Įmonių sąrašas

Europietiškos plieno konstrukcijos, UAB

Ramučių g. 1, 99149 Šilutė

(8 441) 76355
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 441) 76355
Tinklalapis
www.phecon.com
El. paštas
plienocon@gmail.com
Direktorius
Romanas Klišauskas
Įmonės kodas
301384539
PVM kodas
LT100003745115

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

Europietiškos plieno konstrukcijos, UAB

Inžinierių – konstruktorių biuras „Ekon – Project“ turi patirties darbuose su vietinėmis, bei europietiškomis organizacijomis, todėl gali pasiūlyti architektūrinius ir technologinius projektų sprendimus, kurie yra prižiūrimi ir griežtai kontroliuojami.
UAB „Europietiškos plieno konstrukcijos“ yra pagrindinis ECON holdingo gamybinis partneris. Gamykla pritaikyta specialiai pramoninių metalo konstrukcijų gamybai. Palanki geografinė padėtis leidžia greitai ir minimaliomis išlaidomis pristatyti metalo konstrukcijas tiesiai į statybų aikštelę.
Gamykla aprūpinta pačia naujausia, europietiškus standartus atitinkančia metalo apdirbimo technika, įskaitant pramoninę šratinę metalo valymo liniją, kuri paruošia konstrukcijas kokybiškiems gruntavimo ir dažymo darbams.
Konstrukcijų paruošimo eiga pradedama nuo šratavimo SA 2,5 darbų, vėliau konstrukcijos gruntuojamos antikoroziniu dvikomponenčiu akriliniu gruntu – dažais, nemažesniu nei 55 mkr sluoksniu ir dažomos Užsakovo pasirinkta spalva.
Padidintai apsaugai nuo korozijos UAB „Europietiškos plieno konstrukcijos“ gamykloje yra paruošiamos itin šiuolaikišku ir kokybišku pramoniniu suvirinimo siūlių nuvalymo būdu – sauso ledo granulėmis.
Pilnai automatizuotas gamybos procesas ir didelis šiuolaikinės technikos tikslumas leidžia užtikrinti aukščiausią įmonėje gaminamų konstrukcijų kokybę. Tikslus jungiamųjų konstrukcijų kiaurymių išpildymas užtikrina ypač aukštą gaminių ir konstrukcijų sujungimo kokybę stipruminių varžtų pagalba.
Šis metodas leidžia ne tik sumažinti darbų išlaidas ir laiką, skirtus gaminių statymui, bet ir garantuoja nepažeistą metalo konstrukcijų antikoroziją, taip prailgindamas statinio tarnavimo laiką.
Užsakymus įmonėje vykdomi laiku, garantuojama gaminių kokybė. Pramoninė gamybos bazė leidžia gaminti įvairaus sudėtingumo, nestandartinę produkciją, metalo konstrukcijas, bet atlikti jų montavimo darbus.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas