Įmonių sąrašas

HVAC technologijos, UAB

Verkių g. 5 (Žirmūnai), 08128 Vilnius

(8 610) 65665
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 610) 65665
Tinklalapis
www.hvactech.lt
El. paštas
dr@hvactech.lt
Direktorius
Dainius Ramanauskas
Įmonės kodas
303119596
PVM kodas
LT100007997011

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-17.00

HVAC technologijos, UAB

UAB „HVAC technologijos“ yra šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir filtravimo įrangos prekybos įmonė. Esame jauna, veržli ir novatoriška kompanija, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai sukaupę ilgalaikę patirtį šioje srityje. Mūsų klientams siūlome racionalius ir individualius sprendimus, geriausiai atitinkančius poreikius.
Esame oficialūs G. I. INDUSTRIAL HOLDING SPA (prekinis ženklas CLINT) atstovai Lietuvoje.
G.I. INDUSTRIAL HOLDING SPA tai gerai žinomos oro kondicionavimo įrangos CLINT gamintojas, kurio pagrindinė būstinė ir gamykla yra įsikūrusi Italijoje, Rivignano.
CLINT siūlo pilną ir integruotą centralizuotų oro kondicionavimo įrenginių asortimentą gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams pastatams. Produkcijos gausa sukuria pridėtinę vertę bei leidžia atsižvelgti į rinkos ir individualių užsakovų poreikius. Nuo kondicionierių iki sudėtingiausių šaldymo įrenginių, CLINT patirtis bei profesionalumas gali garantuoti klientams aukščiausių standartų produktus, dėmesį smulkmenoms, geriausius COP lygius, žemo triukšmo veikiančią įrangą: idealaus komforto garantiją iš CLINT. Platus vandeninių šaldymo įrenginių bei šilumos siurblių pasirinkimas nuo 5 iki 1500 kW sudaro esminę CLINT produkcijos dalį.
Pilnai sertifikuota sistema
CLINT tiki, kad klientų pasitenkinimas yra pridėtinė produktų vertė. Šio tikslo kompanija siekia atlikdama tyrimus bei tobulindama sprendimus, tam, kad galėtų klientams garantuoti geriausius rezultatus, patobulintą įrenginių veikimą ir aukštesnį COP koeficientą kartu su aukštos kokybės aptarnaujančiųjų profesionalų apmokymais ir dideliu dėmesiu sudėtingėjantiems reikalavimams bei pastoviai besikeičiančiai rinkai. Mūsų pagrindas bei kokybės standartų garantija – sertifikatai, gauti produkcijos ir valdymo optimizavimo dėka:
CE: Įrodo, kad visi produktai CLINT gamykloje yra gaminami pagal Europos Sąjungos direktyvas bei nuostatus.
BV: sertifikatas suslėgtiems skysčiams, atestuoja tinkamus produktus, CLINT atveju, šaldymo bei hidraulines grandines įrenginiuose su kompresoriais.
UNI EN ISO 9001:2000: 1999 metais CLINT buvo pirmoji Italijos kompanija šiame sektoriuje gavusi šį sertifikatą, patvirtinantį teisingą pramonės proceso valdymą. Viena iš to priežasčių galėjo būti įgimtas polinkis tarptautinei, ypatingai europietiškai rinkai.
EUROVENT: patvirtinantis kompanijos patikimumą gaminant produktus bei garantuojantis CLINT produkcijos bei paslaugų klientams kokybę.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į HVAC technologijos, UAB

Systemair, pardavimų skyrius, UAB

Verkių g. 29, ūkio kiemas 2 (Žirmūnai), 09108 Vilnius
 (8 5) 2741870
    www.systemair.lt
Vėdinimas - švariam ir gaiviam patalpų orui
Šildymas – komfortui patalpose
Oro kondicionavimas – geresniam patalpų mikroklimatui