Įmonių sąrašas

Dairana, UAB

Vaižganto g. 13, 60131 Raseiniai

(8 670) 33987
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 670) 33987
El. paštas
uabdairana@gmail.com
Direktorius
Alvydas Ambrulaitis
Įmonės kodas
300136569
PVM kodas
LT100001916910

Dairana, UAB

Uždaroji akcinė bendrovė “Dairana” įkurta 2005 metais. Aštuntus veiklos metus skaičiuojanti bendrovė dirba sėkmingai, stabiliai ir įveikė krizės sunkumus.
UAB “Dairana” bendradarbiauja su miškų ir žemės savininkais, valstybinėmis miškų urėdijomis, kitomis įmonėmis ir privačiais asmenimis. Miško kirtimas yra viena iš pagrindinių uždarosios akcinės bendrovės “Dairana” veiklos krypčių. Bendrovė visų tipų miškuose (lapuočių, spygliuočių ir mišriuose) atlieka pagrindinius ir sanitarinius kirtimus, iškerta ir sutvarko vėjovartas, atsodina kirtimus. Miško tvarkymo darbai atliekami visoje Lietuvoje.
Vienas iš įmonės sėkmės veiksnių - ilgalaikiai ir patikimi ryšiai su nuolatiniais verslo partneriais. Ypatingas dėmesys skiriamas tarpusavio bendradarbiavimui, klientų poreikių įvertinimui bei tenkinimui. Įmonės pagrindinis tikslas - plėsti gaminamos produkcijos asortimentą, didinti veiklos apimtis, kad būtų galima tenkinti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių vartotojų poreikius.
Taip pat didelis dėmesys skiriamas jau esamų klientų lūkesčių bei poreikių tenkinimui. Klientai, patenkinti teikiamomis paslaugomis ir aptarnavimu, noriai rekomenduoja mūsų įmonę tokių paslaugų ieškantiems asmenims ar kompanijoms.
Kertame mišką. Plyni kirtimai. Retinimo kirtimai. Einamieji kirtimai. Sanitariniai kirtimai. Trako iškirtimas. Ribinių linijų iškirtimas. Jaunuolynų ugdymas.
Miško kirtimo darbus atliekame optimaliai parinkdami miško kirtimo-traukimo technologiją. Darbus atlieka patyrę darbuotojai prižiūrimi miškininkų.
Miško sodinimas. Miško sodinimas miške. Žemės ūkio paskirties pirminis apželdinimas mišku. Žemės ruošimas sodinimui.
Miško sodinimas tai žinių ir atsakomybės reikalaujantis darbas. Tad patikėkite darbą tikriems specialistams. Mūsų darbuotojai turi pakankamą darbo patirtį kokybiškai atkurti jūsų mišką.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas