Įmonių sąrašas

Akvasistema, UAB

A. Juozapavičiaus pr. 23 (Šančiai), 45229 Kaunas
(8 620) 11348
Atsidarys 8.00
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 11348
Tinklalapis
www.akvasistema.lt
El. paštas
kaunas@akvasistema.lt
Vadovė
Žaneta Šopienė
Įmonės kodas
235273950
PVM kodas
LT352739515
Registracijos data
1998.12.15
Darbuotojai
5 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
815,58 € (2020 liepa) daugiau...

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-12.00 12.45-17.00
Antradienis
8.00-12.00 12.45-17.00
Trečiadienis
8.00-12.00 12.45-17.00
Ketvirtadienis
8.00-12.00 12.45-17.00
Penktadienis
8.00-12.00 12.45-16.00

Veiklos aprašymas

UAB "Akvasistema"

Pagrindinė įmonės veikla: vandens gerinimo filtrų prekyba, vandens mėginių cheminė analizė, vandens filtrų montavimas bei garantinė ir pogarantinė priežiūra. Eksploatacinių priedų ir medžiagų tiekimas. Kvalifikuotos specialistų konsultacijos.

VANDENS NUGELEŽINIMO FILTRAI

Nugeležinimo filtrų paskirtis - ištirpusios geležies ir rūdžių, mangano, sieros vandenilio šalinimas, amonio kiekio mažinimas bei mechaninis vandens valymas. Filtrai geležies šalinimui kaip reagentą naudoja oro deguonį.

Automatiškai prasiplaunantį geležies šalinimo filtrą sudaro: oro įvedimo mazgas, oksidacinė talpa, filtras su užpildu bei automatiniu valdymo vožtuvu.

Filtro užpildo praplovimas vyksta periodiškai, iš anksto nustatytu laiku. Prasiplovimo metu surinkti teršalai yra pašalinami į kanalizaciją. Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija. Įmonė prekiauja bei montuoja filtrus, skirtus vandens nugeležinimui bei prekiauja visais jiems skirtais priedais.

VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI

Vandenyje ištirpę kalio ir magnio junginiai sukelia vandens kietumą, o jų nuosėdos kaupiasi ant vamzdžių sienelių, kaitinimo elementų, katiluose ir kt.

Vandens minkštinimo filtrai jonų mainų principu pašalina iš vandens katijonus. Minkštinimo filtruose vandenyje ištirpę kalcio ir magnio jonai sulaikomi katijonitine derva užpildytoje kolonoje. Derva regeneruojama sočiu valgomosios druskos tirpalu. Filtrai taip pat pašalina iš vandens nedidelius kiekius ištirpusios geležies. Įmonė prekiauja filtrais, skirtais vandens minkštinimui. Taip pat gali pasiūlyti visus priedus reikalingus vandens minkštinimo filtrams.

GERIAMOJO VANDENS SISTEMOS

Geriamo vandens sistemos dar kitaip vadinamos kaip atbulinio osmoso (reverse osmosis) arba RO sistemos. Pagrindinis RO sistemos komponentas – atbulinio osmoso membrana. Jos pagalba yra pašalinami pagrindiniai teršalai: nitritai, nitratai, naftos produktai ir kt., pro membrane praeina tik grynas vanduo. Kad apsaugoti pagrindinį sistemos komponentą - membraną, būtina reguliariai keisti pirminius filtrus. Įmonė prekiauja bei montuoja geriamojo vandens sistemas. Taip pat prekiauja įvairiais vandens sistemų priedais.

JONIZATORIAI

Jonizatorių pagalba vanduo tampa rūgštinis arba šarminis. Jonizuotas šarminis vanduo padeda neutralizuoti rūgštinę organizmo terpę, apsaugo organizmą nuo chroniškų ligų ir pagerina žmogaus savijautą. Veikdamas kaip antioksidantas, neutralizuoja perteklinių laisvųjų radikalų poveikį ir apsaugo organizmą nuo susirgimų bei chroniškų ligų, pagerinant sveikatos būklę. Taip pat padidina pro-biotinių bakterijų Lactobacillus kiekį ir pagerina fermentaciją. Sumažinamas vandens molekulių struktūros (H2O molekulių grupės) dydis. Jos lengviau įsisavinamos geriant vandenį ir padeda skatinti medžiagų apykaitą, stabdant senėjimo procesus, išlaikant jaunystę ir puikią sveikatą. Jonizuotame šarminiame vandenyje yra daugiau mineralų nei įprastame vandenyje; šis mineralų kiekis visiškai patenkina organizmo mineralų reikmes. Rūgštinis vanduo daugiausia skirtas išoriniam vartojimui: žaizdoms dezinfekuoti, odos natūraliai rūgštinei terpei atstatyti, patalpoms dezinfekuoti, ekologinėje žemdirbystėje.

MECHANINIAI FILTRAI

Mechaninių filtrų paskirtis - surinkti įvairias mechanines priemaišas. Valant vandenį mechaniniu būdu, galimi keli filtrų pasirinkimo variantai, t.y. filtrai su keičiamomis kasetėmis arba automatiniai filtrai, užpildyti specialiu įvairių frakcijų smėliu, surenkančiu mechanines priemaišas. Mechaninio valymo filtrai iš vandens pašalina rūdis, purvą, smėlį ir kitas kietąsias daleles. Mechaniškai filtruotas vanduo yra skaidresnis ir švaresnis, dėl to pailgėja santechninės įrangos bei buitinių prietaisų, kuriuose naudojamas vanduo, eksploatacijos laikas.
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis