Įmonių sąrašas

Linkrusta, Tauragės fililalas, UAB

Eidintų k., 73469 Tauragės r.

(8 607) 66009
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 607) 66009
Tinklalapis
www.linkrusta.com
El. paštas
linkrusta@gmail.com

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Linkrusta, Tauragės fililalas, UAB

UAB "Linkrusta" savo gamybinę veiklą pradėjo 2011 metais, Raseinių mieste. Pagrindinė įmonės vystoma veikla yra nestandartinių (korpusinių) baldų gamyba pagal individualius projektus. Nors įmonė ir naujokė , bet jau suspėjo pelnyti reiklių klientų dėmesį.
Klientams mes galime pasiūlyti labai platų baldų asortimentą kuriant stilingą būsto interjerą. Medžiagas naudojame geros kokybės – vokiškas, austriškas, itališkas taip pat ir lenkiškas. Tačiau, atsižvelgiant į pirkėjo pageidavimus, galime pasiūlyti ir pigesnius variantus. Galite būti tikri, jog mūsų įmonėje įsigysite patikimus, gerus baldus, pagamintus pagal aukščiausius šiems produktams taikomus standartus.
Perkant baldus kyla daug klausimų... Kur? Kaip? Ką? Už kiek? Kaip neapsirikti? Nuo ko pradėti? Kaip nepraleisti ko nors labai svarbaus? Tam, kad išsirinktumėte tinkamus baldus, reikia žinoti, į ką būtina atkreipti dėmesį. Baldai turi būti ir funkcionalūs, ir ergonomiški, ir estetiški. Jie turi derėti prie interjero, atrodyti stilingai, sukurti jaukią aplinką. Įmonės darbuotojai patys atvyksta į vietą, atlieka išmatavimus ir konsultuoja. Kaip atrodys sumontuoti baldai pirkėjas gali pamatyti kompiuteryje suprojektuotame makete.
Įmonėje gaminamus baldus galima užsisakyti iš katalogo. Pas mus siūloma pasirinkti pačias įvairiausias medžiagas: furnitūrą, plokštes, stiklą, gobeleną. Ant stiklo pagal pageidavimą spausdinami raštai, piešiniai ar fotografijos. Taipogi, klientui patariama rinktis atitinkamą buitinę techniką, kuri montuojama virtuviniuose balduose, kad ji derėtų ir būtų patogi naudoti. „Linkrusta“ baldus parduoda ir „MOKILIZINGAS“ banko lizingu, bei „Ūkio“banko lizingu, pirkėjui pageidaujant, nemokamai pristato ir sumontuoja. Taip pat baldai parduodami ir su mokėjimo atidėjimu. Visi darbai įskaičiuoti į baldo kainą. Pagamintiems baldams suteikiama dviejų metų garantija.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas