Įmonių sąrašas

Šiaurės konstrukcijos, MB

P. Cvirkos g. 77, 77165 Šiauliai
(8 673) 30324
Uždaryta
2 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 673) 30324
El. paštas
Direktorius
Modestas Žalpys
Įmonės kodas
304862318
PVM kodas
LT100012428710
Registracijos data
2018.06.25
Darbuotojai
3 darbuotojai (apdraustieji) daugiau

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-19.00
Antradienis
8.00-19.00
Trečiadienis
8.00-19.00
Ketvirtadienis
8.00-19.00
Penktadienis
8.00-19.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Individualių namų projektavimas
Individualių namų statyba
Pamatų statyba
Mūro darbai
Stogo konstravimas, stogo dengimas
Vidaus apdaila
Namo statyba prasideda nuo įsivaizdavimo, koks mūsų svajonių namas turėtų būti. Nebijokite svajoti apie nuosavą namą. O kaip gi išsirinkti svajonę? Mes paprastai siūlome pradėti nuo patinkančio namo projekto. Apsispręskite vieno aukšto namas ar dviejų aukštų namas jums labiausiai patiktų, o gal puiki alternatyva vieno aukšto namas su mansarda? Mūsų patirtis ir klientai sako, kad patogiausias pasirinkimas nedidelis apie 120 kvadratų namo projektas. Individualių namų projektai, tiksliau jų pavyzdžiai, pateikti mūsų svetainėje www.seimosnamas.lt Patinkančio stiliaus ar dydžio namo projekto pavyzdį jau galima išsirinkti.

Kai jau radote patikusį namo projektą, siūlome pasitarti ir su statybininkais. Patyrę statybų meistrai neretai gali patarti ekonomiškesnius ir praktiškesnius techninius sprendimus, tam, kad statybos labai neišbrangtų. Būtent todėl mes bendradarbiaujame su architektais bei projektuotojais, kad galėtume Jums pasiūlyti tinkamiausius sprendimus Jūsų svajonių namo statyboms.

Individualaus namo statyba – sudėtingas, ilgas ir brangus procesas. Mūsų tikslas – šį procesą supaprastinti. Mes dirbame tam, kad padėtume Jums išsirinkti tinkamą sklypą namo statybai, namo projektą, padėsime paruošti dokumentus statybos leidimui ir prasirūpinsime sklandžia namo statybos eiga.

Labai svarbus klausimas – kokia gi namo statybos kaina? Čia jau vienareikšmiško atsakymo nėra. Statybos kaina labai priklauso nuo sklypo, kuriame planuojate statyti, nuo pasirinkto projekto, namo dydžio, taip pat nuo statybinių medžiagų pasirinkimo. Kainos gali skirtis net kelis kartus. Preliminarios namų sąmatospateikiamos mūsų svetainėje www.seimosnamas.lt, bet nepamirškite, kad kiekvieno užsakovo norai ir poreikiai skirtingi, todėl ir preliminari namo statybų kainayra tik atspirties taškas.

Mūsų teikiamos paslaugos – namo statyba nuo a iki z. Visos statybų paslaugos iš vieno rangovo sutaupys jums laiko, kantrybės ir pinigų. Juk šeimos namas – tai vieta, kur norisi sugrįžti
daugiau...