Įmonių sąrašas

Klaipėdos artelė, UAB

Liepų g. 81-8, 92185 Klaipėda

(8 685) 17557
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 685) 17557
Tinklalapis
www.klaipedosartele.lt
El. paštas
info@klaipedosartele.lt
Direktorė
Aida Dargienė
Įmonės kodas
301126827
PVM kodas
LT100003493217

Klaipėdos artelė, UAB

UAB “Klaipėdos artelė” yra viena seniausių Vakarų Lietuvos įmonė gaminanti ir parduodanti plastikinius, aliumininius langus, duris, stiklo paketus, vidaus ir lauko palanges.
Septyniolika metų sėkmingai veikianti įmonė siūlo platų kokybiškų produktų ir paslaugų asortimentą. Visa įmonės parduodama produkcija yra sertifikuota LR Statybos produkcijos sertifikavimo centre. Įmonė turi LR Aplinkos ministerijos atestatą, kuriuo suteikiama teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu gyvenamuosiuose ir negyvenamuosiuose pastatuose. Parduodamiems gaminiams suteikiama garantija.
Didžiausią dėmesį įmonė skiria parduodamos produkcijos ir paslaugų kokybei. Gaminių kokybės samprata suprantama ne tik kaip teigiamų techninių charakteristikų visuma , tačiau ir sumontuotų bei parduotų gaminių garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, bendravimu su užsakovu kokybė, išsami kvalifikuota konsultacija.
Didžiausia pagamintos produkcijos dalis skirta visuomeninės reikšmės įmonėms (ligoninėms, mokykloms, darželiams ir t.t.), individualiems namas , butams, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių , užtikrinančių komfortą patalpoje ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių. Didelė dalis mūsų pagamintos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis.
Pagrindinis įmonės tikslas ir siekis :
PASIŪLYTI UŽSAKOVUI KOKYBIŠKUS GAMINIUS IR PASLAUGAS UŽ KONKURENCINGĄ KAINĄ,SIEKIANT GERESNĖS GYVENIMO APLINKOS .

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas