Įmonių sąrašas

Ecococon, UAB

Odminių g. 10-10 (Senamiestis), 01122 Vilnius

(8 637) 50000
    www.ecococon.lt    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 637) 50000
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Marius Tarvydas
Įmonės kodas
302094574
PVM kodas
LT100006430619

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Ecococon, UAB

Šiaudų skydai, šiaudiniai namai
Pasyvūs namai, ekologiški namai
Projektavimas, statyba
Ecococon įmonės gaminami šiaudų skydai yra išskirtinės kokybės produktas skirtas namų statybai. Tikslus medinis rėmas pripildytas presuotų šiaudų, sukuria puikią šilumos izoliaciją be jokių šalčio tiltų, kas sumažina šildymo bei kondicionavimo išlaidas.
Šiaudų skydai – idealus sprendimas mažai energijos naudojantiems ar pasyviems namams. Skydai gaminami individualiai remiantis pateiktu projektu, įskaitant nuožulnius elementus bei laikančiąsias sąramas. Skydas yra laikantysis pastato karkasas, pagamintas iš dvigubo rėmo, kuris leidžia statyti daugiaaukščius pastatus.
Ypatingas skydų privalumas yra montavimo greitis bei paprastumas: per 1-2 dienas skydai sumontuojami statybų vietoje naudojant paprastą suktuvą.
Naudojant šią modulinę statybos sistemą įgyvendinami bet kokio dizaino projektai. Iš išorės skydai yra dengiami medžio plaušo plokštėmis - taip užtikrinama sienos izoliacija nuo vėjo ir padidinama šiluminė varža. Tuomet plokštės tinkuojamos arba montuojamas ventiliuojamas fasadas.
Ecococon skydai iš vidaus yra dengiami visiškai natūraliu molio tinku. Unikalios molio tinko savybės padeda išvengti perteklinės garų ir drėgmės koncentracijos, kuri natūraliai pasišalina per „kvėpuojančias“ Ecococon sienas. Taip namuose sukuriamas idealus mikroklimatas ir pastoviai palaikomas 50% oro drėgnumas.
Ecococon produkcija yra sertifikuota: 2013m. suteiktas Nacionalinis techninis įvertinimas, 2016 metais – suteiktas pasyvaus namo sertifikatas pačiai konstrukcijai, tais pačiais metais taip pat suteiktas ekologiškiausio produkto sertifikatas.
daugiau...