Įmonių sąrašas

Miško draugas, KB

Panevėžio g. 7D-1, 42163 Rokiškis

(8 458) 31035
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 458) 31035
Tinklalapis
www.miskodraugas.lt
El. paštas
salvijus@miskodraugas.lt
Pirmininkas
Algirdas Rudnickas
Įmonės kodas
300011245
PVM kodas
LT100000920015

Miško draugas, KB

Kooperatinė bendrovė „Miško draugas“ - jauna, veržli, perspektyvi bei ambicinga įmonė, savo veiklą vystanti nuo 2004 m. Nuo pat veiklos pradžios pagrindinė bendrovės veiklos kryptis yra paslaugų susijusių su miškininkyste ir medienos ruoša teikimas bei darbas su privačių miško valdų savininkais t.y. konsultavimas miško pirkimo/pardavimo, miško ruošos, medienos sortimentacijos, miškininkystės ir kitais klausimais. Didelis dėmesys bendradarbiavimui ir gerų santykių su klientais palaikymui, supratingumas, pagarba, nepriekaištinga darbo kokybė bei efektyvumas – rodo įmonę esant patikimu partneriu.

Šiuo metu įmonėje dirba 20 darbuotojų. Tai įvairaus profilio kvalifikuoti specialistai –miškininkai, pardavimo/tiekimo vadybininkai, mechanikai, miškų ūkio technikos operatoriai, kurių žinios yra nuolat gilinamos įvairiuose mokymuose bei seminaruose.

Dėka kvalifikuoto ir stipraus kolektyvo, bei nemažo transporto padalinio, bendrovė eilę metų sėkmingai dirba su privačių miškų savininkais ir valstybinėmis įmonėmis, ne tik Lietuvoje bet ir kaimyninėje Latvijoje. Tai viena stambiausių miško savininkių Lietuvoje, valdanti daugiau nei 800 ha miškų.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas