Įmonių sąrašas

Akmensstalvirsiai.lt

Lašupio g. 17, Dovilai, 96222 Klaipėdos r.

(8 610) 10582
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 610) 10582
Tinklalapis
www.akmensstalvirsiai.lt
El. paštas
info@akmensstalvirsiai.lt
Savininkas
Gytis Jokumaitis

Akmensstalvirsiai.lt

Mūsų gaminiai – Tai tvirtumas ir patikimumas. Tai ikvėpimas, leidžiantis pakeisti bet kokia erdve, suteikti individualumo jūsų aplinkai, pagerinti ir palengvinti kasdienini gyvenima. Mūsų gaminiai gali būti naudojami visur ir ivairiems tikslams. Tai priklauso tik nuo norų ir idėjų!
Mūsų specializuota akmens apdirbimo ir gamybos įmonė su ilgamete patirtimi, profesionalus savo srities specialistai. Mūsų įmonė viena iš pirmųjų įmonių pradėjusi dirbti Lietuvoje akmens apdirbimo srityje. Mes bendradarbiaujame su vienais didžiausių virtuvės baldų gamintojais Lietuvoje ir užsienio šalyse. Mūsų specializuota akmens apdirbimo įmone, gamybos procese laikosi griežtų Europos kokybės standartų. Mūsų Virtuvės Stalviršiai, Vonios Stalviršiai, Palangės, Laiptai, Židiniu apdaila, Paminklai, yra aukštos kokybės ir mes galime jums pasiūlyti, ne tik i švaizdu bet ir kokybi ška Stalvirši, ar bet kokia kita interjero ar eksterjero apdailos detale i š naturalaus akmens ar kvarco. Mes specializuoti akmens apdirbimo specialistai per ilgus patirties metus esame pagamine ivairaus spektro interjero ir eksterjero detalių i š kvarco ir naturalaus akmens, todėl kiekvienas gaminys mums yra individualus ir mes skiriame jam didžiaja laiko ir dėmesio dalį. Mes dirbame savo ir klientu gerovei, ir pasiulysime tik kokybi ška, ilgaamžiš ka, ir patikima produkcija.

daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Osvaldas
2017.05.05
Malonu buvo dirbti kartu. Ismano savo darbus. Rekomenduoju
Naudingas (0)
Pranešti
Tatjana
2016.05.15
Malonu dirbti su jumis. Laiku pristatyti ir su montuoti gaminiai. Labai gera darbu kokybe ir malonus bendravimas. Tikiuosi bendradarbiausime visada!
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas