Įmonių sąrašas

Kad nebūtų šalta, Vilniaus filialas, UAB

J. Basanavičiaus g. 37 (Naujamiestis), 03109 Vilnius

(8 5) 2154226
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2154226
Tinklalapis
www.kadnebutusalta.lt
El. paštas
tulikivilietuva@gmail.com

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-18.00
Antradienis
9.00-18.00
Trečiadienis
9.00-18.00
Ketvirtadienis
9.00-18.00
Penktadienis
9.00-18.00

Kad nebūtų šalta, Vilniaus filialas, UAB

Tulikivi:
„Kad nebūtų šalta“ yra vieninteliai suomiškų židinių ir krosnių gamintojo Tulikivi įgaliotieji atstovai Lietuvoje. Tulikivi (vertimas iš Suomių kalbos - Ugnies akmuo) židiniai ir krosnys gaminami iš ugnies akmens, kuris randamas tik Suomijoje ir pasižymi ypatingomis fizikinėmis savybėmis, kurių dėka akumuliuoja šilumą ir ją išlaiko itin ilgai.
Židiniai, krosnelės ir jų priežiūra:
Prekiaujame/montuojame įvairių gamintojų židinio kapsulėmis, krosnelėmis, lauko židiniais taip pat pagal jūsų individualų užsakymą gaminame ir įrengiame židinių apdailas iš daugelio rūšių marmuro. Atliekame šildymo prietaisų priežiūros, restauravimo darbus. Pjauname įvairių išmatavimų židinių stiklus. Gaminame naujas ir atnaujiname senas židinių dureles, keičiame durelių tarpines.
Kaminai:
Prekiaujame įvairiomis dūmtraukių sistemomis (įdėklais į dūmtraukius, pristatomais dūmtraukiais, keramikiniais dūmtraukiais ir t.t.) taip pat renovuojame dūmtraukius, platiname dūmtraukių angas, atliekame įdėklų montavimo darbus, pristatomų dūmtraukių montavimo darbus, dūmtraukių valymus, bei priežiūrą, esant reikalui valymas atliekamas su autobokštelių.
Gręžimas:
Profesionaliai gręžiame ir pjauname kiaurymes/skyles/angas, deimantiniais grąžtais, diskais, segmentiniu lynu per gelžbetonį, mūrą, betoną, akmenį, keramiką, asfaltą, medį. Klientui pageidaujant, naudojame dulkių nusiurbimą, todėl galime dirbti patalpose, kuriose yra baigti remonto ar apdailos darbai. Darbus atliekame kokybiškai ir greitai, naudodami profesionalią HILTI , CEDIMA įrangą.
Autobokštelio nuoma:
Palankiomis kainomis nuomojame alkūninį bokštelį. Kėlimo aukštis iki 22 metrų, 350 kg keliamosios galios. Dirbame: Klaipėdoje ir vakarų Lietuvos regione. Autobokštelis išnuomojamas įvairiems darbams atlikti: Medžių genėjimas, lietaus vamzdžių valymas, tv ir kt. antenų tvirtinimas, varveklių šalinimas, paukščių lizdų šalinimas nuo pastatų, augintinių gelbėjimas, įvairių konstrukcijų montavimas/demontavimas dideliame aukštyje, baldų ir kitų daiktų įkėlimas/iškėlimas pro langus, kaminų valymas, įdėklų montavimas ir kita.
Planika biožidiniai tai aukščiausios kokybės ir saugumo garantas. Šių biožidinių pritaikymas gyvenamosiose patalpose neribotas, ką jau kalbėti apie jų komfortiškumą biuruose, viešbučiuose, kavinėse. Šie biožidiniai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Alfa Pizza lauko krosnys tai 100% itališkas produktas, kiekviena lauko krosnies detalė pagaminta italijoje be jokių trečiųjų šalių. Alfa Pizza krosnis, tai atviras židinys, duonkepė krosnis, picų kepimo krosnis. Joje greitai galėsite iškepti ką tik užsimanysite.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas