Įmonių sąrašas

BMTC, UAB

Metalo g. 7 (Naujininkai), 02190 Vilnius

(8 5) 2477024
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2477024
Tinklalapis
www.bmtcgroup.eu
El. paštas
info@bmtcgroup.eu
Įmonės kodas
303176992
PVM kodas
LT100008155818

BMTC, UAB

UAB “BMTC“ specializuojasi metalo apdirbimo įrengimų ir technologijų srityje. Įmonė ne tik tiekia įrengimus, bet pilną technologiją: stakles, apmokymus, technologines žinias, parenka ir tiekia įrankius. BMTC serviso grupė rūpinasi staklių derinimo ir paleidimo darbais, bei tolesniu techniniu aptarnavimu, taip pat remontu garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Įmonė siūlo pilną lakštinio metalo apdirbimo technologinį spektrą.
BMTC dirba kaip Lietuvoje taip ir Latvijoje , Estijoje bei Baltarusijoje. Įmonėje ypač didelis dėmesys skiriamas specialistų parinkimui ir jų žinių nuolatiniam tobulinimui. Visi jie turi aukštesnįjį arba aukštąjį techninį išsilavinimą ir papildomai mažiausiai du kartus per metus vyksta į specializuotus mokymus. Tai leidžia išlaikyti aukštą specialistų kvalifikaciją ir neatsilikti nuo technologijų vystymosi.
Dirbant su klientais išanalizuojami jų poreikiai pagal 5 M metodą: žmonės, įrengimai, metodas, žaliavos, pinigai (men, machine, method, material, money). Tai leidžia taip parinkti technologiją klientui, kad jis sugebėtų našiai gaminti kokybišką ir nebrangų produktą. Nuolat stebime situaciją bei naujoves įrengimų gamybos rinkoje tikslu siūlyti geriausius įrengimus už patrauklią kainą
Siūlomos įrangos dokumentacija (instrukcijos, mokymų medžiaga) bei staklių valdymo programos paruoštos lietuvių kalba. Visos staklės valdomos programiniu būdu, todėl apmokymas tampa paprastas, žmogiškasis klaidų faktorius sumažėja iki minimumo.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas