Įmonių sąrašas

Kelių priežiūra, Kaišiadorių kelių tarnyba, VĮ

Vytauto Didžiojo g. 118, 56111 Kaišiadorys
(8 346) 60134

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 346) 60134
Tinklalapis
www.keliuprieziura.lt
El. paštas
robertas.trinkunas@keliuprieziura.lt

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Jagėlonys-Žikaronys
2019.06.05
Vėl būtų pats laikas, greideriuoti šią kelio atkarpą Jagėlonys-Žikaronys, kelias vėl šiuo metu baisus ,,tarkalynė"... Ačiū už prižiūrėjimą ir rūpinimasi šiuo keliu 🙂
Naudingas (2)
Pranešti
Jagelonys-Žikaronys
2019.05.19
Sveiki! Visi gyventojai ir vairuotojai laukia kada prasidės asfaltavimo darbai Jagėlonys-Žikaronys 1836 kelio ruože? Bei bus įmanoma normaliai, puikiai važinėti. Pradėkite kelio remonto, asfaltavimo darbus!!!! Taip pat jau vėl būtina kitą savaitę tai yra 2019-05-20 - 2019-05-24 vėl greideriuoti šią kelio atkarpa Jagėlonys-Žikaronys.
Naudingas (3)
Pranešti
Jagelonys-Žikaronys
2019.04.20
Ačiū už jūsų supratingumą ir nuoširdumą bei paklusimą, dėl gyventojų gerovės. Prisipažinsiu nesitikėjau, kad netgi šeštadienį dirbote, sutvarkėte (greideriavote) šią kelio atkarpą Jagelonys-Žikaronys (tačiau nepamirškite vėl greideriuoti, kai vėl bus blogas kelias ,,tarka", nes šiame kelio ruože gana intensyvus automobilių eismas, greitai išsidaužo). Dar kartą didelis AČIŪ Jums! Dabar būtų puiku, kad ir asfaltavimo darbai prasidėtų 2019, kaip projekte parašyta, šioje kelio atkarpoje ir tada nebereikės visiškai greideriuoti, o gyventojai, vairuotojai bus jumis labai patenkinti. 🙂
Naudingas (9)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

Team41, UAB
16,7 km | Trakų g. 7, Elektrėnai
Santvarų gamyba
Stogai
Angarų statyba
Karkasiniai namai
Pamatai, mūro darbai
"Team 41" tai inovatyvi ir veržli komanda, kuri specializuojasi karkasinių namų gamyboje ir statyboje, nuolat taikanti įgytą praktiką ir sukauptas žinias tiesioginiame darbe. Kolektyvą sudaro gerai paruošti ir savarankiški specialistai, sugebantys priimti tinkamus sprendimus laiku ir vietoje.
Mes skiriame ypatingą dėmesį kliento poreikiams, technologiniam vientisumui ir darbų kokybei. Esame sukaupę didžiulę patirtį taisant statybinį broką ir aptarnaujant jau pastatytus garantinius objektus, todėl žinome nekokybiško darbo ir prastų medžiagų panaudojimo pasekmes.
Mūsų brigados dirba tik su didžiausią našumą suteikiančiais įrankiais, tokiu būdu pasiekiant maksimalius darbo greičio ir kokybės rezultatus.
2014 metais įsteigta norvegiška uždara akcinė bendrovė "Team 41 AS" teikianti statybos paslaugas Norvegijoje.
Esame sąžiningi ir komunikabilūs savo darbo žinovai, todėl padėsime jums visais įmanomais būdais pastatyti savo svajonių būstą!
Pasirinkę mus – pasirinksite patikimą ir patyrusį jūsų svajonių statybų partnerį!
Drąseikių karjeras, UAB
27,2 km | Karjero g. 1, Drąseikių k., Kauno r.
Aukščiausios kokybės sertifikuotos medžiagos
Smėlis, žvyras, žvirgždas, skalda ir kitos medžiagos
Klientams pageidaujant, medžiagos gali būti pristatomos į nurodytą vietą specialiu sunkiasvoriu transportu
UAB Drąseikių Karjeras, veikla – arčiausiai Kauno esančio Drąseikių žvyro karjero eksploatavimas. Išgauname smėlį ir žvyrą, kurį perdirbame į skirtingas medžiagas. Bendrovė gamina ir parduoda aukštos
kokybės, įvairių frakcijų, plautą ir neplautą: smėlį, žvyrą, žvirgždą, skaldą, atsijas, akmenis ir mišinius. Visa produkcija sertifikuota, turi atitikties deklaracijas ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Klientų reikalavimu medžiagas pristatome.

58,6 km | Žolynų g. 4-4, Pamūšis, Ukmergės r.
statybos darbai, mūro darbai, monolito darbai, šiltinimo darbai, plokščių montavimas, apdailos darbai, montavimo darbai, renovacijos darbai, rekonstravimas, žemės darbai, gerbuvio darbai, restauracija, pastatų statyba, namų statyba, individualių namų statyba, pamatai, pamatų įrengimas, stogai, stogų šiltinimas, stogų remontas, fasadai, fasadų šiltinimas, pastatų restauravimas, terąsos, terąsų įrengimas, dažymo darbai, glaistymo darbai, pakabinamų lūbų montavimas, grindų įrengimas, dekoratyvinis tinkavimas, monolito darbai, pertvaros, pertvarų montavimas, mūro darbai, betonavimo darbai, stogų įrengimas, metalo konstrukcijų montavimas, gelžbetonio konstrukcijų montavimas, individualių namu statyba, daugiabučiu namų statyba, parkingų betonavimas, apdailos darbai viduje, apdailos darbai lauke, restauracijos darbai, rekonstrukcijos darbai, renovaciniai darbai, griovimo darbai, glaistymo darbai, dažymo darbai, parketo klojimas, plyteliu klojimas, gipso kartono montavimas, lubu įrengimas, sienų įrengimas, pertvarų irengimas, įranga grūdams-montavimas, montavimas, grūdų bokštas, grūdų bokštai, grūdų talpykla, grūdų saugykla, saugykla grūdams, grūdų saugojimo bokštai, pašarų bokštas, pašarų talpykla, ekspedicinis konusinis bokštas, konusinė talpykla, bokštai su vidiniu perforuotu konusiniu dugnu, plokščiadugnis bokštas, plokščiadugnė talpykla, MICHAL, FEERUM, saugyklos pašarams, saugykla granulėms, Grūdų transportavimas, grūdų transportavimo įranga, juostinis diržinis kaušinis pneumatinis grandininis apibėgantis horizontalus vertikalus sraigtinis transporteris, M-ROL, šnekas, sraigė, norija, elevatorius, konvejeris, kopėčios, aptarnavimo aikštelė, konstrukcija, grūdų pūtikas, Pom Augustow. grūdų valymo įrenginys, grūdų valomoji, ciklonas, aspiracijos kamera, BCX, BSX, БСХ, Schmidt-Seeger. AGRIMEC grūdų džiovyklos, pirminis valymas, metalo gaminiai, metalo dirbiniai, metalo konstrukcijos, suvirinimo darbai, gamybinė įranga, pramonės įrenginiai, rezervuarų gamyba, metalinių cisternų gamyba, rezervuarų gamyba, suvirinimo darbai, pramonės įrenginiai
Laboratoriniai tyrimai, UAB
29 km | R. Kalantos g. 85 (Petrašiūnai), Kaunas
UAB „Laboratoriniai tyrimai“ yra nepriklausoma, pagal tarptautinį standartą LST EN ISO/IEC 17025 akredituota laboratorija, kuri įkurta 2014 metais.
Laboratorija akredituota kelio dangos paviršių, užpildų, gruntų, mineralinių medžiagų, nesurištųjų ir hidrauliškai surištų mišinių bandymų ir ėminių ėmimų srityje.
Laboratorijoje įdiegta nauja vokiška, angliška ir lietuviška įranga, atitinkanti Lietuvos ir Europos Sąjungos standartus, turinti patikros bei kalibravimo sertifikatus, liudijimus.
Laboratorija pajėgi atrinkti ėminius gamybos vietoje ar užsakovų objektuose, atlikti užpildų, asfaltbetonio ir asfalto mišinių, bitumo, kelio pagrindų ir dangų kokybinius tyrimus bei bandymus.
Pruszynski ir partneriai, UAB
32,7 km | Islandijos pl. 181C (Eiguliai), Kaunas
Atstovaujame vieną didžiausių stogų ir sienų dangų gamintojų Lenkijoje ir Europoje "Blachy Pruszynski"
Plieninių stogų ir sienų dangos, dengtos įvairiomis dangomis - gamyba ir prekyba
Stogų apdailinės medžiagos, skardos gaminiai, standartinės ir nestandartinės medžiagos
Sienų ir fasadų apdailos medžiagos, skardos lankstiniai, profiliai, kasetės, sieninės plokštės perforuota skarda
Aliuminio plokštės, lubos ir priedai, gipso kartono profiliai, profiliai pagaminti iš spalvotų metalų
Medinės durys ir langai
UAB „Pruszynski ir Partneriai“ gamina plienines stogų ir sienų dangas. Taip pat gaminame lietaus nuvedimo sistemas, lankstome lankstinius nuo 0.5mm iki 3mm. Plieninės stogų dangos lengvai montuojamos. Gaminiams suteikiama garantija. Įmonė pastoviems klientams taiko lanksčias nuolaidas ir mokėjimo sąlygas. Prekyba bioorganinėmis mikroelementinėmis trąšomis NAGRO universalas ir NAGRO bioenergetikas. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje, palankūs atsiskaitymo būdai.


Griovimo ir statybos darbai, UAB
32 km | Drobės g. 62 (Šančiai), Kaunas
Ekskavatorių, buldozerių, savivarčių nuoma
Pastatų griovimo, žemės kasimo darbai
Pamatų įrengimas, betonavimo darbai
REKONSTRUOTI SENĄ AR STATYTI NAUJĄ?
Šią dilemą padės išspręsti ir įgyvendinti 2001m. Kaune įkurta įmonė UAB „GRIOVIMO IR STATYBOS DARBAI“.
Kvalifikuoti įmonės specialistai, glaudžiai bendradarbiaudami su Užsakovais, kokybiškai ir patikimai atlieka gyvenamųjų, visuomeninių, komercinių, žemės ūkio paskirties pastatų bei patalpų rekonstrukcijos darbus. Taip pat sėkmingai įgyvendina įvairių apimčių griovimo bei statybos projektus, pasitelkiant moderniausią, našiausią statybinę techniką.
Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: Griovimo darbai; Angų pjovimas ir kirtimas; Sąramų, metalinių konstrukcijų montavimas; Ekskavatorių, buldozerių nuoma; Mini krautuvų nuoma; Hidraulinių plaktukų nuoma; Savivarčių, savikrovių nuoma; Statybinio laužo išvežimas; Statybos darbai.


Hidrosta, UAB
40 km | Pramonės g. 9, Prienai
Žvyras
Technikos nuoma
Melioracijos darbai
Pastatų griovimas
Žemės darbai
Kelių ir gatvių statyba
UAB "HIDROSTA" – didžiausia hidrostatybos įmonė Prienų rajone, savo veiklą vykdanti nuo 1959 metų, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje. „Hidrosta“ yra atestuota ir turi teisę atlikti melioracijos, vandens ir nuotekų sistemų įrengimo, viadukų ir tunelių statybos, pastatų nugriovimo, kelių ir gatvių statybos, specialiiosios paskirties pastatų statybos, pamatų hidroizoliacija ir kitus žemės darbus. Nuosavame smėlio ir žvyro karjere kasamas ir parduodamas aukštos kokybė gamtinis žvyras, gaminama sertifikuota produkcija.
melioracijos darbai
pastatų griovimas
žemės darbai
spec. paskirties pastatų, statinių statyba
pamatų hidroizioliacija
vandens ir nuotekų sistemų įrengimas, montavimas
kelių ir gatvių statyba
žvyras
technikos nuoma
Helanas, UAB
61 km | Žibuoklių g. 6, Kėdainiai
Kelių ir gatvių tiesimas bei remontas, bortų, trinkelių dėjimas
Žvyro kelių remonto darbai, asfaltuotų kelių remontas, greideriavimo darbai
Langų, durų, balkonų, terasų iš PVC profilių gamyba, žiemos sodai
Prekyba Hörmann garažo vartais, jų montavimas
Tralo paslaugos, kelių tiesimo technikos nuoma
UAB „Helanas“ - veiklą vykdo nuo 1992 m.
Svarbiausios įmonės veiklos rūšys: kelių statybos, remonto darbai bei plastikinių langų, durų, žiemos sodų ir kitų statybinių konstrukcijų gamyba ir montavimas.
Kelių statybos srityje UAB „Helanas“ atlieka šiuos darbus:
Juodųjų asfaltbetonio dangų įrengimas.
Pagrindų įrengimas.
Aplinkos tvarkymas.
Žvyro kelių remonto darbai.
Asfaltuotų kelių remonto darbai.
Kelių ir gatvių tiesimas bei remontas;
Gerbūvio įrengimo darbai;
Bortų dėjimo darbai;
Trinkelių dėjimo darbai;
Pralaidų, drenažo įrengimo darbai.
Pagrindų įrengimo bei asfaltavimo darbų srityje UAB „Helanas“ rado savo nišą, todėl be valstybinių užsakymų, atlieka sandėlių, kiemų, automobilių stovėjimo aikštelių, sporto aikštynų, kolektyvinių sodų kelių įrengimo ir asfaltavimo darbus, infrastruktūros gerinimo darbus ūkininkams.
Jau virš dešimtmečio UAB „HELANAS“ užsiima langų ir durų iš PVC profilių gamyba. Bendrovės gaminamai produkcijai naudojamas vokiškas GEALAN firmos profilis, sutvirtintas cinkuoto plieno profiliu. Gamintojas profiliui suteikia 50 metų garantiją.
Vokiški WINKHAUS ir austriški MACO apkaustai užtikrina langų funkcionalumą ir patvarumą (mikroventiliacija reguliuojama iki 4 padėčių). Stiklo paketams naudojamas angliškas PILKINGTON arba SAINTGOBAIN firmos stiklas.
Pasvalio melioracija, UAB
133,3 km | Taikos g. 41, Pasvalys
Melioracinės technikos nuoma
Hidrotechnikos įrenginiai
Visi žemės kasimo, nukasimo, užkasimo darbai
Betono gaminiai – prekyba
Melioracinės technikos: buldozerių, ekskavatorių, greiderių nuoma. Visi melioracijos darbai. Hidrotechnikos įrenginiai, ekologiniai objektai, pralaidos, inžineriniai tinklai, vandentiekis, kanalizacija, nuotėkos - statyba, tiesimas, įrengimas, remontas. Sąvartynų atidarymo - uždarymo darbai. Žemių sausinimo, nusausinimo darbai, drenažo tiesimas. Kanalų, griovių kasimas. Vandens telkinių, pakrančių valymas, kasimas, iškasimas. Visi žemės kasimo, nukasimo, užkasimo darbai. Betono gaminiai – prekyba.
GetPart LT, UAB
36,3 km | Jurbarko g. 5 (Vilijampolė), Kaunas
GetPart LT - statybinės technikos ekspertai
Ekskavatorių, buldozerių, mini ekskavatorių, krautuvų atsarginės dalys
Parduodame ir nuomojame laikinuosius kelius (kelio plokštes)
Biotualetai ir biotualetų cheminiai priedai
Šiukšlių konteineriai privačių namų valdų ir sodo bendrijų poreikiams
GetPart LT - statybinės technikos ekspertai.
Getpart Lt tiekia ekskavatorių, buldozerių, mini ekskavatorių, auto greiderių, krautuvų atsargines dalis. Asortimente hidraulinės, bortinės pavaros, posūkio vainikai, guminiai, metaliniai vikšrai, žvaigždės, ritinėliai, įtempėjai, padai, filtrai, stiklai, kaušai, dantys, peiliai, kaiščiai, įvorės, ir t.t.
Parduodame ir nuomojame laikinuosius kelius (kelio plokštes). Visuomet stengiamės patys išbandyti mūsų siūlomus produktus. Tai leidžia pateikti klientams išsamesnę, profesionalią ir praktikoje patikrintą informaciją, patarti renkantis prekę.
Taip pat prekiaujame biotualetais, jiems skirtais cheminiais priedais, Įmonės asortimente - ir šiukšlių konteineriai privačių namų valdoms ir sodo bendrijų poreikiams.
Fegda, Kauno filialas, UAB
37 km | Alovės g. 17 (Aleksotas), Kaunas
Automagistralių, užmiesčio kelių, aplinkkelių, miesto gatvių tiesimas ir rekonstrukcija. Automobilių stovėjimo aikštelių įrengimas, prekybos centrų, pramonės įmonių bei sandėlių teritorijų sutvarkymas. Lauko inžinerinių tinklų klojimas. Asfalto ir plytelių dangos įrengimas. Asfalto mišinių gamyba. Laboratoriniai kelių dangų ir medžiagų tyrimai.
Dzūkijos tvenkiniai, UAB
101,7 km | Pramonės g. 6, Druskininkai
Įvairūs žemės kasimo, statybos darbai
Statybinės technikos nuoma
Atliekų surinkimas, tvarkymas
Vidaus apdailos darbai
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ pietų Lietuvoje veikianti įmonė užsiimanti landšafto ir aplinkos formavimo bei tvarkymo darbais, tam skirtos technikos nuoma ir reikalingų medžiagų prekyba. Mūsų specialistai ne tik suteiks Jums konsulacijas, bet ir pagal Jūsų pageidavimus sutvarkys Jūsų sodybos, namo ar įmonės aplinką bei pasirūpins jos priežiūra.
Teikiamos paslaugos: Grunto kasimas (tvenkiniai, grioviai). Vejos paruošimas, želdinimas. Durpės, smėlio, žvyro bei kitų birių krovinių transportavimas. Sijoto smėlio, žvyro, skaldos kanalizacijos žiedų pardavimas. Technikos iki 18t transportavimas. Pilnas sodybų, aplinkos, landšafto sutvarkymas. Pralaidų, drenažo sistemų montavimas. Trinkelių klojimas. Bokštelio nuoma.
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ įsikūrusi Druskininkų mieste. UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ - įmonė, kuri pasirūpins gražia Jus supančia aplinka!
Kurklių karjeras, UAB
71,6 km | Kavarsko g. 12, Kurkliai, Anykščių r.
Smėlis, žvyras, skalda
Melioracija, kelių tiesimas
Aplinkos tvarkymas
UAB „Kurklių karjeras“ įsteigtas 1995 m. privatizavus VĮ „Kurklių karjeras“. Bendrovė užsiima smėlio, žvyro karjerų eksploatavimu. Be šios srities dalis įmonės veiklos nukreipta į paslaugų sferą. Sėkmingai diegiant naujas gamybos priemones bei techniką, pasiekti geri rezultatai gamybos, realizuojamos produkcijos ir paslaugų kokybės srityje. Įmonėje veikia sertifikuota gamybos kontrolės, bei integruota vadybos kokybės sistema, leidžianti gaminti tik geros kokybės sertifikuotą produkciją. UAB „Kurklių karjeras“ turi įsteigęs du filialus: UAB „Kurklių karjeras“ Kupiškio filialas ir UAB „Kurklių karjeras“ Ukmergės filialas.
UAB „Kurklių karjeras“ nuolat modernizuoja savo techninį parką, padedantį išplėsti gaminamos produkcijos rūšis ir pasiūlyti naujas ir kokybiškesnes paslaugas. Įmonės siūlomų paslaugų spektras gana platus – tai ir kelių tiesimas, aikštelių įrengimas, aplinkotvarkos darbai, melioracija, tvenkinių kasimas, žemės sklaidymas bei turimos įvairios technikos nuoma. Įmonėje galimą įsigyti įvairią smėlio, žvyro, skaldos, grunto bei dirvožemio produkciją, jums pristatysime savo transportu ir palankiausiomis sąlygomis.
Biržų ranga, UAB
151,1 km | Rinkuškių g. 26, Rinkuškių k., Biržų r.
Melioracijos sistemų statybos ir remonto darbai
Hidrotechninių statinių statybos ir rekonstravimo darbai
Išorės inžinerinių tinklų (vandentiekio, nuotėkų) įrengimo darbai
Aplinkos sutvarkymo darbai
Tiltų statybos ir remonto darbai
Gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų statyba
Autogreiderių, buldozerių, ekskavatorių, vibrovolų, traktorių, kranų, transporto nuoma
Smėlio, žvyro prekyba (karjerinis)
Technikos remontas, metalo gaminiai
UAB "Biržų ranga" buvo įkurta 1956 m. Tuomet ji vadinosi Biržų MMS. Vėliau pavadinimai daug kartų keitėsi kol, įvykus 2008 m. kovo 28 d. akcininkų susirinkimui buvo nutarta pertvarkyti bendrovę į uždarąją akcinę bendrovę "Biržų ranga".
UAB "Biržų ranga" yra atestuota Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijoje (atestato Nr. 0085), Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijoje (atestato Nr. 29-MKT), įdiegėme integruotą kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, atitinkančią standartų ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 reikalavimus.
UAB "Biržų ranga" atlieka melioracijos sistemų statybos ir remonto, gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų: automobilių transporto (krašto, rajoninės ir vietinės reikšmės kelių ir miesto gatvių) bei pėsčiųjų judėjimo vietų, tarp jų - inžinerinių statinių ir pastatų, skirtų šių komunikacijų reikmėms tenkinti, hidrotechninių statinių (IV kategorija), nekilnojamosios kultūros paveldo vertybių statybos darbus.
Bendrovėje dirba didžiulės profesinės patirties darbuotojai. Objektų statybai vadovauja aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai. Darbuotojai skatinami kelti kvalifikaciją, įsisavinti naujas technologijas.
UAB "Biržų ranga" disponuoja savais statybiniais mechanizmais, turi pilnai sukomplektuotą įrangą įvairių statybinių procesų atlikimui. Mechanikos tarnyba valdo daugiau, kaip 150 vienetų įvairios paskirties mašinų: ekskavatorių, buldozerių, kelmarovių, autogreiderių, savivarčių ir specialios paskirties automobilių ir kitos statybinės įrangos.
Bendrovei talkina nuolatiniai ir kruopščiai atrinkti partneriai specifiniams statybos darbams atlikti ir aukščiausios kokybės statybos produktams tiekti.
Bendrovėje įdiegta kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema padeda įmonei ne tik užtikrinti gaminamų produktų ir tiekiamų paslaugų kokybę, bet ir taupyti išlaidas, didinti darbo efektyvumą, žinoti realią įmonės padėtį ir ją efektyviai kontroliuoti, didesnį dėmesį skirti aplinkosaugai.
Šiandieną organizacijos sėkmę lemia ne sugebėjimas pagaminti produktą, bet galimybė jį parduoti aštrioje konkurencijoje kovoje. Todėl bendrovė sutelkia visas pastangas diferencijuoti save geriau už konkurentus, geriau tenkinti klientų poreikius, sparčiau progresuoti.
Klientų poreikių tenkinimas yra pagrindinė bendrovės ypatybė.

50,2 km | Tolminkiemio g. 9-28 (Pilaitė), Vilnius
Gerbūvio darbai
Trinkelių klojimas
Asfaltavimo darbai
trinkelių klojimas, asfaltavimo darbai, aplinkotvarka, Gerbūvio darbai, aplinkos tvarkymo darbai, lietaus kanalizacijos klojimo darbai, fekalinės kanalizacijos klojimo darbai, žemės kasimo darbai, ekskavatoriaus nuoma
Karžygis, UAB
49,8 km | Rambyno g. 10, Vilnius
Statybinės technikos nuoma
Pastolių, klojinių nuoma
Žemės darbai. Įrankių nuoma
Uždaroji akcinė bendrovė „Karžygis“ savo veiklą pradėjo 1998 metais Vilniuje. Bendrovės veiklos kryptis plati ir įvairiapusiška, apimanti visus statybos montavimo darbams naudojamus mechanizmus bei įvairius įrankius.
Galima paminėti siūlomas įmonės pagrindines įrangos grupes: statybiniai pastoliai, mūro pastoliai, surenkami bokšteliai, pamatiniai klojiniai, ekskavatoriai, ekskavatoriniai krautuvai, BOBCAT'ai, savivarčiai,
smulkioji statybos įranga, įvairūs kėlimo mechanizmai, betonavimo, šlifavimo, suvirinimo, šildymo, kompresorinė ir hidraulinė įrangą, siurbliai, pjovimo įranga, grunto tankintuvai, gręžimo technika ir kt.
Įmonės specialistai turi ilgalaikę statybų rinkos patirtį ir yra pasiruošę ją konpetetingai ir kokybiškai perduoti savo klientams.
Taip pat atliekame sniego valymo, pakrovimo ir išvežimo paslaugas Vilniuje, Vilniaus raj. su ekskavatoriais-krautuvais, bubkatais. Nuo sniego valome: kelius ir aikšteles, daugiabučių bendrijų kiemus, įmonių kiemus ir aikšteles, sodo bendrijų kelius, privačių namų kiemus, prekybos centrų aikšteles, degalinių aikšteles, su savivarčiais teikiame sniego išvežimo paslaugas.
Pagrindiniai įmonės partneriai:
UAB "Ogmios centras", UAB "Primtela", UAB "Vilmanto statyba", UAB ''Baltijos pašvaistė“, UAB "Irdaiva"