Įmonių sąrašas

DANRITA, šildymo ir santechnikos bazė, UAB

Rytinio Kelio g. 15, 75001 Šilalė

(8 620) 35155
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 35155
Tinklalapis
www.danrita.lt

DANRITA, šildymo ir santechnikos bazė, UAB

Įmonė specializuojasi šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir oro kondicionavimo sistemose, taip pat vidaus ir lauko inžinerinių tinklų prekyba bei montavimu. Vykdo didmeninę ir mažmeninę santechnikos ir statybinių medžiagų prekybą.
UAB „DANRITA“ - Lenkijos katilų gamintojo „Kotłospaw“ distributorius Lietuvoje. Įmonė prekiauja jų gaminamais produktais, atlieka garantinį ir pogarantinį katilų aptarnavimas. Montuojame, reguliuojame, tikriname katilų techninę būklę.
Pirkėjams siūlome ir kitų prekinių ženklų bei gamintojų šildymo katilus, radiatorius, santechnikos įrenginius, vonios kambario, santechninės keramikos, vandens šildytuvus, buitinius nuotekų valymo įrenginius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangas.
Mūsų darbuotojai padės išsirinkti individualius poreikius atitinkančius produktus, pakonsultuos visais santechnikos, šildymo parinkimo klausimais.
SPSC ir VEI prie EM atestuota įmonė suprojektuos ir sumontuos šildymo, vandentiekio, nuotekų, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas, atliks garantinį aptarnavimą ir eksploatacijos priežiūros darbus.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas