Įmonių sąrašas

Ekologinė sfera, UAB

Kužiai, 80028 Šiaulių r.

(8 41) 429511
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 41) 429511
Tinklalapis
www.ekosfera.lt
El. paštas
info@ekosfera.lt
Direktorius
Aleksandras Chursiak
Įmonės kodas
175894743
PVM kodas
LT758947413

Ekologinė sfera, UAB

UAB “Ekologinė sfera“ įkurta 1999 m. vasario mėn.
UAB „Ekologinė sfera“ gaminanti kartono gaminius, gofruoto kartono tarą ir pakuotę, šia veikla jau užsiima keturiolika metų. Galime pagaminti įvairių formų ir konstrukcinio sudėtingumo dėžutes su keturių spalvų fleksografine arba ofsetine spauda.
Įmonėje yra trys gamybos linijos: standartinio kartono pakuotės ( sloterinės dėžės, baldinės išklotinės, kampai, grotelės, pertvaros), nestandartinių dėžučių gamybos linija ( dėžutės tortams, pyragams, sausainiams, įvairiausių dydžių padėkliukai tortams ir specialios paskirties dėžutės) ir laminuoto kartono ofsetu gamybos linija , kurios pagalba mes galime gaminti dėžutes laminuotas ofsetu .
Gaminame dėžutes iš trisluoksnio ( B ar C ) , penkiasluoksnio ( EB, BB, BC ) ir mikro ( E) gofruoto kartono. Taip pat prekiaujame ir dvisluoksniu kartonu 1,0 ir 1, 5 m pločio ritiniais, pergamentiniu popieriumi (84,75,42 cm pločio), vyniojamu popieriumi 80 g/m , celofanu (42 cm pločio) bei laikraštiniu popieriumi (84 cm pločio).
Taip pat gaminama: sloterinės dėžės, dėžutės tortams, padėkliukai tortams, specialios paskirties dėžutės, popierinės dėžutės, kartoninės dėžutės, įvairios pakuotės.
Misija – tiekti tik aukščiausios kokybės gaminius už prieinamą rinkos kainą.
Tikslas – didinti gamybos efektyvumą mažinant produkcijos savikainą.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas