Įmonių sąrašas

Marijampolės regiono keliai, Marijampolės kelių tarnyba, VĮ

Gamyklų g. 12, 68108 Marijampolė

(8 343) 97837
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 343) 97837
Tinklalapis
www.mrkeliai.lt
El. paštas
marijampoles.tarnyba@mrkeliai.lt

Marijampolės regiono keliai, Marijampolės kelių tarnyba, VĮ

Marijampolės rajono kelių veikla prasidėjo apie 1918 m. gruodžio mėn. ir priklausė apie 400-450 km. kelių. Buvo prižiūrimi ir remontuojami keliai Kaunas-Marijampolė-Vilkaviškis-Kybartai, Marijampolė-Kalvarija-Valstybinė siena, Turgalaukis-Krosna-Simnas ir kiti keliai. Tuo metu plento Marijampolė-Prienai dar nebuvo. Prienų plentas nutiestas apie 1938 m.
Marijampolės kelių rajono pirmasis viršininkas buvo Stasys Čiurlionis.
Buvo sudaromi kelių ruožai maždaug 20-40 km. ir jų priežiūrai buvo paskiriamas vienas dešimtininkas ir keletas plento sargų, kurie atlikdavo smulkius plentų remonto darbus (užlyginti atsiradusias duobutes, nuvesti nuo kelio dangos paviršiaus vandenį, nušienauti kelkraščius ir kt.)
Marijampolės kelių rajono veikla truko apie 26 metus, o nuo 1944 metų sukurta nauja kelių sistema, tų pačių metų rugpjūčio mėn. buvo įkurtas Marijampolės apskrities kelių skyrius. Pavadinimai keitėsi daug kartų, tik darbai ir jų paskirtis liko ta pati, tai buvusių kelių, tiltų remontai, naujų tiesimas ir t.t.
Marijampolės kelių tarnyba prižiūri: magistralinius, krašto ir rajoninius kelius, kurių bendras ilgis yra 540,485 km. Šių kelių priežiūrai turime 10 automobilinių barstytuvų-valytuvų, 5 autogreiderius, 7 ratinius traktorius, 9 kelių priežiūros automobilius ir dar daug kitokios technikos skirtos kelių priežiūrai. Kelių tarnybos darbuotojai dirba ištisus metus – vasarą kelininkai tvarko kelių dangas, žemės sankasas, atnaujina kelio griovius, keičia kelio ženklus, plastmasinius signalinius stulpelius ir kita. Žiemą atlieką kelių barstymą druska, smėlio-druskos mišiniu, valymo darbus ir kitus kelių priežiūros darbus.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas