Įmonių sąrašas

Akma, UAB

R. Kalantos g. 49 (Petrašiūnai), 52303 Kaunas

(8 657) 84642
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 657) 84642
Tinklalapis
www.silberg.lt
El. paštas
akmuo@mail.com
Direktorius
Tomas Šaulys
Įmonės kodas
303132309

Akma, UAB

Pagrindinė UAB „AKMA“ veikla – fasado apdailos plytelių, dirbtinio akmens bei detalių pagal individualius užsakymus gamyba. Mes esame vienintelė kompanija Lietuvoje gaminanti fasado apdailos plyteles, atkartojančias bet kurias originalias klinkerio plytas ar plyteles.
Mūsų įmonei, nepriklausomai nuo užsakymo apimties, Jūs būsite svarbus klientas, kurio aptarnavimą stengsimės įgyvendinti aukščiausiame lygyje.

SILBERG prekinio ženklo klinkerio plytelės plačiai naudojamos fasadų apdailai, sienų restauracijai, įvarių dekoratyvių elementų kūrimui ir t.t. Plytelės yra 17mm storio, vizualiai nesiskiria nuo originalios klinkerio plytos ir atitinka visas technines charakteristikas, keliamas fasado apdailos bei klinkerio plytelėms. Mūsų plytelės yra lengvos bei paprastai montuojamos.

Dėl ilgalaikės darbo patirties ir begalės bandymų esame sukaupę plačią plytelių spalvų gamą. Mūsų įmonės specialistai atsakingai parinks apdailos plytelių spalvą pagal Jūsų pateiktą spalvos pavyzdį.
Įmonė pagal užsakovo pateiktus brėžinius ar konkrečias detales taip pat gali atlikti individualius užsakymus bet kokiems gaminiams iš betono: įvairi mažoji architektūra, fasado architektūriniai elementai, dekoratyviniai gaminiai, vazos, stalai, suolai ir t.t.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas