Įmonių sąrašas

Hidraulit, UAB

S. Lozoraičio g. 43, Garliava, 53228 Kauno r.

(8 615) 31736
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 615) 31736
Tinklalapis
www.hidraulit.lt
El. paštas
giedrius@hidraulit.lt
Direktorius
Giedrius Kačinas
Įmonės kodas
301430538
PVM kodas
LT100003664418

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Hidraulit, UAB

UAB Hidraulit teikia paslaugas gamybai iš: plieno, legiruoto plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, bronzos, plastikų. Paslaugos teikiamos iš užsakovo arba mūsų įmonės patiektų medžiagų.
Be metalo apdirbimo paslaugų įmonė projektuoja ir gamina įvairius mechaninius, hidraulinius-mechaninius įrenginius. Stipriai išplėtota hidraulinių cilindrų gamyba ir remontas, prekiaujame plačia gama hidraulikos komponentų naudojamų pramonėje, transporte, žemės ūkyje..
Vienpusio ir dvipusio veikimo hidraulinių ir pneumatinių cilindrų gamyba, skirtu autovežiams, žemės ūkio technikai, pramonės įrenginiams bei laivybai. Cilindrai gaminami pagal individualius užsakymus. Gamybos kiekis gali svyruoja nuo vieno iki kelių šimtų vienodų gaminių. Taip pat cilindrų gamyba su Ni-Cr dengtais kotais (ypatingai atspariais korozijai). Gaminiai klientams pageidaujan gruntuojami ir dažomi.
Hidraulinės stotys, Hidraulinių stočių surenkimas pagal kliento pageidaujamus parametrus. Montavimas ir paleidimas kliento pageidaujamoje vietoje, priderinimas prie esamų mechanizmų.
Hidrauliniai komponentai
Prekyba hidrauliniais siurbliais ir motorais, rankinėmis pompomis, aukšto ir žemo slėgio filtrais, sklendėmis, jungtimis, hidrauliniais vamzdeliais ir kt.
Hidrauliniai įrengimai ir mašinos
Mechaninių, hidraulinių-mechaninių įrenginių bei mašinų projektavimas ir gamyba pagal klientų pageidavimus.
Remontas. Hidraulinių įrengimų ir mechanizmų remontas tiek mūsų įmonėje, tiek ir pas klientus.
METALO APDIRBIMAS
Metalo apdirbimo paslaugos. CNC programinio tekinimas ir frezavimas, metalo lankstymas, karpymas, pjaustymas plazma, suvirinimas bei dažymas. Tikslių mechaninių komponentų, konstrukcinių detalių gamyba programinio valdymo staklėmis. Įrengimai pritaikyti gaminti detales mažomis ir vidutinėmis serijomis.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas