Įmonių sąrašas

Pasidarysiu pats, UAB

Paeglinės Sodų 5-oji g. 13 (Naujoji Vilnia), 11305 Vilnius

(8 676) 76636
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 676) 76636
Tinklalapis
www.pamatumeistrai.lt
El. paštas
info@pamatumeistrai.lt
Direktorius
Alvydas Juravičius
Įmonės kodas
302472611
PVM kodas
LT100005115318

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Pasidarysiu pats, UAB

Pamato konstrukciją parenkama konstruktoriaus. Tik jis gali teisingai įvertinti pastato apkrovas į pamatų pagrindą – gruntą. Konsultacijos su draugais, pažįstamasi, statybininkais yra vertingos. Tačiau ne jie, ir ne taupantis medžiagas užsakovas turėtų spręsti, kokio pamato reikia. Pamato konstrukcijai paskaičiuoti būtini du dokumentai: geologiniai sklypo tyrimai ir būsimojo pastato projektas. Teisingai paskaičiuoti pastato konstrukciją galima tik žinant grunto sudėtį ir savybes bei pastato apkrovas. Namo konstrukcija remiasi ne į pamatus, o į gruntą po pamatu. Kuo tas gruntas silpnesnis, tuo didesnė tikimybė, kad pamatas sės. Todėl esmė pamatams yra pagrindo po jais kokybė.
Skiriami trys pamatų konstrukcijos tipai:
1. Juostiniai (surenkami, monolitiniai);
2. Plokštės;
3. Poliniai (gręžtiniai, spraustiniai, kaltiniai).
Sunkiems pastatams (mūras, gelžbetonio perdangos) rekomenduojame juostinius su padu arba gręžtinius-spraustinius pamatus.
Gręžtinius pamatus („greitai ir nebrangiai“) rekomenduojame tik lengviems: karkasiniams, rąstiniams namams.
Pagrindinė gręžtinių pamatų įrengimo klaida – nepakankamai tvirtas gruntas po gręžinio padu. Dažniausiai to nepavyksta išvengti dėl biraus grunto: gruntas nubyra nuo grąžto arba nuo vidinių gręžinio sienelių.
Gelžbetoninio gaminio tvirtumas priklauso nuo betono markės ir teisingo armatūros karkaso išdėstymo. Žeminti betono markę arba taupyti armatūros karkaso sąskaita neleistina.
Taupyti visos antžeminės pastato konstrukcijos pagrindo – pamato sąskaita nerekomenduojame. Todėl, jeigu nėra ryškaus kainų skirtumo tarp keleto pamatų variantų, pirmenybę siūlome teikti patikimesniam pamatų įrengimo būdui.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas