Įmonių sąrašas

Euroservis plius, UAB

Kalvarijų g. 125 (Žirmūnai), 08221 Vilnius

(8 661) 19606
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 661) 19606
Tinklalapis
www.espsvara.lt
El. paštas
info@espsvara.lt
Direktorė
Galina Blaževič
Įmonės kodas
301819087
PVM kodas
LT100004829912

Euroservis plius, UAB

UAB "Euroservis plius" profesionalus kolektyvas teikia auksčiausios kokybės valymo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Teikiame visas švaros paslaugas - nuo kasdienio ir periodinio iki postatybinio, poremontinio ir generalinio patalpų valymo, puikiai atliekame minkštų baldų, čiužinių, kiliminės dangos giluminį cheminį valymą, antialerginių priemonių naudojant, bei sudėtingų langų plovimą. Mes galime pasirūpinti Jūsų buto, biuro ir namų tvarka bei švara. Mūsų - bendrovė, orientuota į kliento poreikių tenkinimą, taupant kliento išteklius, laiką, sukuriant jaukią, tvarkingą ir higienišką darbo bei poilsio aplinką.
"Euroservis plius" darbuotojai nuolat tobulina žinias seminaruose, todėl įmonėje dirba tik patyrę, atitinkamą kvalifikaciją turintys darbuotojai.
Darbui privačiame sektoriuje bei biuruose atrenkame tiktai patikimus, lanksčius, atitinkamų žinių turinčius, atsakingus darbuotojus, kuriais pasitikime Mes, todėl ir Jūs galite drąsiai jais pasitikėti!
NAMŲ IR BUTŲ VALYMAS
Mūsų įmonėje dirba tik oficialiai įdarbinti darbuotojai. Darbui privačiame sektoriuje darbuotojai yra atrenkami atidžiai atsižvelgiant į šiuos kriterijus: Atsakingumas; Patikimumas; Kruopštumas.
Visi darbuotojai turi rekomendacijas. Jais pasitikime mes, todėl galite pasitikėti ir Jūs.
Atliekame šias valymo paslaugas: Patalpų valymas po remonto ir statybos darbų; Generalinis valymas ir reguliarus namų tvarkymas; Lyginimo ir skalbimo paslaugos; Kilimų ir kiliminės dangos cheminis valymas;
Minkštų baldų cheminis valymas; Odinių baldų valymas ir impregnavimas; Kietųjų baldų valymas, poliravimas; Įvairių grindų dangų valymas, šveitimas; Kietųjų dangų impregnavimas, vaškavimas ir poliravimas; Baseinų, pirčių, sūkurinių vonių valymas; Sieninių plytelių, lubų valymas; Langų, vitrinų, fasadų valymas; Higienos prekių bei įrangos tiekimas; Medžių genėjimas, gyvatvorių formavimas; Žolės pjovimas, daržų ir gėlynų priežiūra; Lietvamzdžių ir stogų valymas;
Sniego valymas rankiniu būdu nuo praėjimų ir druskos pabarstymas žiemos sezono metu.
BIURŲ VALYMAS
Ar žinote, kad, naudodamiesi mūsų siūlomomis valymo paslaugomis, Jūs sutaupote iki 50 proc. lėšų, nes:
Jums nereikia mokėti mokesčių, susijusių su darbuotojo išlaikymu; Jums nekainuoja pakaitinis darbuotojas atostogų ar ligos metu; Jums nereikia mokėti tiesioginių išlaidų, susijusių su pakaitinio darbuotojo išlaikymu, taip pat papildomų išlaidų, ieškant pakaitinio darbuotojo; Jums nereikia pirkti valymo inventoriaus bei valymo priemonių.
Atliekame šias valymo paslaugas: Reguliarus verslo patalpų tvarkymas; Patalpų valymas po remonto ir statybos darbų; Generalinis valymas; Kilimų ir kiliminės dangos cheminis valymas; Minkštų baldų cheminis valymas; Odinių baldų valymas; Kietųjų baldų valymas, poliravimas; Įvairių grindų dangų valymas, šveitimas; Kietųjų dangų impregnavimas, vaškavimas ir poliravimas; Baseinų, pirčių, sūkurinių vonių valymas; Sieninių plytelių, lubų valymas; Langų, vitrinų, žaliuzių ir fasadų valymas; Higienos prekių bei įrangos tiekimas; Medžių genėjimas, gyvatvorių formavimas; Žolės pjovimas;
Daržų, gėlynų priežiūra; Sniego valymas rankiniu būdu ir druskos pabarstymas žiemos sezono metu.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Stanislava
2017.06.10
Ačiū labai, kokybiškai ir operatyviai išvalytas čiužinių visas dėmes, atlikti cheminį baldų valymą, plovimą, po kurio ne tik išnyksta dulkės, erkutės, bet ir išryškėja spalva, baldai atrodo, kaip naujas.
Naudingas (0)
Pranešti
Marija
2017.05.11
Mums buta po statybu tikrai puikiai ir nebrangiai isvale valymo įmonė EUROSERVIS PLIUS. Esu patenkinta ju darbu ir rekomenduoju!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas