Įmonių sąrašas

Marijampolės profesinio rengimo centras, Pataisos namų skyrius

Sporto g. 7, 68501 Marijampolė

(8 616) 79920
    www.mprc.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 616) 79920
Tinklalapis
El. paštas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Marijampolės profesinio rengimo centras, Pataisos namų skyrius

Apdailininko (statybininko) mokymo programos tikslas – vykdyti mokymo programą laisvės atėmimu nuteistiesiems asmenims, suteikti pirminius įgūdžius, išplėsti teorines žinias, įgyti profesinius mokėjimus įvaldant apdailos ir statybos technologinius procesus. Įgytus įgūdžius pritaikyti išėjus iš įkalinimo įstaigos, mažinti nuteistųjų socialinę atskirtį, padėti integruotis į visuomenę. Mokymo programa skirta parengti specialistą, gebantį tinkuoti paprastais ir dekoratyviais skiediniais, kloti įvairių rūšių plyteles, klijuoti apmušalus, apšiltinti pastato vidaus ir išorės konstrukcijas, tvirtinti apdailos plokštes, dažyti įvairių rūšių dažymo mišiniais pastato konstrukcijų išorės ir vidaus paviršius, skaityti darbo brėžinius, mokėti apskaičiuoti atliktų darbų apimtį. Specialistas geba naudotis technine literatūra, informacinėmis priemonėmis, moka darbe pritaikyti darbo teisės, ekonomikos, verslo bei aplinkosaugos žinias. Moka apibūdinti statybos darbus, statinius, pastatų pagrindinius elementus, pastatų konstrukcinės schemas. Geba išvardinti ir apibūdinti statybos medžiagas, stalių ir dailidžių darbus statybos objekte, betonavimo technologijas.
Taip pat vykdoma suvirintojo elektra rankiniu būdu mokymo programa.
Staliaus mokymo programa skirta rengti stalius, gebančius apdirbti medieną rankiniu ir mechanizuotu būdu, gaminti ir montuoti medienos gaminius, statyti medinius pastatus, remontuoti medinius gaminius ir pastatus.
Siekiant šių tikslų būsimieji staliai teoriniuose užsiėmimuose mokomi medžio apdirbimo technologijos, medienos apdirbimo įrengimų naudojimo ir priežiūros, bendrosios elektrotechnikos pagrindų, žaliavų savybių ir naudojimo, braižybos ir brėžinių skaitymo, darbo su įrengimais ir mechanizacijos priemonėmis, produkcijos iš medžio ir nesudėtingų baldų gamybos bei remonto, gaminių apdailos, darbų kokybės įvertinimo, gamtos ir darbų saugos ir sveikatos ir kt.

daugiau...

Filialai

Parodyti filialus žemėlapyje

Marijampolės profesinio rengimo centras
Kauno g. 117, 68223 Marijampolė, tel.: (8 343) 68640

Marijampolės profesinio rengimo centras, Paslaugų ir Statybos ir mechanikos skyrius
Kauno g. 117, 68223 Marijampolė, tel.: (8 343) 68640

Marijampolės profesinio rengimo centras, Pataisos namų skyrius
Sporto g. 7, 68501 Marijampolė, tel.: (8 616) 79920

Marijampolės profesinio rengimo centras, Kudirkos Naumiesčio skyrius
Būblelių k., 71312 Šakių r., tel.: (8 345) 48424

Marijampolės profesinio rengimo centras, Vilkaviškio skyrius
S. Nėries g. 40, 70170 Vilkaviškis, tel.: (8 342) 20883