Įmonių sąrašas

Eldermonta, UAB

Sedulinos al. 32, 31232 Visaginas

(8 386) 70292
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 386) 70292
Tinklalapis
www.elder.lt
El. paštas
info@elder.lt
Generalinis Direktorius
Jurij Gorosov
Įmonės kodas
124499071
PVM kodas
LT244990716

Eldermonta, UAB

UAB “Eldermonta” turi aukštos kvalifikacijos darbuotojus su inžineriniu ir techniniu išsilavinimu. Darbuotojai – specialistai apmokyti dirbti, atetstuoti. Personalo kvalifikaciją patvirtina Valstybinės energetikos inspekcijos atestatai , Ūkio ministerijos ir Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos pažymėjimai .
Šiuo metu įmonėje dirba 40 darbuotojų, administracijos personalas , turime sandėlius. Bendrovės komanda susideda iš pakankamo skaičiaus kvalifikuotų darbuotojų, dalyvavusių elektros montavimo ir derinimo darbuose statant Leningrado ir Ignalinos AE ir jaunų darbuotojų. Įmonės kolektyvas tęsia kokybiškas elektros montavimo ir derinimo darbų vykdymo tradicijas, remiasi sukaupta patirtimi ir tobulina darbų atlikimą naudodamas naujas medžiagas ir technologijas.
Bendrovė teikia paslaugas dideliuose Lietuvos Respublikos statybos objektuose. Didelę dalį elektros montavimo ir derinimo darbų įmonė vykdo IAE. Įmonė taip pat gamina nestandartinius elektros gaminius, vykdo elektros montavimo ir techninė priežiūros darbus, atlieka elektros transformavimo, paskirstymo, apšvietimo, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos sistemų paleidimo ir įrengimo darbus, rengia dokumentaciją šių darbų atlikimui. Bendrovės projektuotojai atlieka darbus projektų dalių apimančių elektros montavimo ir automatikos darbus.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas