Įmonių sąrašas

Vudesta, UAB

Dariaus ir Girėno g. 47A, Seda, 89383 Mažeikių r.

(8 620) 43559
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 620) 43559
Tinklalapis
www.vudesta.lt
El. paštas
info@vudesta.lt
Įmonės kodas
300151934
PVM kodas
LT100001935816

Vudesta, UAB

2005 metais įkurta medinių langų – durų gamybos įmonė UAB „VUDESTA“. Tai jau 10 gamybos patirties metų turinti įmonė, kurioje dirba aukštą kvalifikaciją turintis patyrusių specialistų kolektyvas.
Pagrindinė įmonės veikla: europinio ir skandinaviško tipo medinių ir aliuminiu kaustytų medinių langų, durų, stumdomų sistemų ir kitų konstrukcijų projektavimas, gamyba bei montavimas.
Nuo pat pradžios įmonė buvo orientuota į gaminių eksportą, šis tikslas išlikęs iki šių dienų. Kasmet eksportuojame iki 90% pagamintos produkcijos. Mūsų gaminiai yra pasiekę didžiąją dalį Europos valstybių, tačiau pagrindinėmis eksporto rinkomis šiuo metu laikome Skandinavijos šalis: Norvegiją, Daniją bei Švediją. Šiose valstybėse esame užmezgę tvirčiausius ryšius su vietos statybos bendrovėmis. Mes gaminame itin aukštos kokybės produkciją, galime prisitaikyti prie įvairiausių išskirtinių klientų pageidavimų. Preciziškai pagaminti langų profiliai nepraleidžia drėgmės ir teršalų, o įleidžiami guminiai tarpikliai saugo nuo vėjo, sumažina garso pralaidumą, ir šilumos nuostolius. Europinio tipo langai kaustomi Vokietijos firmos “ROTO FRANK AG” sistemos apkaustais, kurie leidžia langą atidaryti ir atversti. Skandinaviško tipo langams naudojame kokybiškus „IPA“ „ASSA ABLOY“, „PN UNI“ produktus turinčius sertifikatus, atitikties deklaracijas.
UAB „VUDESTA“ gaminama produkcija yra nuolat tobulinama, kad atitiktų visus ES standartus. Esame įdiegę kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015
standartus.
UAB “Vudesta” kolektyvas siekia bendro tikslo – kad mūsų gaminama produkcija būtų kokybiška ir laiku pasiektų užsakovą.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas