Įmonių sąrašas

Plastma, UAB

Metalistų g. 4D, 78107 Šiauliai

(8 699) 01477
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 01477
Tinklalapis
www.plastma.lt
El. paštas
gamyba@plastma.lt
Vadovas
Mantas Žemliauskas
Įmonės kodas
300501498
PVM kodas
LT100002515014

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Plastma, UAB

UAB „Plastma“ turimais plastmasės liejimo įpurškimo būdu presais specializuojasi pakabų rūbams bei kitų plastiko produktų liejimo srityje ir šiuo metu rinkai siūlome įvairių rūšių plastikines pakabas. Pagrindinė įmonės veikla: pakabų drabužiams bei kitų plastikinių gaminių liejimas. Liejame pakabas sijonams, kelnėms, palaidinėms, švarkams, kostiumams. Siūlome logotipus pakaboms, dydžių žymeklius, spyneles etiketėms ir kitus plastikinius priedus siuvimo pramonei. Taip pat atliekame individualius užsakymus gaminiams iš plastiko lieti. Gaminiai gaminami ATEC ( Taivanis) firmos mašinomis ,turime dvi ATEC 450 ir viena ATEC 160.
Naujos plastmasės liejimo formos, kurios gamintos Lietuvoje ir Italijoje, padėjo mums įgyvendinti užsibrėžtą tikslą, t.y. gaminti itin tvirtas, kokybiškas bei funkcionalias pakabas. Asortimente turime apie keturiasdešimt pakabų ir kitų plastiko gaminių ( klipsai drabužiams ir avalynei, batų, šlepečių, kaklaraiščių, kilimėlių pakabos ir kt). Šiuo metu esame tarp lyderiaujančių pakabų tiekėjų Lietuvoje bei Baltijos šalyse, savo gaminius parduodame į Švediją, Baltarusiją, Moldova. Siekiame plėsti pardavimo rinkas ir šiuo metu aktyviai stengiamės išvystyti pardavimus į Vokietiją ir Daniją. Mūsų klientai Lietuvoje žinomos įmones – Dainava, Rožė, Humana, Tuma, Lelija ir daug kitų įmonių, kurios užsiima siuvimu ir mezgimu. Mūsų tikslas – augti,plėsti rinkas, tad įdedame daug nuoširdaus darbo bei pastangų, kad pritrauktumėme kuo daugiau užsakovų iš Vakarų Europos bei Skandinavijos šalių. Klientai mus vertina už aukštą gaminių kokybę, konkurencingas kainas, lankstumą, tikslius bei atitinkančius jų poreikius gamybos, pristatymo terminus, malonų, atsakingą bendravimą bei bendradarbiavimą.
Turime galimybę pasiūlyti personalizuoti savo turimą prekinį ženklą, uždedant logotipus ant gaminamų pakabų. Taip pat galime pasiūlyti skirtingos spalvos, išlenkimo formos bei medžiagos kablių pakaboms. Garantuojame lanksčius gamybos bei produkcijos pristatymo terminus.
Liejame ir kitokius plastikinius gaminius pagal individualius užsakymus. Mes projektuojame, kuriame, surenkame, komplektuojame, dažome bei teikiame logistikos paslaugas mūsų įmonėje gaminamiems gaminiams. Mūsų įrengimais galima lieti gaminius iš įvairios žaliavos: PP, PS, PE, PC, PA, POM, ABS. Dažniausiai naudojame užsakovų formas, tačiau jei klientas formos neturi tarpininkaujame ją užsakant bei gaminant. Formos yra atsakingai prižiūrimos. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu analizuojame, projektuojame bei atliekame bandymus, kad
išgautumėme geriausią gaminio kokybę ir taip patenkintume užsakovo lūkesčius.
Plastiko liejimas įpurškimo būdu yra bene dažniausiai naudojamas masinei įvairių plastikinių gaminių gamybai. Liejame įvairios formos, dydžio bei sudėtingumo detales, gaminius skirtus įvairioms pramonės šakoms – elektronikos, baldų, mašinų, statybos ir kt
Mūsų darbuotojų komanda yra pajėgi komplektuoti bei surinkti įvairius gaminius, jungiant tiek plastikinius tiek kitų medžiagų komponentus. Jei tik klientas pageidauja parenkame, surandame, nuperkame komplektuojamąsias detales.
Kartu su partneriais teikiame dažymo, tampografijos paslaugas.
Gaminius pakuojame pagal užsakovo reikalavimus, pasirūpiname pakuote, transportavimu ne tik užsakovui, bet ir gaminio galutiniam pirkėjui.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas