Įmonių sąrašas

Giemeda, UAB

K. Donelaičio g. 16, 42163 Rokiškis
(8 686) 20568
22 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 20568
Telefonas
(8 686) 20343
Tinklalapis
Faksas
(8 458) 75864
Direktorius
Giedrius Rimkus
Įmonės kodas
173203294
PVM kodas
LT732032917

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Miškų supirkimas, kirtimas, ištraukimas
Karkasinių namų, pirčių statyba
Statybinės medienos, padėklų gamyba, prekyba
Stalių gaminiai
Patikimumas ir atsakingumas – UAB "Giemeda" vertybės, kuriant solidų verslą ir formuojant tvirtą ir patikimą partnerystę. Patikimumas mums taip pat reiškia sąžiningumą ir lojalumą. Visada laikomės duoto žodžio, atsakingai elgiamės su klientais ir partneriais bei jų konfidencialia informacija. Mes – patikimi Jūsų partneriai ir esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą garantuodami kokybiškas paslaugas.

Kompetencija ir veiklumas. Klientams teikiame tik tas paslaugas ir taikome tik tuos darbo metodus, kurie yra praktiškai ir kokybiškai pagrįsti. Nuolat tobuliname savo kvalifikaciją, kaupiame svarbias profesines žinias, kurias kryptingai diegiame praktikoje. Mes keliame sau aukščiausius profesionalumo reikalavimus.

Paprastumas ir empatija. Savo darbuose ir bendravime vertiname paprastumą ir aiškumą. Esame lengvai suprantami ir siekiame aiškiai ir paprastai perteikti sukauptas žinias ir praktinę patirtį. Tikime, kad lengviausi sprendimai yra veiksmingiausi. Empatija mums padeda įsijausti į klientų motyvus, tokiu būdu užtikrinant produktyvesnį bendravimą ir geresnius tarpusavio santykius.
daugiau...