Pagal temą

Apdares un remonta darbiApgaismojumsApkures cauruļvadi, armatūraApkures iekārtasApkures sistēmu un katlu telpu uzstādīšanaApmācība, kvalifikācijas celšanaApmetums, ķiteApsiltināšana, tehniskā izolācijaApsildāmā grīdaArmatūra, karkasi, tīkli, locījumiArtēziskās un ģeotermiskās akasAtjaunojamie enerģijas avotiAttīrīšanaAutomātikaBetons, betona maisījumiBiroja mēbelesBloki, sienas plāksnesBruģis, apkārtējās vides sakārtošanas elementiBūvkravu pārvadājumiBūvniecības tiesībasCaurules, cauruļvadiCeltniecības darbiCeltniecības ēku projektēšana, arhitektiCeltniecības materiāli, celtniecības materiālu veikaliCeltniecības projektu vadībaCeltniecības vagoniņi, konteineri, mobilās telpasCeltniecības iekārtasDarbu drošība, darba apģērbsDrošības sistēmas, signalizācijaDurvisDzelzsbetona izstrādājumiElektriskie darbarīkiElektrības darbi, elektriķiEnergoefektīvas ēkasĒku celtniecībaĒku konstrukcijasFasādes, fasāžu apdareGaisa kondicionieriGarāžu, rūpniecības vārtiGrīdu segumi, grīdasGriesti, griestu apdareGuļbaļķu mājas, koka mājasHidroizolācijas materiāliIepakojums un taraInterjera dizainsInterjera detaļasInženierkomunikācijasIzolācijas materiāli, putu poliestersJumta segumsJumta logiJumta klāšanaKamīni, krāsniņas, krāsnisKāpnes, margasKokmateriāls, kokmateriāla izstrādājumiKoka grīda, parkets, laminātsKoksnes apstrādāšanas instrumenti, darbmašīnasKrāsas, lakas, gruntsKurināmais, malka, granulas, briketesĶieģeļiLabiekārtošana, apzaļumošanaLīme, hermetizēšanas materiāli, hermētiķiLietus ūdens novadīšanas sistēmasLogiMantojuma apsaimniekošanaMetāla konstrukcijas un rezervuāriMetāla izstrādājumi, metāla apstrādeMetāla apstrādāšanas instrumenti, darbmašīnasMēbeļu izgatavošanas materiāli, mēbeļu furnitūraMēbeles, dzīvojamo telpuMērīšanas, uzraudzības ierīcesMūrēšana, apmetuma uzlikšana, betonēšanaNekustamais īpašums, vērtēšanaNojaukšanas darbiNotekūdeņu novešanaNotekūdeņu attīrīšanas iekārtasPamatiPārkraušanas pakalpojumiPirtis, baseini, uzstādīšanaPlastmasa, plastmasas izstrādājumiPlāksnesRadiatoriRasējumi. DrukāšanaRenovācijaRestaurācijaRūpniecības grīdaSantehnikas darbiSantehnikaSastatnes, segumiSienu segumiSiltumizolācijas materiāliSkursteņiSlēdzenes, rokturi, seifi, furnitūraSpeciālie celtniecības darbiSporta un spēļu laukumu iekārtojumsStarpsienasStikls, stikla izstrādājumiStiprināšanas elementiTāmes, darbu izcenojumsTerase, nojumesUguns drošībaUrbjiŪdens filtriŪdens piegāde ierīkošana, kanalizācijas ierīkošanaVannas istabas aprīkojumsVēdināšana, ventilācijaZemes ierīcība, ģeodēzija, kadastrālie mērījumiŽalūzijas, rullīšu žalūzijas, aizkariŽogi, vārti

Mineralinis klinkeris Elastolith

25. aprīlis
Šiame pranešime norėčiau Jums pristatyti produktą Elastolith. Tai yra mineralinės, lanksčios fasado ir sienų apdailos plytelės, kuriomis galite lengvai ir greitai papuošti savo namo fasadą, apipavidalinti kolonas, kaminus. Taip pat šią medžiagą galima naudoti ir interjero kurime. Daugiau informacijos apie šį produktą rasite žemiau.
Lanksčios Elastolith (Olandija) plytelės yra pagamintos iš atrinktų aukščiausios rūšies medžiagų. Šios medžiagos yra nuolat tikrinamos gamyklos laboratorijoje. Apie 92 proc. lanksčių plytelių sudaro specialiai surūšiuotas kvarcinis smėlis. Pagrindinė masė yra maišoma su skysta spalva (geležies oksido pagrindo dažai), kuri yra atspari UV spinduliams. Gaminio medžiagų surišimui yra naudojamas poly-acrylo tirpalas.
Šios lanksčios plytelės yra pagamintos nenaudojant cemento, todėl yra lanksčio ir tinkamos klijuoti ant kampų, o tai smarkiai mažina kaštus vertinant su kitomis fasado apdailai skirtomis plytelėmis. Kitas labai svarbus ir vienas iš esminių aspektų yra šio gaminio svoris. Plytelių svoris yra tik 4 kg/ m², storis 4mm. Šie rodikliai leidžia Elastolith plyteles klijuoti be papildomų smeigių ar kito specialaus paviršiaus paruošimo. Tai taip pat labai sumažina medžiagų kaštus.
Labai svarbu paminėti ir tai, kad su šiomis plytelėmis labai lengva dirbti ir net patirties neturintis žmogus gali tai padaryti savomis rankomis, o jei reikės pagalbos atvažiuosime į vietą ir parodysime kaip tai daroma.
Jums nereikės jokių elektrinių diskinių pjūklų, nes plyteles galėsite perkirpti paprasčiausiomis žirklėmis arba perpjauti aštriu peiliu. Elastolith mineralinis klinkeris yra atsparus mechaniniams įbrėžimams, priklijuotos plytelės nebijo smūgių (neskyla ir netrūkinėja). Produktas yra laidus garams, todėl puikiai tinka šiuolakinei namų statybai.
 
Didelis skirtumas nuo kitų klinkerio apdailos plytelių dar ir tas, kad šios plytelės turi specialius klijus, kurie kartu yra ir tarpų užpildas (fuga). Klijai pagaminti vandens pagrindu nenaudojant kalkių, todėl nereikia bijoti, kad per visą namo sieną laikui bėgant nubėgs balti dryžiai, kuriuos nuplauti yra itin sunku.
Jei turite daugiau klausimų drąsiai kreipkitės į mūsų įmonės darbuotojus ir mes Jums suteiksime visą Jus dominančią informaciją.
 
PREKYBOS ATSTOVAS
UAB BERGETA
Aistis@bergeta.lt
+37069909447
+37062237894


www.bergeta.lt

Nauji straipsniai