Įmonių sąrašas

Dažesta, MB "Gustva"

Juodpelkio g. 10-6, 89144 Mažeikiai
(8 699) 36103
5 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 36103
El. paštas
Valdytojas
Rokas Varkalis
Įmonės kodas
303371953
Registracijos data
2014.08.18
Darbuotojai
2 darbuotojai (apdraustieji) daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Dažymo darbai (rankinis, pramoninis)
Įvairių paviršių paruošimas dažymui
Smėliavimo darbai
Kokybiškas paviršių atnaujinimas – dažymas, smėliavimas ir plovimas – darbas, kuris reikalauja daug laiko, kruopštumo ir profesionalumo. Be specialios įrangos, apsisaugojimo priemonių ir, svarbiausia, ŽINIŲ, tai gali tapti varginančiu ir laiką eikvojančiu procesu, kurį įveikti gali ne kiekvienas. Tačiau tam, kad Jums būtų lengviau, esame mes, šios srities profesionalai, sukaupę ne vienerių metų patirtį.

SMĖLIAVIMAS:

Norite konstrukcijai suteikti naują ir ilgaamžį paviršių? Tik gerai paruošta objekto danga gali užtikrinti aukštą padengimo kokybę, tad be smėliavimo neapsieisite. Jo metu suspausto oro srove į objektą yra purškiamas abrazyvas (smulkaus smėlio mišinys, soda arba kt.) ir taip nuvaloma arba net pašalinama ant jo esanti danga. Net nuo nepatogių ir sunkiai apdirbamų paviršių lengvai pašalinami seni dažai, lakas, tinkas, rūdys, purvas ir kiti įprastai sunkiai įveikiami nešvarumai ir pažeidimai. Dėka srautinio valymo smėliu bet kokios struktūros paviršiai yra švariai, iki pat pagrindo, nuvalomi ir kokybiškai paruošti naujam padengimui.

PLOVIMAS:

Įvairius paviršius kokybiškai nuvalyti galima ir nesukeliant dulkių. Tam naudojama aukšto slėgio (iki 1000 BAR) vandens srovė. Ja sunkiai pasiekiamose vietose galima pašalinti įvairias apnašas: purvą, samanas, dumblius, kerpes ir pan. Didžiausias privalumas yra tas, kad šis valymo būdas paviršiams nesukelia nei cheminių, nei mechaninių pažeidimų. Po atliktų darbų nelieka nelieka jokių papildomų atliekų ar poreikio atlikti aplinkos valymo darbus.

DAŽYMAS

Dažymui naudojame tik aukščiausios kokybės dažus ir pažangiausias dažymo technologijas, galinčias išgauti maksimaliai klientą tenkinantį rezultatą. Nusprendę naudotis mūsų dažymo paslaugomis nenusivilsite – galime pasiūlyti ne tik greitą ir kokybišką darbą, bet ir platų spalvų bei tekstūros pasirinkimą.
daugiau...