Įmonių sąrašas

Gargždų projektas, UAB

Klaipėdos g. 20, Gargždai, 96122 Klaipėdos r.

(8 46) 452747
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 46) 452747
El. paštas
garprojektas@gmail.com
Direktorius
Petras Stropas
Įmonės kodas
163121393
PVM kodas
LT631213917

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Gargždų projektas, UAB

Įmonė rengia pastatų techninius darbo projektus, teikia konsultacijas statybos, statybos leidimo išdavimo, statybos užbaigimo klausimais. Veikla koncentruojasi ties vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų projektavimu, taip pat įmonė atlieka komercinės ir administracinės paskirties bei pagalbinių ūkinių pastatų ir inžinerinių tinklų, kitų statinių statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto, paskirties keitimo projektus.
Rengia žemės sklypų kadastrinius matavimus geodeziniais prietaisais, sklypų ribų bei pastatų ašių nužymėjimus, topografines ir inžinerinių tinklų geodezines nuotraukas, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus, kaimo plėtros projektus (ūkininko ūkio sodybos parinkimas).
Teikiame išskirtinį dėmesį statytojų poreikiams ir tinkamiausių projektinių pasiūlymų pritaikymui pastato išorės architektūroje pagal numatomų medžiagų charakteristikas ir savybes, vidaus išplanavime pagal erdvinį funkcionalumą, objekto padėtį žemės sklype pagal gretimą užstatymą ir kompoziciją.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į Gargždų projektas, UAB

Abacus Architects, UAB

Gedimino pr. 28/2-901 (Naujamiestis), 01104 Vilnius
 (8 5) 2618806
    www.abacus.lt
UAB ABACUS ARCHITECTS įmonės personalą sudaro jauni ir perspektyvūs Lietuvos architektai,
kurie sėkmingai apjungia projektavimo ir architektūrinių problemų sprendimų patirtį Lietuvoje, su įgūdžiais įgytais stažuotėse Skandinavijoje bei vakarų Europoje. Pagrindinės UAB ABACUS ARCHITECTS veiklos kryptys: Įvairaus pobūdžio architektūrinių projektų rengimas ir derinimas, užsakovo reikalų tvarkymas. Projektuojame gyvenamosios, visuomeninės, specialiosios paskirties pastatus, rengiame interjero, aplinkos
apipavidalinimo projektus. Pagalba Skandinavijos investuotojams ir architektams Lietuvos rinkoje. Architektūrinių projektų, interjerų vizualizacijos bei komplesinės vizualinės prezentacijos internete bei kompaktinėse plokštelėse (CD). Tai patogus ir kokybiškas būdas pristatyti savo kūrybinius sumanymus
užsakovams, investitoriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims. Plačiau apie tai skaitykite vizualizavimo skyriuje.

daugiau...