Įmonių sąrašas

Pjovėjai, UAB

Gražinos g. 11-22 (Gričiupis), 44001 Kaunas

(8 646) 88298
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 646) 88298
Tinklalapis
www.pjovejai.lt
El. paštas
uzsakymai@pjovejai.lt
Direktorius
Ignas Kanapeckas
Įmonės kodas
302935504
PVM kodas
LT100007726615

Pjovėjai, UAB

Mes dirbame vadovaudamiesi šiomis vertybėmis: artimas bendravimas, supratimas ir atsakingas požiūris.
Mūsų komandos žmonės, yra sukaupę didelę patirtį šioje darbo sferoje, todėl mes drąsiai galime pasakyti, kad visada siekiame 100 % geriausio rezultato bei pasitenkinimo savo darbu.
Nors ir nesame senai įsikūrusi įmonė tačiau savo atsakingu, kruopščiu bei kokybišku darbu esame užsitikrinę visų savo klientų pasitikėjimą bei pagarbą.
Mūsų moto: „Šiandien geriau nei vakar, rytoj geriau nei šiandien!
Tai apie mūsų pastangas atlikti pavestas užduotis ir norą jas atlikti gerai. Lankstumas priimant užsakymus ir juos išpildant, pastangos suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas rodo mūsų pasiryžimą prisitaikyti prie kliento poreikių. Kiekvienas klientas yra mums svarbus.
Nuolat analizuojame savo darbą ir patirtį, diegiame vidaus kontrolę, siekiame, kad klientas galėtų patikėti mums savo užduotis ir pasitikėti mumis. Per savo veiklos metus pelnėme daugelio rekomendacijas už laiku ir kokybiškai suteiktas paslaugas. Todėl galime teigti, jog mūsų klientai yra mūsų Partneriai. Partneriai žino vienas kito poreikius, planuodami ir profesionaliai dirbdami mums patikėtą darbą mes užtikriname sklandžius procesus ir aiškų pareigų ir atsakomybės pasidalijimą.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas