Įmonių sąrašas

Kečas, Alytaus filialas, UAB

28001 Alytus
(8 640) 19611

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 640) 19611
Tinklalapis
www.kecas.lt

Veiklos aprašymas

KEČAS UAB - nuo 1995 metų dirbanti profesionalų komanda. Esame bituminių stogo dangų pardavimo lyderiai. Mūsų darbuotojai profesionaliai patars, kokią stogo dangą, akmens vatą ar polistirolą pasirinkti, taip pat rekomenduos tvirtinimo detales. Gero stogo įrengimui reikalinga ir daugiau svarbių dalykų, tokių kaip ventiliacijos kaminėliai, bituminis gruntas, bituminis hermetikas. Kita stiprioji mūsų pusė – medžiagos fasadams. Mūsų siūlomas asortimentas – tinkuojami fasadai ir ventiliuojami fasadai.

KEČAS UAB – stogai, fasadai, apšiltinimo medžiagos, bituminės mastikos, tvirtinimo elementai ir aksesuarai.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Kreiner, UAB
0,9 km | Kepyklos g. 6, Alytus
Stogo dangos komplektas iki varžtelio
Garantijos pasirinkimas – 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50 metų arba garantija visam gyvenimui
Patikimi stogdengiai
Nemokama konsultacija
Nemokamas stogo matavimas
Kainos ir kokybės santykis
Greitas pristatymas
Nuolatinis palaikymas stogo dangos keitimo metu
Galimybė grąžinti nepanaudotas prekes
Skardos lankstymas programinėmis staklėmis
UAB "KREINER" įkurta 2009-04-30 ir sėkmingai vykdo užsakymus visoje Lietuvoje. Įmonė yra specializuota stogo dangų ir susijusių statybinių medžiagų pardavimo srityje, todėl esame sukaupę aukštą kompetenciją. Taip pat didelį dėmesį skiriame darbuotojų apmokymui, kad jie galėtų Jus konsultuoti, ne tik prieš įsigyjant prekę, bet ir jos eksploatavimo metu.
Kodėl verta mus pasirinkti? Atsakymas: nes mes užsiimame tik stogo dangų prekyba, todėl turime sukaupę aukštą kompetenciją šioje srityje.. Nes mes atvyksime pas Jus, patarsime, išmatuosime, skubiai sudarysime tik Jums skirtą pasiūlymą, pasirūpinsime patikimais meistrais už Jus, konsultuosime
dengimo klausimais, pateiksime visus kokybę įrodančius dokumentus, sukomplektuosime visas reikalingas medžiagas Jūsų stogui iki mažiausio varžtelio, jeigu kažko bus per daug, galėsite grąžinti ir
mes Jums grąžinsime pinigus, išrašysime 10, 25, 30, 35 metų garantiją. Mes pasirūpinsime, kad stogo dangą gautumėte per trumpiausią terminą Lietuvoje. Aptarnausime Jus iki galo ir patieksime net mažiausią smulkmeną, kurios pritrūks darbų eigoje. Žinoma visa tai geranoriškai įrašysime į abipusę sutartį. Patikėkite visus savo rūpesčius mums, nes mes norime Jus apsaugoti nuo nepatogumų, kylančių stogo dangos pasirinkimo ir keitimo metu!
Vidara, Alytaus prekybos skyrius, UAB
1,1 km | Santaikos g. 10, Alytus
Platus stogo dangų, jų priedų bei saugos elementų asortimentas
Konsultuojame, parenkame tinkamiausią, matuojame ir skaičiuojame
Gaminame įvairius skardos lankstinius. Prekiaujame lygia skarda
UAB Vidara įsteigta 1992 m. Marijampolėje. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – prekyba statybinėmis medžiagomis ir statybos - restauracijos darbai.
PREKYBOS SKYRIUS
UAB Vidara turi 6 prekybos skyrius, kurie įsikūrę Marijampolėje, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje, Utenoje, Šiauliuose.
Prekiaujame stogų ir fasadų dangomis bei jų priedais, stogo saugos ir žaibosaugos elementais, stogo langais, difuzinėmis plėvelėmis, lietaus vandens nuvedimo sistemomis.
GAMYBOS SKYRIUS
UAB Vidara iš skardos, pilnai kompiuterizuotomis lankstymo staklėmis, gamina 4 m ilgio vienetinius lankstinius. Gamybos cechai yra Vilniuje, Klaipėdoje ir Marijampolėje.
STATYBOS SKYRIUS
UAB Vidara statybos skyriaus veikla – bendrieji statybos darbai, kultūros paveldo statinių tvarkomieji statybos darbai, inžineriniai tinklai, elektros, priešgaisrinės ir saugos signalizacijos montavimo darbai
UAB Vidara papildomos veiklos kryptys:
Projektavimo paslaugas-susijusias su laikančiųjų paklotų, daugiasluoksnių plokščių skaičiavimais ir šių medžiagų ekonominių variantų parinkimu.
Transporto paslaugos- medžiagų pristatymas ir iškrovimas su hidromanipuliatoriumi visoje Lietuvoje.
PREKINIAI ŽENKLAI
UAB Vidara atstovauja pasaulinio garso gamintojų prekinius ženklus: RUUKKI, ETERNIT BALTIC, WIENERBERGER, ROBEN, TONDACH, MONIER, RHEINZINK, VELUX, SCHIEDEL, TYVEK, SOUDAL, VILPE, EUROSYSTEM, ESSVE, JAPE, FREUND, GUTTAL.
VDK statyba, UAB
1,2 km | Kalnų g. 48, Alytus
Bendrieji statybos ir remonto darbai
Trinkelių klojimas
Visi vidaus ir lauko apdailos darbai
UAB “VDK statyba” įregistruota statybos įmonė Alytaus mieste. UAB “VDK statyba” – statybos ir remonto organizacija. Šiuo metu UAB “VDK statyba” sėkmingai stato bei rekonstruoja šaligatvius, įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Savo darbus mums jau patikėjo keletas didžiausių Lietuvos įmonių, kurios atlieka trinkelių klojimo, namų šiltinimo darbus. Taip pat bendradarbiaujame su daugelio Lietuvos miestų savivaldybėmis atliekant gatvių ir šaligatvių remonto darbus.
Bendrovėje dirba kvalifikuota ir darni savo darbą išmananti komanda, tai nulėmė UAB “VDK statyba” personalo požiūris į darbų kokybę.
bendrieji statybos ir remonto darbai;
trinkelių klojimas, šaligatvių rekonstrukcija ir statyba;
individualių namų projektavimas, statyba ir renovacija;
visi vidaus ir lauko apdailos darbai;
griovimo darbai;
žemės kasimo, lyginimo ir krovos darbai mini – krautuvais JCB;
Sąmatų sudarymas ir konsultacijos;
Mini – krautuvo nuoma.
Bildeka, UAB
1,4 km | Studentų g. 14, Alytus
Įmonė BILDEKA yra statybos įmonė, kuri siūlo įvairius statybos ir remonto darbus, grindų dangų įrengimo paslaugas viešoms, komercinėms,gyvenamosioms ar sporto paskirties patalpoms bei lauko aikštynams. Įmonės kvalifikuoti statybos darbuotojai atlieka pramoninio betono, paprastojo smelbetonio grindų įrengimą visoje Lietuvoje. Konsultuoja visais atliekamų darbų klausimais!
Teikiamos statybų paslaugos:
Visi mūro darbai, apdailos darbai, pamatų įrengimas, trinkelių klojimas, griovimo darbai, angarų statyba, lauko sporto aiktelių statyba, žemės darbai, statybinių konstrukcijų montavimas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimas, šildymo ir vėdinimo sistemų įrengimas. Visi su bendrastatybiniais darbais susiję darbai. Grindų dangos pritaikymas pagal naudojimo profilį: apimantis PVC (homogenas/ heterogenas, rulonais, lentelėmis, plytelėmis. Kiliminės dangos rulonais, plytelėmis. Natūralų linoleumą, epoksidines dangas, laminatą, parketą, priedus. Sporto dangas (vidaus sporto salėms- PVC grindų dangos, parketas, inventorius ir jo montavimas).


Budmat Steel Service, UAB
53,9 km | Nemajūnų g. 23 (Petrašiūnai), Kaunas
Platus stogo ir fasado dangų asortimentas
Stogo dangai Venecija iki 50 metų garantija
Mūsų išskirtinumas – švediška plieno kokybė
BUDMAT jau daug metų gamina ir parduoda įvairių padengimų, spalvų ir profilio plienines stogų ir fasadų dangas. Pas mus taip pat galite įsigyti plieninę lietaus vandens nuvedimo sistemą Flamingo, tvorų elementus, lubų, sienų ir staktų profilius, bei jų priedus. Neseniai mūsų gaminių asortimentą papildė išskirtinė modulinė plieninė čerpė Venecja. Venecja – tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greitą
montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizdą. BUDMAT siūlomi gaminiai išpildo svajones apie tobulą namą, garantuoja saugumą, aukščiausią kokybę ir ilgiausią rinkoje garantiją - net iki 50 metų.
Visapusis ir profesionalus konsultavimas kiekviename etape leidžia mums įgyvendinti savo klientų lūkesčius.

56,9 km | Ateities pl. 32, Kaunas
Platus statybinių medžiagų pasirinkimas. Garsiausi prekiniai ženklai
Profesionalus nemokamas konsultavimas. 20 metų patirtis
Visada geros kainos
Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis
Mimeta, UAB
56,9 km | Ateities pl. 32, Kaunas
Platus statybinių medžiagų pasirinkimas. Garsiausi prekiniai ženklai
Profesionalus nemokamas konsultavimas. 20 metų patirtis
Visada geros kainos
Uždaroji akcinė bendrovė "Mimeta" įregistruota 1994 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.
Nuo pat veiklos pradžios įmonė plečia savo asortimentą ir ieško naujų partnerių veiklai vykdyti. Šiuo metu "Mimeta" ir jos dukterinės įmonės "Sapas ir ko" bei "Ryškioji kometa" yra pasirašiusios ilagalaikes bendradarbiavimo sutartis bei atstovauja garsiausius prekės ženklus statybų sektoriuje: Knauf, Isover, Caparol, Dufa, Sonarol, Ytong, Pro, Sakret, Ruukki, Bosch bei daugelį kitų. Mūsų prekybos taškai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje bei Druskininkuose.
Mūsų vizija - sudaryti visas sąlygas savo klientams augti, o kartu augti ir patiems.
Mūsų misija:
Būti įmone, kurioje darbuotojai galėtų atskleisti savo potencialą bei siekti sau išsikeltų tikslų.
Būti efektyvia, inovatyvia ir greit prisitaikančia organizacija.
Kurti ilgalaikes partnerystes, kurios užtikrintų stabilų įmonės augimą.
Maksimizuoti įmonės akcininkų pelną ilguoju laikotarpiu.
Ištaka, UAB
53,4 km | Drobės g. 29E (Šančiai), Kaunas
Pamatų įrengimas, betonavimo darbai
Mūro darbai, perdangos įrengimas
Gipskartonio montavimo darbai, fasadų šiltinimas
Genrangovinė statybos montavimo darbų įmonė IŠTAKA UAB atlieka gyvenamųjų namų, administracinių patalpų, viešbučių, parduotuvių, sandėlių statybos darbus.
Marcopol Baltija, Kauno filialas, UAB
57,2 km | Draugystės g. 13A, Kaunas
Jau daugiau nei dvidešimt penki metai įmonė „MARCOPOL“ Sp.z.o.o. Lenkijoje žinoma kaip rinkos lyderė varžtų, sraigtų bei tvirtinimo elementų gamybos ir pardavimo srityje. Šis prekinis ženklas gerai žinomas pirmaujančioms baldų, statybos, elektrotechnikos ir automobilių gamybos įmonėms daugelyje Europos šalių. Lietuvos rinkoje „MARCOPOL“ gaminiais prekiaunama jau 15 metų. Didėjant jų paklausai ir augant pardavimams, 2007 m.buvo įsteigta dukterinė įmonė, oficialus šio gamintojo atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalims - UAB „Marcopol Baltija“. Pagrindinė įmonės veikla-didmeninė ir mažmeninė prekyba tvirtinimo elementais, varžtais bei sraigtais. Mūsų verslo partneriai - prekybos, baldų gamybos įmonės ir statybinės organizacijos. Didėjantis klientų ratas ir skirtingi jų poreikiai įpareigoja rūpintis produkcijos asortimento plėtra, aukštais reikalavimais kokybei-visa tai UAB „Marcopol Baltija“ užtikrina savo klientams, glaudžiai bendradarbiaudama su motinine įmone Lenkijoje „MARCOPOL“ Sp.z.o.o., kur dirba itin aukštos kvalifikacijos specialistai, o kokybės proceso valdymas patvirtintas ISO 9001:2000 sertifikatais.
Nuolat plečiantis mūsų klientų geografijai, ypatingas dėmesys skiriamas visapusiškam aptarnavimui-nuo užsakymo iki operatyvaus pristatymo. Įmonės produkto vadybininkų profesionalumą vertina visi klientai. 2007 m. pradėjusi veiklą Lietuvoje UAB „Marcopol Baltija“ sparčiai plečiasi ir auga.
Šiandien „Marcopol Baltija“ viena iš pirmaujančių prekybos įmonių Lietuvoje tvirtinimo elementais, varžtais bei sraigtais, galinti pasiūlyti: plačiausią produkcijos asortimentą savo klientams; lanskčią kainų politiką;
profesionalių produkto vadybininkų darbą; operatyvų užsakymų pristatymą visoje Lietuvoje; garanuojanti gaminių kokybę, atitinkančią ES standartus. Bendradarbiaukime!

Ferrosas, UAB
58,2 km | Taikos pr. 96 (Dainava), Kaunas
Plieninės stogų ir sienų dangos
Lietaus nuvedimo sistemos
Skardos lankstymas bei lygi skarda
Plieninė stogų danga, stogo keitimas, dengimas, Metalinė stogo danga, danga Kaune, trapecija, Stogo danga, stogas, danga, MM20, čerpinė stogų danga, klasikinė stogų danga, Eric ir Weinberg stogų dangos, Solo stogų danga, Atraminiai profiliai, apvalus latakas, stačiakampis latakas, profiliuoti lietvamzdžiai, nestandartiniai lankstiniai, skardos lankstiniai, stoginiai savisriegiai, kniedės, sniego užtvaros, ventiliuojami fasadai, apsauginės tvorelės, Z, C, U -profilis, Omega profilis, ventiliuojamų fasadų įrengimas, montavimas, montavimo kampai, segmentinė, išilginė, parapetinė tvora, difuzinė kondensacinė plėvelė, hermetikai, skardinimo darbai, palangė, kraigas, figūrinis kraigas, vėjalentė, figūrinė vėjalentė, sniego gaudytuvas, kamino lankstiniai, kamino kepurė, lygi skarda, latakas, santaka, lietvamzdis, alkūnė, lietvamzdžio laikikliai, latako laikikliai, latako jungtis, įlaja, latako galai, kampas į lataką, skardinimas, parapeto laikikliai, parapetas, švediška skarda, ferosas, ferrosas, stogai, šlaitinis stogas, stogų renovacija, skarda, metaliniai stogai, skardos darbai, saugos elementai, stogo saugos elementai, kamino apskardinimas, stogo renovacija, stogo kopėčios, stogo apdaila, stogo elementai, stogo priedai, trapeciniai profiliai, cinkuota skarda, varžtai, profiliai, OMEGA, zetas Classic danga, valcprofilis, stogas, lietaus nuvedimo sistemos gamyba, metaliniai laikikliai, lakštas, stogo dangos kainos, Stogų dengimas, stogo remontas, plieninės stogo dangos kaina, stogo keitimas, namų stogai, čerpiniai stogai, vienšlaitis stogas, stogo plėvelė
Savingė, Kauno filialas, UAB
57,8 km | Elektrėnų g. 1E, Kaunas
Skiediklių, tirpiklių, automobilinės chemijos gamyba
Ūkinės prekės, rankinio darbo ir elektros įrankiai, statybinės ir cheminės medžiagos
Didmeninė prekyba CROWNMAN įrankiais
UAB “Savingė” įkurta 1991 m. rugsėjo 4 d. Kaišiadoryse. Pagrindinės įmonės veiklos rūšys - didmeninė ir mažmeninė prekyba ūkinėmis prekėmis, rankinio darbo ir elektros įrankiais, statybinėmis ir cheminėmis medžiagomis; skiediklių, tirpiklių, automobilinės chemijos gamyba.
Sparti bendrovės plėtra vyksta nuo pirmųjų jos darbo metų: kuriami nauji padaliniai, plečiamas parduodamų prekių asortimentas, auga pardavimų mastai.
1995 m. įkurtas pirmasis UAB “Savingė” filialas Vilniuje. Įmonė turi mažmeninės ir didmeninės prekybos vietas Kaune, Alytuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Jų bendras prekybinis plotas sudaro apie 5 tūkst. kvadratinių metrų. Parduodamų prekių asortimentą sudaro virš 6 tūkst. pavadinimų.
UAB “Savingė” brangina per daugelį metų nusistovėjusius puikius dalykinius kontaktus su žaliavų ir prekių tiekėjais bei pirkėjais Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Kinijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Indijoje. Tai leidžia lanksčiai reaguoti į rinkos pokyčius, kaskart pasiūlant pirkėjams naudingas pardavimo sąlygas, prisitaikant prie jų poreikių.
Jau keleri metai Lietuvos rinkoje pirkėjai žino SAVEX prekinį ženklą, kuriuo žymime daugumą savo importuojamų tiesiogiai iš gamintojų bei gaminamų prekių. Ypač didelį dėmesį skiriame savo gaminamos produkcijos kokybei - daugeliui pirkėjų SAVEX tirpikliai ir skiedikliai yra tapę savotišku kokybės etalonu.
57,6 km | Pramonės pr. 8, Kaunas
Šulinio žiedai, dugnai, dangčiai
Sąramos, laiptų maršai, sieninės plokštės
Perdangos plokštės, kolonos, rygeliai
Grindinio trinkelės, kelio ir vejos bortai
UAB „Kauno Gelžbetonis“ — tai daugiau kaip penkis dešimtmečius sėkmingai dirbanti statybinių medžiagų gamybos įmonė. Bendrovė gamina surenkamuosius betono ir gelžbetonio gaminius, prekinį betoną, statybinius mišinius, armatūros ruošinius, betoninius aplinkos tvarkymo elementus.

1963 metai — tai įmonės veiklos pradžia. Bendrovė buvo sukurta kaip tuomet statomos Kauno dirbtinio pluošto gamyklos pagalbinė bazė. Iki 1978 m. įmonė vadinosi Kauno gelžbetonio konstrukcijų gamykla Nr.2, ji dalyvavo Kauno Žaliakalnio pramoninio rajono statyboje. Vėliau bendrovė buvo sudėtinė susivienijimo „Gelžbetonis“ dalis.

1993 metais po privatizavimo buvo įsteigta AB „Kauno Gelžbetonis“, kuri 2004 metais pertvarkyta į uždarą akcinę bendrovę.

Siekdama patenkinti rinkos poreikius ir gaminti europinius kokybės standartus atitinkančią produkciją, bendrovė daug dėmesio skiria naujų technologijų paieškai ir diegimui. Šiuo metu UAB „Kauno gelžbetonis“ valdo automatinę vokiečių firmos „HESS“ betoninių aplinkos tvarkymo elementų gamybos liniją, modernią ir labai našią firmos „Stetter“ betono ir statybinių mišinių gamybos liniją, pusiau automatines technologines linijas suleidžiamiems šulinių žiedams ir armatūros ruošiniams gaminti. Gerai išvystytas bendrovės automobilinių betono maišyklių parkas ir galingi „Putzmeister“ betono siurbliai betono mišinius į statybos vietą pristato nepriklausomai nuo kiekio pagal klientų užsakymus.

Sinc Rentalis, Kauno padalinys, UAB
57,8 km | Elektrėnų g. 1B, Kaunas
Pagrindinė veikla - statybos ir įrangos nuoma. Šiuo metu pas mus galite išsinuomoti ne tik profesionalią statybinę įrangą bet ir teritorijos bei sodo priežiūros įrankius. Mes pasiruošę operatyviai ir kokybiškai suteikti Jums nuomos, konsultacines, transportavimo ir kitas paslaugas.

Skardvila, Kauno filialas, UAB
58 km | Pramonės pr. 16, "Urmo bazė", Rytinė galerija, 16 salė (Dainava), Kaunas
Stogų ir fasadų dangos
Skardos ir metalo gaminiai, lankstiniai
Metalo miltelinis dažymas
Metalo profiliai
Stogų bei fasadų saugos elementai
Skardos, žaliuzi tvoros
Nerūdijančio plieno dūmtraukiai, įdėklai
Stogų bei fasadų dangos, lietaus nuvedimo sistemos, skardos lankstiniai, stogų dengimo,skardinimo darbai. Privačiam pirkėjui parenkam visą stogo medžiagų komplektą: dangą, lietaus nuvėdimo sistemą, skardos lankstinius, visus reikalingus priedus bei stogo dangos montavimą.
UAB SKARDVILA yra įkurta 2007 m., ilgai dirbdami sukūrėme tvirtus ryšius su sertifikuotais plieno gamintojais visoje Europoje. Ilgametė patirtis stogo dangų, skardos bei metalo dirbinių gamyboje leido gerai pažinti rinkos bei atskiro kliento poreikius. Todėl savo klientams siūlome laiku patikrintas, patikimas stogo dangas bei savo gamybos stogų priedus: skardos lankstinius, stogo apsaugines tvoreles, sniego užtvaras, stogo bei fasado kopėčias, lietaus nuvedimo sistemas, įvairius metalo gaminius ir jų miltelinį dažymą.
Privačiam pirkėjui parenkam visą stogo medžiagų komplektą, konsultuojame. Pastoviems pirkėjams (prekybos centrams, statybininkams ir kt.) siūlome ilgalaikį bendradarbiavimą.
Geros grindys, išparduotuvė, UAB "Medžio apdaila", Kauno filialas
57,9 km | Pramonės pr. 16B, Prekybos miestelis "Urmas", Geltonoji galerija, 1 salė, Kaunas
GEROS GRINDYS (UAB Medžio apdaila) siūlo klientams grindų dangas. Mūsų asortimente - visų rūšių medinės dangos, laminuotos grindys, kamštinės grindų ir sienų dangos, kiliminės ir PVC grindų dangos. Gerų Grindų salonuose tikrai surasite ir visus reikalingus priedus prie grindų, ir profesionalų patarimą.
Ceresit Pro centras, parduotuvė
59,6 km | Partizanų g. 81B (Dainava), Kaunas
Profesionali konsultacija iš kompetetingų pardavėjų
Individualūs problemos sprendimai ir kainos pasiūlymai
Didelis dažų ar tinkų spalvos pasirinkimas ir jos paruošimas iškart
Įmonė prekiauja dažais, lakais, gruntais įvairiems paviršiams dengti, skiedikliais, tirpikliais, klijais, glaistais, medienos apsaugos priemonėmis, sandarinimo bei šiltinimo medžiagomis, įvairiais grindų, mūro, tinko mišiniais. Užsakovo pageidavimu gaminame spalvotus dažus ar tinkus. Lietuvoje atstovaujame gerai žinomus prekinius ženklus, tokius kaip CERESIT, THOMSIT, MAKROFLEX, MOMENT, METYLAN, SADOLIN, PINOTEX, CASCO, SCHONOX, SYNTEKO, RILAK, BAUMASTER, HARDY, KURZEMES ATSLĖGA, SEAL, BIOLAR, HAMMERITE, IZOLEX, VINCENTS, VISAGE, IMAPCTUM ir kitus. Taip pat platiname Ejot, Koelner, Weber, ATLAS, Knauf, Savex ir kitų gamintojų prekes.