Įmonių sąrašas

Amkodor Baltic, UAB

Darbininkų g. 9, Paberžė, 14273 Vilniaus r.

(8 5) 2194886
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2194886
Tinklalapis
www.amkodor.lt
El. paštas
info@amkodor.lt
Direktorius
Andrius Bajarskis
Įmonės kodas
302295890
PVM kodas
LT100004814712

Amkodor Baltic, UAB

UAB „AMKODOR BALTIC“ – oficiali Baltarusijos holdingo „AMKODOR“ ir Akcinės Bendrovės „MINSKO TRAKTORIŲ GAMYKLA“ (ОАО „MINSKIJ TRAKTORNYJ ZAVOD“) distrbutorė Baltijos šalyse ir Europos Sąjungoje.

UAB „AMKODOR BALTIC“ – užsiima prekių ženklų „BELARUS“, „MTZ“ ir “AMKODOR“ krautuvų, traktorių, žemes ūkio, miško bei kelių tiesimo mašinų gamyba, pardavimu, aptaranavimu ir atsarginių dalių tiekimu. Visa technika su skirtingų rūšių keičiamaisiais darbiniais įtaisais specialiai sukurta Europos Sąjungos rinkai ir sertifikuota pagal CE standartus.

2015 m. UAB „AMKODOR BALTIC“ išduotas sertifikatas, parvirtinantis vadybos sistemos atitiktį ISO 9001:2008 (LST EN ISO 9001:2008).

Holdingas „AMKODOR“ – tai stambiausia komunalinės, kelių tiesimo, žemės ūkio, miško ir kitos specialiosios technikos gamintoja NVS šalyse. Per 88 darbo metus holdingo „AMKODOR“ įmonėse suformuotas technikos asortimentas iš daugiau kaip 90 skirtingų modelių ir modifikacijų, naudojamų įvairiose pramonės šakose daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Holdingo įmonėse dirba apie 7 000 darbuotojų. Daugiau kaip 60 proc. detalių, mazgų ir agregatų gaminama vietoje.

AB „MINSKIJ TRAKTORNYJ ZAVOD“ – tai gamybos įmonė, kurioje dirba daugiau kaip 22 000 darbuotojų. Ji yra viena stambiausių žemės ūkio technikos gamintojų ne tik NVS šalyse, bet ir visame pasaulyje. Šiuo metu jos produkcija pristatoma į daugiau kaip 60 šalių. Įvairiose šalyse atidarytos produkcijos surinkimo linijos.
Šiandien užsakovams siūloma daugiau kaip 100 traktorių modelių, daugiau kaip 200 jų surinkimo variantų, tinkamų naudoti įvairiomis klimato ir eksploatavimo sąlygomis. Visi parduodami traktoriai turi tarptautinius sertifikatus, patvirtinančius jų atitiktį ES standarto reikalavimams.
AB „MINSKIJ TRAKTORNYJ ZAVOD“ kuria, gamina ir eksportuoja ratinius traktorius ir jų atsargines dalis, organizuoja pagal licenciją jų gamybą užsienyje, teikia pristatytų mašinų tvarkymo ir priežiūros paslaugas, veda gaminamos technikos eksploatacijos ir techninės priežiūros mokymo kursus.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas