sniego valymo darbai, požeminių, komunikacijų įrengimas, drenažo kasimo darbai, vandentiekio įvadai, nuotėkų valymo įrenginių montavimas, kanalizacijos duobių kasimas, šulinių montavimas, lietaus nuvedimo, sistemos, sniego valymas nuo kelių ir aikštelių, sijoto smėlio, žvyro, skaldos, juodžemio pardavimas, griovių valymas, pamatų duobių, iškasų, tranšėjų kasimas ir užpylimas, sklypo reljefo tvarkymas, gręžimo darbai, grunto grąžtas, ekskavatoriai, ekskavatoriai-krautuvai, MINI, ekskavatoriai krautuvai, buldozeriai, vilkikas “Man”, tvenkinių kasimas, greiderio nuoma, sunkvežimių nuoma, statybinės technikos nuoma Lazdijų raj, Lazdijai, Lazdijuose