Įmonių sąrašas

G. Zubricko firma

Naugarduko g. 91 (Vilkpėdė), 03202 Vilnius

(8 655) 30303
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 655) 30303
Tinklalapis
www.gzf.lt
El. paštas
gintaras@gzf.lt
Savininkas
Gintaras Zubrickas
Įmonės kodas
165215763
PVM kodas
LT100003438810

G. Zubricko firma

G. Zubricko firma – kabelinių tinklų projektavimo įmonė, atliekanti ypatingus, statinių, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, lauko ir vidaus tinklų, visų etapų projektus.
Įmonė įkurta 1997 m. Inžineriniai tinklai projektuojami nuo 2003 m. Per esamą laikotarpį įmonė yra atlikusi virš 2000 įvairių, skirtingos apimties projektų. Metai iš metų mūsų užsakovų ratas gausėjo, todėl tuo pačiu didėjo ir darbuotojų skaičius. Drauge augo užsakymų apimtys ir atliekamų darbų bei paslaugų asortimentas. Mūsų įmonė nuolat gerina darbo sąlygas ir kelia darbuotojų kvalifikaciją. Visa tai padeda įmonei patikimai atlikti elektros projektavimo darbus bei patenkinti klientų poreikius. Taigi mes garantuojame profesionalų darbų atlikimą bei tikslų darbų planų laikymąsi.
Mūsų darbo principai – detaliai išanalizavę kliento poreikius ir numatomą investicijų dydį, pasiūlome optimalias paslaugas.
Įmonės tikslas - teikiant aukščiausios kokybės paslaugas, užtikrinti nuolatinį įmonės darbuotojų ir klientų bendradarbiavimą.
Mūsų vertybės - pagarba savo darbui, klientui, bendradarbiams ir visuomenei. Nuolatinis tobulėjimas, leidžiantis užtikrinti kvalifikuotas ir kokybiškas paslaugas mūsų klientams.
Mūsų vizija – darbo efektyvumas, profesionalumas bei nuolatinis tobulėjimas užtikrinantis geriausią aptarnavimo kokybę.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į G. Zubricko firma

Abacus Architects, UAB

Gedimino pr. 28/2-901 (Naujamiestis), 01104 Vilnius
 (8 5) 2618806
    www.abacus.lt
UAB ABACUS ARCHITECTS įmonės personalą sudaro jauni ir perspektyvūs Lietuvos architektai,
kurie sėkmingai apjungia projektavimo ir architektūrinių problemų sprendimų patirtį Lietuvoje, su įgūdžiais įgytais stažuotėse Skandinavijoje bei vakarų Europoje. Pagrindinės UAB ABACUS ARCHITECTS veiklos kryptys: Įvairaus pobūdžio architektūrinių projektų rengimas ir derinimas, užsakovo reikalų tvarkymas. Projektuojame gyvenamosios, visuomeninės, specialiosios paskirties pastatus, rengiame interjero, aplinkos
apipavidalinimo projektus. Pagalba Skandinavijos investuotojams ir architektams Lietuvos rinkoje. Architektūrinių projektų, interjerų vizualizacijos bei komplesinės vizualinės prezentacijos internete bei kompaktinėse plokštelėse (CD). Tai patogus ir kokybiškas būdas pristatyti savo kūrybinius sumanymus
užsakovams, investitoriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims. Plačiau apie tai skaitykite vizualizavimo skyriuje.

daugiau...