Įmonių sąrašas

Estlita, filialas, UAB

Vilniaus g. 33, 39148 Pasvalys

(8 663) 73006
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 663) 73006
Tinklalapis
www.estlita.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-17.00
Antradienis
9.00-17.00
Trečiadienis
9.00-17.00
Ketvirtadienis
9.00-17.00
Penktadienis
9.00-17.00

Estlita, filialas, UAB

„Estlita“, UAB sparčiai bei sėkmingai besiplečianti įmonė, visada su naujomis novatoriškomis idėjomis ir labai patraukliu kainos ir kokybės santykiu.
Gaminame aukštos kokybės, modernaus dizaino, patikimus, ilgaamžius plastiko ir aliuminio langus, vitrinas bei duris. Stikliname balkonus. Tai puikus energijos taupymo būdas.
Gaminame ir montuojame šarvuotas, priešgaisrines, lauko bei vidaus duris, garažo vartus.
Patalpų saugumui rekomenduojame apsaugines žaliuzes.Vasaros sezonu nuo įkyrių vabzdžių apsisaugoti siūlome įsigyti tinklelius ant langų ir durų. Roletai, visų rūšių žaliuzės, romanetės, širmos bei markizės puiki interjero detalė, suteikianti privatumo bei apsauga nuo saulės.
Garantija – pagrindinis kriterijus vertinant produktų kokybę. Siekdami užtikrinti savo produkcijos ilgaamžiškumą, gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas ir kiekvienam gaminiui suteikiame garantinį aptarnavimą.
Patenkinti klientai mums yra svarbiausia. Jūsų patogumui, taupant laiką ir lėšas, mūsų darbuotojai kliento namuose atlieka reikiamus matavimus, suteikia išsamią konsultaciją, apskaičiuoja kainą, sudaro sutartį NEMOKAMAI. Lanksti nuolaidų ir pirkimo išsimokėtinai sistema.
Kas metais auga ne tik gamybos apimtys, bet ir siūlomų paslaugų bei produktų asortimentas.Dėl plataus prekių pasirinkimo ir įvairovės čia kiekvienas ras tai ko ieško.
daugiau...
Filialai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas