Įmonių sąrašas

Baldų ir interjero sprendimai

Pramonės g. 17B, PC "NIC", 78136 Šiauliai

(8 614) 66799
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 614) 66799
Tinklalapis
www.baldai-interjeras.lt
El. paštas
dizainasnerijus@gmail.com
Vadovas
Nerijus Stankevičius
Įmonės kodas
303109577

Baldų ir interjero sprendimai

,,ADEOMIS” – BALDŲ IR INTERJERO SPRENDIMAI. Jūsų svajonė gražūs ir jaukūs namai? Norite savo idėjas paversti harmoninga interjero visuma? Ieškote teisingu adresu! Projektuojame butų, namų, biurų, kavinių, interjerą, gyvenamųjų ir visuomeninių erdvių perplanavimą. Santechnikos, elektros instaliacijas ir kitų interjero elementų specifikacijas ir sąmatas. Spalviniai ir apdailos medžiagų sprendimai, apšvietimo projektavimas, šviestuvų, baldų ir namų tekstilės parinkimas, autorinė objekto priežiūra.
Projektuojame, gaminame įvairaus dizaino bei kitos paskirties baldus. Dirbdami stengiamės suprasti kliento poreikius. Mūsų veikla orientuota į vartotoją, kuris renkasi modernius, kokybiškus bei patvarius baldus. Baldai yra gaminami iš šiuolaikiškų ir kokybiškų žaliavų, kurias naudoja Europos gamintojai. Baldų gamybai naudojame laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP), dažytas medžio dulkių plokštes (MDF), bei aukštos kokybės furnitūrą. Naudojami stalviršiai yra aukštos kokybės, jie atsparūs drėgmei ir karščiui. Mažiau apkrautiems paviršiams (pav. baras) galima naudoti klijuotos medienos stalviršius, taip pat galime pasiūlyti akmens masės stalviršius. Gaminame baldus iš natūralaus medžio lukšto (faneruotės), taip pat medžio masyvo. Mediniai baldai gaminami iš ažuolo, beržo. Naudojant beicus medžiui galima suteikti įvairius atspalvius. Spalvų ir atspalvių įvairovė leidžia pritaikyti baldus prie pačių įmantriausių interjerų. Norintiems įsirengti virtuvę, patarsime, suprojektuosime, prieš pradedant virtuvės apdailos arba remonto darbus, kaip atrodys Jūsų baldai. Geriausia virtuvės remontą pradėti nuo baldų projekto! Tai padės išvengti tokių klaidų, kaip nevietoje sumontuotos rozetės, ne ten išvesti vandentiekio vamzdžiai, geriausiai matomoje vietoje – dujų skaitiklis…
Jeigu siekiate sutaupyti erdvės, pagaminsime baldus su stumdomomis durimis. Jeigu pageidausite, suprojektuosime ir pagaminsime įvairiausias papildomas detales. Apjungę klientų ir mūsų idėjas, paversime namus harmoninga interjero visuma. Jokių nereikalingų detalių, kurios beprasmiškai pabrangintų produkciją. Šiuo metu pasirinkti baldai tarnaus Jums keletą metų, tad rinkitės ir investuokite protingai bei išradingai.
Pasiūlysime idėjas, kaip sukurti jaukius ir patogius savo namus.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas