Įmonių sąrašas

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras

R. Kalantos g. 80 (Petrašiūnai), 52364 Kaunas
(8 37) 451434
Uždaryta
25 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 451434
Tinklalapis
El. paštas
Faksas
(8 37) 456248
Direktorius
Ričardas Šeštokas
Statybos sektorinis praktinio mokymo centras - R. Kalantos g. 80, LT-52364 Kaunas.
Įmonės kodas
190972373
Registracijos data
1995.04.24
Darbuotojai
203 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
1502,18 € (2020 rugpjūtis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Profesinis mokymas - sėkmingos karjeros pagrindas
Profesinė kvalifikacija, atitinkanti darbo rinkos reikalavimus
Aukštos kvalifikacijos specialistai statybos sektoriui
Profesinis mokymas – sėkmingos karjeros pagrindas. Šiandien profesinis mokymas patrauklus visiems, norintiems įgyti paklausią profesiją, kad sėkmingai įsilietų į darbo rinką, įgyvendintų savo karjeros planus.

Tokias tendencijas švietimo sferoje pastebi ir veiklos trisdešimtmetį skaičiuojantys Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbantys specialistai.

Centre siekiama padėti kiekvienam besimokančiam asmeniui atrasti jam priimtiniausią mokymosi būdą. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbančių specialistų teigimu, ugdymo proceso gerinimui nuolat skiriamas dėmesys, nepamirštama orientuoti ugdymo turinį į asmens esminių kompetencijų, ypač mokėjimo mokytis, pilietiškumo, verslumo, skaitmeninio raštingumo ugdymą. Pedagogams svarbu, kad mokinys, baigdamas mokyklą, būtų pasirengęs savarankiškam gyvenimui bei sėkmingai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje ir darbo rinkoje.

Centro siūlomos mokymo programos diferencijuotos pagal stojančiųjų poreikius ir jau turimas žinias bei išsilavinimą.

Neturintiems pagrindinio išsilavinimo, siūloma jį įgyti paraleliai mokantis apdailininko, mūrininko, staliaus ir suvirintojo specialybių.

Turintiems pagrindinį išsilavinimą siūloma įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su apdailininko, pastatų restauratoriaus, pastatų šiltintojo, staliaus ar statybos verslo paslaugų teikėjo specialybėmis. Šių ir kitų specialybių taip pat kviečiami mokytis ir jau turintys vidurinį išsilavinimą asmenys.

Centre esama ir mokymo programų, skirtų mokiniams, turintiems specialiuosius ugdymosi poreikius, kurie mokosi pagal individualizuotą programą. Šiems jaunuoliams siūloma rinktis apdailininko, avalynės taisytojo, floristo, dailiųjų dirbinių pynėjo ir lengvųjų drabužių siuvėjo, staliaus ar virėjo specialybę. Centras taip pat vykdo ir formaliojo tęstinio profesinio mokymo programas.

Skaičiuojama, kad nuo centro įkūrimo parengta ne vienas tūkstantis įvairių profesinio mokymo programų specialistų.

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre dirbantys specialistai savo žinias nuolat atnaujina ne tik seminaruose ir konferencijose, bet ir stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje.

Centras aktyviai prisideda prie Leonardo da Vinčio mobilumo projekto „Statybos projektų vadyba“ bei mokytojų kvalifikacijos kėlimo ES šalyse projektų įgyvendinimo. Minėtuose projektuose dalyvavę Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro pedagogai ir mokiniai turėjo galimybę gilinti savo žinias ir sėmėsi patirties Prancūzijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Danijoje, Vengrijoje ir kitose ES šalyse. Šios galimybės kelti kvalifikaciją užsienyje pedagogams ir mokiniams suteikė neįkainojamos patirties bei atvėrė naujas bendradarbiavimo perspektyvas su profesinio ugdymo įstaigomis, esančiomis už mūsų šalies ribų. Besisvečiuodami užsienio šalyse projektų dalyviai iš Kauno lankė profesines mokyklas, susitiko su jų vadovais, kurie supažindino su mokymo proceso organizavimu, mokymo programomis. Pedagogams buvo suteiktos galimybės pabuvoti naujai įrengtose dirbtuvėse, tiesiogiai susipažinti su praktiniu mokymu, apžiūrėti naudojamą įrangą ir įrenginius bei juos išbandyti, o mokiniams buvo sudarytos ir sudaromos sąlygos atlikti praktiką moderniose mokymo dirbtuvėse įvaldant pažangias technologijas. Įvertinus centro patirtį įgyvendinant tarptautinius projektus, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija.
daugiau...