Įmonių sąrašas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Statinių skaitmeninio ir informacinio modeliavimo technologijų centras

Saulėtekio al. 11-208, 209 kab. (Antakalnis), 10223 Vilnius
(8 699) 35067
Atsidarys 8.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 35067
Tinklalapis
www.ssimtc.vgtu.lt
El. paštas
vladimir.popov@vgtu.lt
Vadovas
Vladimir Popov

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-16.45
Antradienis
8.00-16.45
Trečiadienis
8.00-16.45
Ketvirtadienis
8.00-16.45
Penktadienis
8.00-15.30

Veiklos aprašymas

Šiuo metu statybos pramonė yra įžengusi į beprecendentinį inovacijų ir drąsių eksperimentų laikotarpį. Sparčiai besivystant informacinėms technologijoms statybos industrijos srityje (AEC – Architecture, Engineering and Construction Industry arba AECO – Architecture, Engineering, Construction and Owner/Operator), kompiuterinio projektavimo, kompiuterizuoto statybos proceso organizavimo ir objekto valdymo sąvokos nuolat plečiasi ir įgyja naują prasmę.

Statinio (pastato) informacinio modeliavimo (ang. BIM) sistemų plėtra ir intensyvus vystymas ir yra šiuolaikinių skaitinių ir informacinių technologijų statybos inžinerijos ir architektūros, aplinkos, transporto, infrastruktūros inžinerijos srityse pagrindinė varomoji jėga, esmė ir turinys.

Atsižvelgiant į VGTU vizija, misija, ruošiamų specialistų profilį, fakultetų struktūrą, istorinę raidą, BIM technologijų vystymas yra iškeltas į strateginį lygmenį. Šios technologijos kompleksiškai integruojamos į mokymo programas Statybos, Architektūros, Aplinkos inžinerijos ir Fundamentinių mokslų fakultetuose.

VGTU Statinių skaitmeninio ir informacinio modeliavimo technologijų centras (SSIMTC) yra įkurtas 2014 m. balandžio mėn. Centro vienas iš svarbiausių tikslu yra iškelti Statinių informacinio modeliavimo metodologijos vystymą į strateginį lygmenį VGTU mokslinių tyrimų ir studijų kryptyse.

SSIMTC misija sukurti stiprų regioninį Skaitmeninės Statybos (BIM) technologijų vystymo centrą architektūros, statybos inžinerijos, transporto ir infrastruktūros inžinerijos srityse.

SSIMTC nuolat kaupia paremtas praktiniais įgūdžiais teorines žinias, skatina profesinės kvalifikacijos tobulinimo procesus, plėtoja tvirtą mokslo ir verslo ryšį.

SSIMTC siekia:

iškelti BIM metodologijos vystymą į strateginį lygmenį VGTU mokslinių tyrimų ir studijų kryptyse

plėtoti ir palaikyti glaudžius mokslo ir pramonės bei verslo ryšius, teikti paramą verslui, kuriant skaitmeninę visuomenę

visapusiškai plėtoti ir vystyti tarptautinio bendradarbiavimo ryšius su BIM mokslo ir mokymo centrais ir laboratorijomis bei pasaulio universitetais

Praktinė SSIMTC veikla paremta glaudžių mokslo ir pramonės bei verslo ryšių plėtojimu prisidedant prie BIM metodologijos kūrimo ir vystymo bei praktinio įgyvendinimo projektavimo, statybos ir nekilnojamo turto valdymo sektoriuose.

SSIMTC bendradarbiauja su Didžiosios Britanijos, Skandinavijos, JAV, Izraelio, Australijos, Singapūro ir Honkongo universitetais bei verslo atstovais

SSIMTC vykdo mokslinius tyrimus skaitmeninio projektavimo ir gamybos, integruoto projektavimo ir analizės, pastatų energetikos ir tvarumo, žiniomis praturtintų sprendimų paramos sistemų, intelektualių monitoringo sistemų, komunikacijos ir duomenų mainų srityse.

SSIMTC dalyvauja naujų studijų programų rengime pagal BIM specialybių modelius atitinkančius tarptautinius reikalavimus, ruošia specialistų kvalifikacijos kėlimo kursų programas.

SSIMTC rengia nacionalinius BIM reikalavimus ir standartus, dalyvauja Lietuvos standartizacijos departamento veikloje.

SSIMTC atstovauja VGTU VšĮ „Skaitmeninė Statyba“ veikloje.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis