Įmonių sąrašas

Aketa ir Ko, UAB

P. Lukšio g. 32, Domus galerija (Žirmūnai), 08222 Vilnius

(8 5) 2333297
    www.aketa.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2333297
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Vytautas Sadauskas
Įmonės kodas
124666638
PVM kodas
LT246666314
Bankas
AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita
LT39 7044 0600 0034 7432

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aketa ir Ko, UAB

Lauko ir vidaus šviestuvai
Apšvietimo projektavimas
Suplanuotas apšvietimas keičiantis bet kokia erdvę
AKETA IR KO UAB, prekiaujanti lauko bei vidaus šviestuvais, lempomis, apšvietimo sistemomis, visuomet siekia surasti geriausią apšvietimo sprendimą, suteikia dizainerių projektavimą, garantinę priežiūrą bei konsultavimą. Ilgametė darbo patirtis leido suburti ne tik kvalifikuotus specialistus, bet ir sėkmingai įgyvendinti daugelį projektų : Prezidentūros, Širdies chirurgijos centro apšvietimas. "SEB banko" skyriai, salonai “EVA AUTO“, “HONDA“, “TEX-COLOR“, “BITĖ“, “KUSTODIJA“, prekybos tinklų parduotuvės “LĖVUO“, “IMITZ“, “APRANGA“, “KOTRYNA“, “IKI“, “MAXIMA“, "ŽYGIO BATAI","STEP-TOP", "SALAMANDER", "TOPS", Krašto apsaugos ministerija, Teisingumo ministerija, "Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo", Vilniaus Šv. Ignoto", "Pivašiūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ", "Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedra" bažnyčių vidaus apšvietimas, "Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros" išorinis apšvietimas, "Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro" pastato išorinis apšvietimas, bei daugybė individualių butų bei namų interjerų , o taip pat įvairių Lietuvos miestų gatvių ir parkų apšvietimas.
Salone AKETA IR KO Jūs rasite originalaus dizaino šviestuvų kolekcijas nuo elegantiškos tradicijos iki rafinuotai įmantraus moderno. AKETA IR KO bendradarbiauja ne tik su garsiais gamintojais iš Italijos
(FLOS, FABBIAN, DE MAJO, FONTANA ARTE, LUCENTE , ESEDRA , PERFORMANCE IN LIGHTING
(PRISMA, KLEWE, SBP ), FIRME DI VETRO (ITRE , AURELIANO TOSO, GALLERY), LANZINI, bet ir su gamintojais iš Vokietijos (SLV, TRILUX , OLIGO ), Ispanijos (VIBIA, EL TORRENT) bei Švedijos (BELID).
Jei Jums reikalinga konsultacija, dizainerių projektavimas, tinkami apšvietimo sprendimai bei šiuolaikiška šviesa, apsilankykite mūsų salone adresu: Lukiškio 32, Domus Galerija, Vilnius. Mes Jums padėsime!

daugiau...