Įmonių sąrašas

Pakruojo arka, AB

Statybininkų g. 3, 83163 Pakruojis
(8 600) 82097
Atsidarys 7.00
25 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 600) 82097
Tinklalapis
El. paštas
Generalinis direktorius
Žilvinas Danielius Žaliauskas
Įmonės kodas
167917740
PVM kodas
LT679177418
Registracijos data
1995.03.28
Darbuotojai
61 darbuotojas (apdraustasis)
Vidutinis atlyginimas
1175,6 € (2021 sausis) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
7.00-16.00
Antradienis
7.00-16.00
Trečiadienis
7.00-16.00
Ketvirtadienis
7.00-16.00
Penktadienis
7.00-16.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Statybos, renovacijos darbai
Pastatų ir patalpų rekonstrukcija
Aikščių ir aikštelių įrengimas, rekonstrukcija
Kelių tiesimui paruošiamieji darbai
Pastatų apšiltinimas
Pastatų renovacija
Kelių tiesimas
Statybinės medžiagos, technika
Metalo, medžio gaminiai
Plastikiniai langai, durys
Bendrovė perregistruota kaip AB ,,Pakruojo arka“ 1995 m., kuri aktyviai, jau daugelį metų, dirba statybos sektoriuje.

Bendrovėje puoselėjame atsakingo verslo modelį, todėl visada savo veiklą grindžiame principu: pateikti rinkai kokybiškas ir savalaikes paslaugas už konkurencingą kainą. Vadovaujantis šiuo principu ir siekiant lyderystės rinkoje, nuolatos analizuojame Klientų poreikius ir jų tendencijas bei prisitaikome prie šių pokyčių.

Šiai dienai mes specializuojamės ir kaupiame patirtį: statybos, rekonstrukcijos, renovacijos ir kielių tiesimo srityse. Sukaupta patirtis leidžia įmonei profesionaliai spręsti kylančius įšūkius. Taikomas verslo modelis supaprastina paslaugų teikimą ir leidžia išlaikyti aukštą jų kokybę. Mūsų turimi kontaktai ir partnerystės užtikrina greitą ir objektyvų darbą, už kurių rezultatą mes esame atsakingi.

Mūsų tikslas - Atitikti pačius aukščiausius rinkos reikalavimus ir teikti Klientams aukštos kvalifikacijos paslaugas. Siekiant šio tikslo visuomet savo Klientams pateikiame individualius, jų reikalavimus tenkinančius sprendinius, kas leidžia mums užsitikrinti maksimalų patikimumą.

Mūsų misija - Mes siekiame, kad mūsų verslas būtų pelningas. Šios pastangos suteikia galimybę Bendrovei tobulėti, plėtotis ir geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus.

Vizija - AB ,,Pakruojo arka“ siekia stiprinti užsakovams patrauklaus, patikimo, ekonomiškai naudingo ir sparčiai tobulėjančio statybos rangovo įvaizdį.

Mūsų kredo - Klientų idėjas, sumanymus ir užsakymus paversti lūkesčius pranokstančia realybe.

Profesionalumas – ne vien tik ambicijos ir aukštai iškelta kartelė, o taip pat ir turimos žinios, patirtis bei įgūdžiai. Šios savybės ugdymas mums leidžia greitai ir objektyviai suteikti savo Klientams paslaugas. Profesionalumas veda į progresą, kurio mes siekiame.

Socialinis atsakingumas - Mums svarbūs ne tik mūsų santykiai su Klientais, bet ir apskritai visuomenė. Todėl siekdami visapusiško visuomenės informuotumo, priimtinumo ir bendro tobulėjimo visuomet atsižvelgiame į aplinką, visapusiškai įvertiname visas sprendžiamas problemas.

Skaidrumas - Siekdami sąžiningumo ir teisingumo esame atviri visuomenei tiek, kiek leidžia konfidencialumo sutartys su Klientais ir Tiekėjais.

Lojelumas - Ištikimybė Klientams, Tiekėjams ir Partneriams leidžia užtikrinti pasitikėjimą, bendradarbiavimo tęstinumą bei bendrą tobulėjimą.

Padėtume - Miestų ir gyvenviečių administracijoms, organizacijoms, bendrijoms, verslininkams, individualiems statytojams įgyvendinti idėjas, kuriant naujus ir modernizuojant bei remontuojant turimus statinius.

Tvarkytume ir puoštume aplinką, aikšteles, tiestume ir remontuotume kelius bei gatves.

Sudarytume - kiekvienam darbuotojui saugias ir sveikatai nepavojingas darbo sąlygas, galimybę efektyviai dirbti, kelti kvalifikaciją, atskiesti ir vystyti savo gebėjimus bei įgyvendinti asmeninius tikslus. Mes esame besimokanti organizacija.

Teiktume - klientams statybines medžiagas, gamintume pagal jų užsakymus metalo, medžio gaminius, plastikinius langus ir duris, aprūpintume juos transportu ir statybos technika.


daugiau...