Įmonių sąrašas

Karbonteko sistema, UAB

Savanorių pr. 173 (Vilkpėdė), 02241 Vilnius

(8 650) 37877
Uždaryta dabar
2 metai veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 650) 37877
Tinklalapis
www.carbontec-europe.com
El. paštas
office@carbontec-europe.com
Direktorė
Dalia Leonavičiūtė
Įmonės kodas
304241877
PVM kodas
LT100010227719

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-17.00
Antradienis
10.00-17.00
Trečiadienis
10.00-17.00
Ketvirtadienis
10.00-17.00
Penktadienis
10.00-17.00

Karbonteko sistema, UAB

CARBONTEC - NAUJOS KARTOS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMO SISTEMA, KURI ŠILDYMO KOKYBE IR EKONOMIŠKUMU PRANOKSTA TRADICINIUS ŠILDYMO BŪDUS.
Lengvai įdiegiama, nematoma interjere, greitai ir efektyviai užtikrina komfortišką šilumą.
“Carbontec“ veikimas pagrįstas objektų šildymu infraraudonųjų spindulių srove. Šių spindulių diapazono bangos perduoda energiją, sušildydamos kambario sienas, grindis ar lubas, bei visus kitus patalpoje esančius objektus. Po to objektai šildo orą. Tai panašu į natūralų saulės spindulių šildymą. Naudojant „Carbontec“, šiluma po patalpas pasiskirsto tolygiai ir juntama iškart įjungus šildymą. Naudojant konvekcines sistemas (pavyzdžiui, šildymą vandeniu) pirmiausia kaitinamas oras, kuris sušildo objektus. Šildant orą reikia daugiau laiko kol žmogus pasijaučia komfortabiliai, šiltas oras jautrus skersvėjams ir greitai išpučiamas vos pravėrus langus ar duris. Šilti objektai šilumą akumuliuoja ilgiau ir efektyviau.
Naudojant infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą
- nėra jokio elektromagnetinio lauko;
- nėra šiluminės inercijos;
- galima išlaikyti dideles šilumos atsargas;
- sukauptą šilumą atiduodama iš karto.
Kodėl verta rinktis “Carbontec”?:
EKOLOGIŠKAS ŠILDYMAS “BE KAMINO” (naudojant neiškiriamos kenksmingos medžiagos, nenaudojamas kuras, nėra degimo produktų, nesukuriamas elektormagnetinis laukas)
EKONOMIŠKAS ŠILDYMAS, MAŽOS PRADINĖS INVESTICIJOS (sistemos energinis naudingumas yra 2,5-3 kartus aukštenis palyginus su konvenciniu šildymu)
NAUDINGAS SVEIKATAI (Infraraudonieji spinduliai turi ir gydomąjį poveikį, gerina kraujotaką, o pati šildymo sistema nesukelia intensyvių oro srautų, dėl kurių kiltų dulkių, todėl nesukelia alergijos. Šildymo sistema „Carbontec “ suteikia malonią šilumą, nenaudodama deguonies ir išlaikydama natūralią oro drėgmę.)
PADEDA ATSIKRATYTI DRĖGMĖS IR PELĖSIŲ JŪSŲ NAMUOSE (šildymo sistema „Carbontec “ padeda sėkmingai kovoti su pelėsiu, grybeliais ir kitais patalpų mikroorganizmais, nes kartu šildo sienas ir lubas)
PRITAIKYTA NAUDOTI SU ATSINAUJINANČIAIS ENERGIJOS ŠALTINIAIS
MOMENTINIS ŠILDYMAS (tik įjungus ‘Carbontec” šilumą pajausite iš kart, nereikia šildymo įjungti iš anskto, kad patalpa sušiltų konkrečiam laikui)
VEIKIA TYLIAI (nėra judesio ar mechaninių dalių, šildymo sistema neskleidžia jokio garso nei budėjimo nei veikimo rėžime)
100% SAUGUMAS IR PATIKIMUMAS (“Carbontec” potinkinis tinklelis yra visiškai atsparus pažeidimams ir vandeniui, nedegus ir saugus naudoti patalpų viduje ir lauke)
YPATINGAI LENGVAS MONTAVIMAS (kitaip nei tradicinėms šiai sistemai nereikia: specialaus projekto ir derinimo, periodinės profilaktinės - techninės priežiūros).
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas