Įmonių sąrašas

Karbonteko sistema, UAB

Savanorių pr. 173 (Vilkpėdė), 02241 Vilnius
(8 650) 37877
Atsidarys 10.00
4 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 650) 37877
Tinklalapis
www.carbontec-europe.com
El. paštas
office@carbontec-europe.com
Direktorė
Dalia Leonavičiūtė
Įmonės kodas
304241877
PVM kodas
LT100010227719
Registracijos data
2016.05.03
Darbuotojai
3 darbuotojai (apdraustieji) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-17.00
Antradienis
10.00-17.00
Trečiadienis
10.00-17.00
Ketvirtadienis
10.00-17.00
Penktadienis
10.00-17.00

Veiklos aprašymas

CARBONTEC – NAUJOS KARTOS INFRARAUDONŲJU SPINDULIŲ ŠILDYMO SISTEMA, KURI ŠILDYMO KOKYBE IR EKONOMIŠKUMU PRANOKSTA TRADICINIUS ŠILDYMO BŪDUS.

Lengvai įdiegiama, nematoma interjere, greitai ir efektyviai užtikrina komfortišką šilumą. „Carbontec“ viekimas pagrįstas objektų šildymu infraraudonųjų spindulių pagalba. Šių spindulių diapazono bangos perduoda šilumos energiją, sušildydamos kambario sienas, grindis, lubas, bei visus kitus patalpoje esančius objektus. Po to šie objektai šildo patalpos orą. Tokiu pačiu principu mūsų planetą šildo Saulė. Naudojant „Carbontec“, šiluma po patalpas pasiskirsto tolygiai ir juntama momentiškai. Naudojant konvekcines sistemas – šiluma yra perduodama oro pagalba. Šildant orą reikia daugiau laiko kol žmogus pasijaučia komfortabiliai, oras yra džiovinamas ir gali būti išpučiamas skersvėjų pravėrus langus ar duris. Infraraudonaisiais spinduliais sušildyti patalpoje esantys objektai šilumą akumuliuoja ilgiau ir efektyviau.

Naudojant infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą:

Nėra jokio elektromagnetinio lauko;

Nėra šiluminės inercijos;

Galima išlaikyti dideles šilumos atsargas

Sukaupta šiluma atiduodama iš karto.

Kodėl verta rinktis „Carbontec“?:

EKOLOGIŠKAS ŠILDYMAS „BE KAMINO“ – Naudojant šią sistema neišskiriamos kenksmingos medžiagos, nenaudojamas kuras, nėra degimo produktų, nesukuriamas elektromagnetinis laukas, galima naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius.

EKONOMIŠKAS ŠILDYMAS, MAŽOS PRADINĖS INVESTICIJOS – Sistema veikia apie 50% ekonomiškiau lyginnat su konvekciniu šildymu. Įrengimui nereikalingi radiatoriai, vamzdynas, katilas ir katilinė. Nereikalingi projektai ir papildomi leidimai.

NAUDINGAS SVEIKATAI – Infraraudonųjų spindulių šildymas turi teigiamos naudos sveikatai, nes gerima kraujotaką, šildo raumenis. Šilumos perdavimo būdas nesukuria konvekcinių oro srautų, dėl kurių kiltų dulkės ir taip nesukelia alergijos. „Carbontec“ suteikia malonią šilumą nedžiovindama patalpos oro.

PADEDA ATSIKRATYTI DRĖGMĖS IR PELĖSIŲ JŪSŲ NAMUOSE – Šildymo sistema „Carbontec“ padeda sėkmingai kovoti su pelėsiu, grybeliais ir kitais patalpų mikroorganizmais, kurie mėgsta veistis drėgnoje terpėje.

MOMENTINIS ŠILDYMAS – Greitas įšilimo laikas ir momentinis šilumos atidavimas greitai užtikrins komfortabilų jausmą jūsų patalpose.

VEIKIA TYLIAI – Sistema neturi mechaninių judančių dalių, tad neskleidžia jokio nepageidaujamo garso.

100% SAUGUMAS IR PATIKIMUMAS – Sistema veikia nuo žemos įtampos – 24 ar 36 voltų, kuri yra visiškai saugi žmogui. Šildymo elementas yra atsparus pažeidimams.

YPATINGAI LENGVAS MONTAVIMAS – Sistema gali būti pilnai sumontuojama per kelias dienas. Nereikalauja periodinės priežiūros ir profilaktikos.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Irena
2019.11.05
Pasidariau šildančią sienelę vonioje - esu labai patenkinta. Pradžioje bijojau, kad bus sudėtingas įrengimas, bet meistras viską įrengė tą pačią dieną.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis