Įmonių sąrašas

Comfort Heat, UAB

Laisvės pr. 123 (Pašilaičiai), 06118 Vilnius

(8 5) 2704596
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2704596
Tinklalapis
www.comfortheat.eu
El. paštas
info@comfortheat.eu
Generalinė Direktorė
Vyda Mozūriūnienė
Įmonės kodas
111529066
PVM kodas
LT115290610

Comfort Heat, UAB

Comfort Heat – šildymo kabelių, kilimėlių, valdymo sistemų vystymo ir gamybos bendrovė, sėkmingai kurianti ilgalaikes, lengvai montuojamas elektrinio šildymo sistemas: gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų šildymui ir komforto užtikrinimui; pastatų, inžinerinių statinių ir vamzdynų apsaugai nuo užšalimo ir apledėjimo ; technologinių vamzdynų apsaugai nuo užšalimo ir temperatūros palaikymui; automobilių transporto ir geležinkelių infrastruktūros apsaugai nuo apledėjimo.

Comfort Heat veiklos garantas – nuolatinis tobulėjimas ir inovacijos, domėjimasis rinkos poreikiais ir naujausiais mokslo tyrėjų darbais, bendradarbiavimas su Kauno technologijos universitetu, Europos kabelių ir elektronikos gamybos lyderiais. 2011 metais Comfort Heat išrinkta įmone, padedančia kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį, įmonei suteiktas aukštas mokumo reitingas, kurį turi tik 2 % Lietuvoje dirbančių įmonių. 2013 metais įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema pagal ISO 9001 ir ISO 14001 standartus, pradėta diegti žinių valdymo sistema. 2013 metais Comfort Heat gavo "Gazelės" apdovanojimą už paskutinių 4 metų augančią apyvartą. Tai svarbus kriterijus vertinant įmonę, jos skaidrumą ir viešumą.
Įmonė didina gamybos apimtis, investuoja į inovatyvius sprendimus, siekdama geriausio sprendimo klientams ir laikosi pagrindinių principų: patikimumas, profesionalumas, puikus dizainas, kvalifikuotas ir greitas aptarnavimas.
Comfort Heat klientai – elektrotechnikos ir šildymo įrangos didmenininkai, statybinių medžiagų prekybos tinklai, naftos ir maisto pramonės įmonės, geležinkelių infrastruktūra. Comfort Heat eksportuoja savo produkciją į Latviją, Estiją, Suomiją, Norvegiją, Lenkiją, Vengriją, Rumuniją, Slovakiją, Baltarusiją, Rusiją,
Didžiąją Britaniją ir plečia eksporto rinkas.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas