Įmonių sąrašas

Marijampolės profesinio rengimo centras, Statybos ir mechanikos skyrius

Kauno g. 117, 68223 Marijampolė

(8 343) 68640
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 343) 68640
Faksas
(8 343) 68640

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Marijampolės profesinio rengimo centras, Statybos ir mechanikos skyrius

Rengiame apdailininkus (statybininkus) mokymo programa su 2 ir 3 metų mokymosi trukme, statybos verslo paslaugų teikėjus, kelių statybos ir priežiūros darbuotojus, melioracijos darbuotojus.
Apdailininko (statybininko) mokymo programa skirta rengti apdailininkus, gebančius atlikti bendruosius statybos darbus, apšiltinti ir tinkuoti pastatą, atlikti pastato apdailą plytelėmis, dažyti pastato paviršių ir klijuoti apmušalus, tvirtinti gipskartonio ir apdailos plokštes ir tiesinius elementus.
statybos verslo paslaugų teikėjo mokymo programa programa skirta rengti statybos verslo paslaugų teikėjus, gebančius organizuoti statybos darbus ir tvarkyti techninę dokumentaciją, prižiūrėti vykdomus statybos darbus, tiekti kitas statybos verslo paslaugas.
Būsimieji statybos verslo paslaugų teikėjai teorinių užsiėmimų metu mokomi verslo įmonių steigimo ir statybos darbų vykdymo organizavimo, vadybos, rinkodaros pagrindų, apskaitos, statybos techninės dokumentacijos paruošimo ir naudojimo, statybos darbų technologijų, braižybos ir brėžinių skaitymo, žaliavų asortimento ir jų naudojimo, mūrijimo, tinkavimo, dažymo ir apdailos darbų, darbo mechanizmais ir mechanizacijos priemonėmis, prekybos pagrindų, statybos normų ir taisyklių reikalavimų, raštvedybos, darbų saugos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų.
Kelių statybos ir priežiūros darbuotojo mokymo programa - rengia darbuotojus atlikti kelių statybos darbams reikalingus parengiamuosius matavimus, grunto kasimo, kelio sankasos ir kelio juostos paruošimo darbus, paruošti kelio pagrindą, kloti įvairias kelio dangas iš žvyro, alsfaltbetonio, betono ir asfalto, apdoroti paklotos dangos paviršių, montuoti įvairias betonines ir gelžbetonines kelių konstrukcijas, vandens nuleidimo įrenginius, atliekti kelių remonto darbus , dirbti su mažosios mechanizacijos įrengimais, montuoti atitvarus ir kitus elementus, atliekti kelių žymėjimo darbus. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojas skaito darbo brėžinius, apskaičiuoja darbo ir medžiagų sąnaudas. Jis geba naudotis technine literatūra, informacinėmis priemonėmis, moka darbe pritaikyti darbo teisės, ekonomikos, verslo bei aplinkosaugos žinias. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojo darbas daugiausiai susijęs su rankiniu sunkiu fiziniu darbu. Praktinis darbas atliekamas keliuose. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojai dirba individualiai ir grupėse.
Melioracijos darbuotojo mokymo programa skirta rengti melioracijos darbuotojus, gebančius atlikti melioracijos sistemų įrengimą jų eksploataciją ir remontą, montuoti melioracijos įrenginius, statyti bei prižiūrėti kelius ir hidrotechninius statinius. Būsimieji melioracijos darbuotojai teoriniuose užsiėmimuose mokomi melioracijos darbų atlikimo technologijų, melioracijos darbų organizavimo, taikomosios geodezijos darbų, topografinės braižybos ir žemės planų skaitymo, žemėtvarkos pagrindų, bendrosios šaltkalvystės, melioracijos darbams naudojamų įrengimų ir inventoriaus naudojimo, priežiūros ir remonto, melioracijos darbų kokybės ir efektyvumo įvertinimo, gamtos ir darbų saugos ir sveikatos , informacinių technologijų, raštvedybos, , ekonomikos ir verslo pagrindų ir kt.

daugiau...

Filialai

Parodyti filialus žemėlapyje

Marijampolės profesinio rengimo centras
Kauno g. 117, 68223 Marijampolė, tel.: (8 343) 68640

Marijampolės profesinio rengimo centras, Paslaugų skyrius
Kauno g. 117, 68223 Marijampolė, tel.: (8 343) 68640

Marijampolės profesinio rengimo centras, Pataisos namų skyrius
Sporto g. 7, 68501 Marijampolė, tel.: (8 616) 79920

Marijampolės profesinio rengimo centras, Statybos ir mechanikos skyrius
Kauno g. 117, 68223 Marijampolė, tel.: (8 343) 68640

Marijampolės profesinio rengimo centras, Kudirkos Naumiesčio skyrius
Būblelių k., 71312 Šakių r., tel.: (8 345) 48424

Marijampolės profesinio rengimo centras, Vilkaviškio skyrius
S. Nėries g. 40, 70170 Vilkaviškis, tel.: (8 342) 20883