Įmonių sąrašas

Logvitus, UAB

T. Masiulio g. 16A (Petrašiūnai), 52375 Kaunas

(8 698) 79587
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 79587
Tinklalapis
www.kranuprieziura.lt
El. paštas
logvitus@gmail.com
Direktorius
Algimantas Bartnykas
Įmonės kodas
160433142
PVM kodas
LT604331411

Logvitus, UAB

UAB "Logvitus" komandoje dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys specialistai. Mūsų profesionalūs sprendimai padės Jums sprendžiant problemas, susijusias su krovinių kėlimu, bokštinių, ožinių ir tiltinių kranų eksploatacija, remontu, priežiūra ir techninės dokumentacijos ruošimu, visų tipų kranų montavimu, nestandartinių metalo konstrukcijų projektavimu ir gamyba.
Bendradarbiaujame su užsienio šalių kėlimo technikos gamintojais, galime pasiūlyti įvairios kėlimo įrangos, lyninių ir grandininių talių, atsarginių dalių bei kitų kranų komponentų. Mes profesionalai - darbus atliekame kokybiškai ir laiku.
Paslaugos: kėlimo mechanizmų ir kitų metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba, diagnostika, modernizacija, rekonstrukcija. Priežiūra ir remontas - bokštinių, tiltinių, ožinių ir gembinių kranų, jų mazgų, elektrinės-mechaninės dalies remontas bei profilaktiniai darbai; taip pat įvairių tipų talių ir suktuvų remontas; dalių tiekimas. Visų tipų kranų sumontavimas ir išmontavimas. Kėlimo įrenginių techninės dokumentacijos ruošimas. Profesionalios konsultacijos.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas