Įmonių sąrašas

Kitas kelias, UAB

10221 Vilnius
(8 679) 54741
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 679) 54741
Tinklalapis
www.pamataivilniuje.lt
El. paštas
algisjurav@gmail.com
Direktorius
Algimantas Juravičius
Įmonės kodas
124689245
PVM kodas
LT246892417
Registracijos data
1999.01.12
Darbuotojai
1 darbuotojas (apdraustasis) daugiau

Veiklos aprašymas

Pamatai – namo pagrindas, todėl čia ypač svarbu bekompromisinė kokybė. Mes kokybės ir preciziškumo kriterijais vadovaujamės jau daugiau nei 20 metų. Nepriekaištingai įrengti pamatai – tai yra mūsų darbo tikslas ir galutinis rezultatas, paremtas ilgamete praktine patirtimi ir noru tobulėti profesinėje srityje.

Kokybė kainuoja, bet mes dirbame sąžiningai, atidžiai ir užtikrintai. Todėl mus pasirinkę tikrai sutaupysite, nes pamatus įrengsime iš karto gerai, jų nereiks perdarinėti ar remontuoti. Turėdami puikius ryšius savo verslo srityje, galime pasiūlyti statybos medžiagas žemiausiomis įmanomomis kainomis.

Mums svarbus ne tik galutinis rezultatas – siekiame, kad klientas būtų informuotas apie visą statybos eigą, naudojamas medžiagas bei jų kiekius. Tikime, jog skaidrumas ir patikimumas – svarbios savybės, teikiant kokybišką paslaugą. Didžiuojamės tuo, jog mūsų įgyvendinti projektai neturi neigiamų atsiliepimų, o suburta meistrų komanda visada sulaukia puikių įvertinimų.

Suprantame, jog patikėdami mums savo namo pamatus, iš tiesų patikite mums daug daugiau – namo stabilumą, iš dalies – net šilumą.

Esame įsitikinę – pasirinkę mūsų komandą, liksite patenkinti ir pamatais ir nuoširdžiu bendravimu!
daugiau...

Veikla

Pamatai
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis