Įmonių sąrašas

Mūsų amatai, Marijampolės filialas, VĮ

Sporto g. 7, 68230 Marijampolė

(8 343) 75492
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 343) 75492
Tinklalapis
www.musuamatai.com
El. paštas
vyris@musuamatai.com

Mūsų amatai, Marijampolės filialas, VĮ

Įmonė įkurta 1956 m. Įstatinis kapitalas – 10,9 mln.lt. Valstybės kapitalas 100%. Metinė apyvarta 9,5 mln.lt. Teritorijos plotas 8 tūkst.m2. Įmonė turi geležinkelio atšaką, specializuotas parduotuves Marijampolėje ir Vilniuje. Įmonė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir liejininkų asociacijos narė.
Nuo 1964 m. pagrindinė iš pilkojo ketaus įmonėje gaminama produkcija yra vandentiekio ir kanalizacijos stebėjimo šulinių liukai, šilumos, dujų, telefono tinklų liukai, lietaus vandens rinktuvai, trapai, pakuros durelės ir ardelės katilams.
Didžioji dalis gaminamos produkcijos parduodama Lietuvos prekybos centruose, statybos, biudžetinėms įmonėms bei organizacijoms. Turime apie 400 pastovių pirkėjų. Eksportuojame į Rusiją, Latviją. Importuojame žaliavas iš Lenkijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos.
Įmonė pastoviai ieško verslo partnerių gaminamai produkcijai parduoti, investuotojų gamybiniam pajėgumui išplėsti, naujoms technologijoms įgyvendinti.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas