Įmonių sąrašas

Briliantinės lubos, UAB

Veiverių g. 9B-62 (Rasos), 11346 Vilnius
(8 607) 89999
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 607) 89999
Tinklalapis
http://www.briliantineslubos.lt/
El. paštas
brillianceceilings@gmail.com
Direktorė
Sviatlana Valevich
Įmonės kodas
304228374

Veiklos aprašymas

„Brilliance“ įmonė – tai visas paslaugų kompleksas įgyvendinantis jūsų norus turėti jaukią ir patikimą erdvę virš galvos. Mūsų komanda greitai ir kokybiškai sukurs jūsų namuose gerovės ir džiaugsmo atmosferą.
Kodėl jums maloniau ir geriau dirbti su mumis?
- nepriekaištinga kokybė.
Įrengiant įtempiamas lubas kompanija „Brilliance“ naudoja tik kokybiškas medžiagas, kurioms buvo atliekama kontrolė ir kurios gavo reikalingus sertifikatus. Jūs galite būti įsitikinę, kad jūsų lubos tarnaus jums ilgai ir visada džiugins savo grožiu ir praktiškumu.
- gera kokybė montuojant
Lubas montuoja aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie yra gavę specializuotą išsilavinimą ir turi daug patirties ir praktikos šioje srityje.
- didelis medžiagų asortimentas
Kompanija „Brilliance“ nuolat rūpinasi dėl didelio įtempiamoms luboms medžiagų asortimento, o taip pat spalvų ir faktrūros įvairovės. Mūsų specialistai visada gali jums padėti išrinkti savo įtempiamas lubas, kurios puikiai tiktų jūsų interjerui.
- papildomų galimybių įvairovė
Kompanijos „Brilliance“ patirtis įrengiant įtempiamas lubas, daugybė savo firmos medžiagų šioje srityje suteikia geras galimybes kurti įvairias daugialyges lubų sistemas, neįprastus dekoro elementus, kombinuoti lubų audinį su gipso kartono konstrukcijomis.
- garantijos ir pogarantinis aptarnavimas
Visoms įtempiamoms luboms Brilliance suteikiama 25 metų garantija. Pasibaigus garantijos terminui taip pat yra galimybė naudotis Brilliance kompanijos specialistų paslaugomis.
Pagrindiniai pakabinamų lubų privalumai Brilliance:
Puiki kokybė, turime sertifikatus.
Norėdami sumontuoti pakabinamas lubas "Brilliance" bendrovė naudoja tik originalias medžiagas iš Prancūzijos , kurios praėjo kokybės kontrolę ir gavo reikiamus sertifikatus. Galite būti tikri, kad Jūsų lubos tarnaus Jums ilgą laiką ir visada bus džiugins Jus su savo grožiu ir praktiškumu.
Aukštos kokybės montavimas
Lubas montuoja aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie turi specializuotą išsilavinimą ir turi daug patirties ir praktikos šioje srityje.
Platus medžiagų pasirinkimas
"Brilliance" imonė nuolat siūlo daugelį medžiagų pakabinamoms luboms , taip pat spalvų ir tekstūrų įvairovę. Su mūsų ekspertų pagalba galima pasirinkti pakabinamas lubas, kurios idealiai tiks prie jūsų interjero.
Iš papildomų funkcijų įvairovė.
Įmonės "Briliance" darbuotojai turi didelę montavimo patirtį, turime daug firminių sprendimų šioje srityje kurių dėka galima pagaminti daug dekoratyviuniu elementu derinant lubinę plevelę su konstrukcijomis iš gipso kartono.
Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.
Visoms įtempiamoms luboms yra suteikiama TEXO 25 metų garantija . Pasibaigus garantijai yra galimybė naudotis įmonės Brilliance ekspertų paslaugomis.
Užimtumas Lietuvoje ir Lenkijoje.
Dažniausiai Brilliance įmonės darbuotojai užsiima pakabinamų lubų montavimu Vilniuje, Varšuvoje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose Lietuvos ir Lenkijos regionose.

ĮTEMPIAMOS LUBOS SU NUOLAIDA 10%, 20%, 30% daugiau informacijos suteiks mūsų patyrę konsultantai.


daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Jonas Karpavičius
2019.04.10
Padarė broką. O dabar dingo, jau 2 mėnesius žada, jog perskambins. Lubos įsitraukė į viršų ir išlindo tai, kas pritvirtinta lubose. Jei yra norinčių rašykit atsiųsiu nuotraukas arba įleisiu buto apžiūrėti. Kreipiausi į advokatą, ruošiamas skundas ir eisim į teismą. ATSARGIAI SU ŠIA ĮMONE!!!
jonaskarpavičius@outlook.com
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas